Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 5.05.2018 at 20:19, Serenity napisał:

Ja nadal nie wiem co począć. Poważnie zainteresowany mną Pan nadal się odzywa i ponoć dalej myśli tylko o mnie... Ja jednak na prawdę nie wiem co począć... Tym bardziej, że pojawił się drugi... Na razie tylko telefoniczny... No, ale robi pod paroma względami dobre wrażenie. Drugi to już gotowy na wszystko : tzn  powiedział, że gdyby znalazł właściwą kobietę to by zaraz mieszkanie swoje sprzedał i się do niej przeniósł, bo kobieta musi być na pierwszym miejscu

@Serenity a ten drugi to szybki bil,,mieszkanie sprzeda którego nie ma,,aby znlaesc kąt u kobiety,,ja jestem podejrzliwa strasznie,,w tych sprawach,,a potem pieniądze ze sprzedaży domu ktoś mu zwinąl itd, itd, ,,telefonicznie można wszystko powiedziec,,ale czas pokaże,,jesteś przecież rozważna dziewczynka,,,prowadz spokojnie rozmowy nawet z 5 czy 10 panami,,nikt nie musi wiedziec co Ty robisz i z kim utrzymujesz kontakty,, sama zobaczysz jak sie dalej rozwinie wszystko,,,cwaniaków nie brakuje,,,znam jednego co to tylko patrzy jaką babę z kasą wyrwać,,a fujj ,,jak ja takich nie lubię,,jeszcze mi potrafi napisac ,,że liczy sie tylko kasa,,,a fujj ,,siedziec z kims dla kasy??? to ja do tych nie należę,,niestety,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Amerykanów czy przystojniaków z Afganistanu nie brakuje,,takich szybko pogoniłam ,,bardzo szybko,,fotka przystojnego faceta a za tą fotką kryje się Wampir,,,naiwnych nie brakuje,,zagubionych i pragnących za wszelką cenę miłosci ze wzajemnoscią,,,tak to potem nieraz się kończy,,zostaną kobiety wykorzystane i pozostawione,,,potem placz i rozpacz,,ale takie życie,, dlatego nieraz warto nawet wejsc na taki portal i trochę przejsc ,,trochę poznac wariatow aby potem w balona nie być zrobionym,,,poznac charakterki,,jak słyszę po pierwszym poznaniu o slubie to mnie odrzuca na maxa ,,albo co to on nie ma,,aby nie jedna poleciala na chalupę,,itd itd, ja nie szukalam chałupy a że trafilo mi się więcej jak jeden dom,,to przypadek,,,full lasów to też przypadek,, a ja się ciesze ,że mam w Pl swoj dach nad głową i to jest ten cudowny spokój,,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Blondi napisał:

,a fujj ,,siedziec z kims dla kasy???

Jasne, że nie trzeba. I kto zresztą z nas opiekunek musiałby siedzieć z jakimś zgredem dla kasy ?

I jeszcze będąc 50 plus minus - toż by już komuś mózg wypaliło, żeby dla kasy siedzieć z facetem.

Trzeba oddzielać jasno pracę od rozrywki.

        Niemniej całkiem gołudupiec mnie średnio pociąga...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Blondi napisał:

dlatego nieraz warto nawet wejsc na taki portal i trochę przejsc ,,trochę poznac wariatow aby potem w balona nie być zrobionym,,,poznac charakterki,,jak słyszę po pierwszym poznaniu o slubie to mnie odrzuca na maxa ,,albo co to on nie ma,,aby nie jedna poleciala na chalupę,,itd itd,

Jasne, po prostu TRZEBA poznawać różne męskie charakterki. Uważam też ,że nie ma sensu się bać,

bo samotność też niesie niemałe problemy tak czy inaczej.

No i lokum to  już musi facet mieć, bo gdzie go posłać jak coś nie wyjdzie ? ! Inna sprawa, że trudno wyczuć czy nie obdłużony czasem....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Serenity napisał:

I jeszcze będąc 50 plus minus - toż by już komuś mózg wypaliło, żeby dla kasy siedzieć z facetem

A takich nie brakuje,,naprawdę,,męczą się kobiety ale siedzą,,czemu? bo chwilami ma dostatnie życie,,bo stać ją pokazac się w Pl jako kasiasta baba,,,bo ma auto itd, ale wszystko co zle to musi tuszowac i maskować,,wieczorami jest załamana ale trudno jej kasę zostawic,,nie jedna jest w takiej sytuacji,,takie jest życie,,nie wszyscy mamy usłane różami ,,ale jak ja to mówię,,sami sobie organizujemy życie i sami sobie wszystko układamy,,nieraz nam wyjdzie super a nie raz do d...y,,ale cóż,,podnosimy się i zaczynamy od nowa,,a nóż będzie lepiej,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

Jasne, po prostu TRZEBA poznawać różne męskie charakterki. Uważam też ,że nie ma sensu się bać,

bo samotność też niesie niemałe problemy tak czy inaczej.

No i lokum to  już musi facet mieć, bo gdzie go posłać jak coś nie wyjdzie ? ! Inna sprawa, że trudno wyczuć czy nie obdłużony czasem....

Nic innego jak takiego prześwietlić:hura::szok: ale też można dużo wywnioskować po rozmowie ,,oczy w oczy,,,real,,może dużo pokazać,,wiadomo ,że gdy poznajemy kogoś to tylko poznajemy,,jak to dobrze ,że możemy się tylko poznac i nie musimy się z nikim wiązac na resztę życia,,a poznawanie jest piękne,,każdy fikołek jest inny,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Blondi Pozdrawiam gdziekolwiek jesteś. Wróciłam właśnie na moje stanowisko pracy i oczywiście już się bawię na forach randkowych. Przynajmniej zawsze mam z kim porozmawiać wieczorem.

Ale... moje zimowe love story dobiegło końca.

Cóż, dobre było ale się skończyło. Nie znalazłam jeszcze nikogo dla kogo zmieniłabym mój opiekunkowy styl życia, a niestety ... trzeba by było.

Wszystkiego dobrego wszystkim Randkowiczom !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi Pozdrawiam gdziekolwiek jesteś. Wróciłam właśnie na moje stanowisko pracy i oczywiście już się bawię na forach randkowych. Przynajmniej zawsze mam z kim porozmawiać wieczorem.

Ale... moje zimowe love story dobiegło końca.

Cóż, dobre było ale się skończyło. Nie znalazłam jeszcze nikogo dla kogo zmieniłabym mój opiekunkowy styl życia, a niestety ... trzeba by było.

Wszystkiego dobrego wszystkim Randkowiczom !

Ja nie randkowicz, ale cieszę się, że znowu jesteś...:oklaski: Powodzenia...twoja wisienka na torcie gdzieś tam jest...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Serenity napisał:

@Blondi Pozdrawiam gdziekolwiek jesteś. Wróciłam właśnie na moje stanowisko pracy i oczywiście już się bawię na forach randkowych. Przynajmniej zawsze mam z kim porozmawiać wieczorem.

Ale... moje zimowe love story dobiegło końca.

Cóż, dobre było ale się skończyło. Nie znalazłam jeszcze nikogo dla kogo zmieniłabym mój opiekunkowy styl życia, a niestety ... trzeba by było.

Wszystkiego dobrego wszystkim Randkowiczom !

Witaj  @Serenity ,,powiem Ci,że myślałam o Tobie ,,myślałam też ,że czasu brak bo nowe życie rozpoczynasz a tu co czytam? koniec love story,,ale lepiej szybciej zakończyć niż ciągnąc w niewiadome,,pamiętaj ,że na Ciebie czeka ten wlasciwy,,dobre jest też to,że się nie poddajesz ,,szukasz dalej i brawo,poznawanie ludzi jest dobre,,wiele rzeczy robimy potem lepiej, doświadczenie zdobywamy ,,mnie błędów popełniamy ,,po takich  nowych poznaniach szybko potem potrafimy ocenić człowieka,,wiemy czy fałszem od niego jedzie czy raczej jest prawdomówny,,itd, itd.  Także randkuj ile wlezie,,co się naśmiejesz to Twoje,,lepiej randkowac niż szukać dziury w całym i robić tragedię z byle czego,,żyj i kochaj ,,ciesz się,,trzymam za Ciebie kciuki,,abyś spotkala swoje kochane :serce: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi dzięki, wiesz, że ja się nie poddaję, choć nieraz coś odpuszczam.

I będę sobie randkować do starości ! No chyba, że spotkam mojego Królewicza, ale myślę, że ja jeszcze mam czas.,

Randkowanie jest bardzo pouczające. A ile pewności się nabiera.

Trzeba tylko mieć do tego sporo dystansu i nie widzieć tragedii gdy się coś tam kończy.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Blondi dzięki, wiesz, że ja się nie poddaję, choć nieraz coś odpuszczam.

I będę sobie randkować do starości ! No chyba, że spotkam mojego Królewicza, ale myślę, że ja jeszcze mam czas.,

Randkowanie jest bardzo pouczające. A ile pewności się nabiera.

Trzeba tylko mieć do tego sporo dystansu i nie widzieć tragedii gdy się coś tam kończy.

 

Tak trzymaj:tak::oklaski: nabiera się pewnosci siebie, :tak:,stajemy się dowartosciowane , a full komplementów nikomu nie zaszkodzi,,a wręcz ożywi nas i wszystko w nas,:serce:,,wiemy,że żyjemy-czyż życie nie jest piękne? jest! trzeba tylko chcieć,,,:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Radek50 tutaj wklep swój link co do oszusta portalu randkowego,, ale dobrze ,że takie ostrzeżenia są,,trochę za pózno ale  lepiej pózno niż wcale,,,na tych zdjęciach widac tego faceta oszusta,,ale taki to nawet włosy zapusci i zgoli brodę,swoją śliczną,,peruczkę sobie na główkę fundnie,,ale wiem jedno,,takie zaliczanie kobiet odbije mu się na ,,,,,,

@Maria Jolanta pisała ,że spacer czy kawa czy kino a potem bzyknąc-myślę ,że żartowała,:haha:,bo czego nie nawidze to właśnie takiego czegoś,,spotkanie i byzkanie,,a fujj w życiu,,nie dla mnie,,może być cudem i najpiękniejszym,,nigdy w życiu,,muszę kogos naprawdę kochac aby się bzykać,,więc facetów nie miałam za dużo w życiu,,bidaczka jestem,ale za to zdrowa bidaczka,,żadnej przechodzonej fujary nie potrzebuję,,,ani wypielęgnowanej lali,,,pa 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Witam serdecznie, nie wiem czy trzeba się nam aż tak straszyć ?!!!

Oczywiście , niektórzy będą wykorzystani ( i kobiety i mężczyżni ), ale mnie się zawsze wydaje, że to na własne wyraźne  życzenie czy wręcz żądanie.

 Jeśli mamy plus minus 50tkę na karku to chyba wiemy jakim białym krukiem jest przystojny i milutki facet, a jeszcze wmiarę sytuowany ?

I jakie on ma możliwości i branie u kobiet ? Brac sie za takiego to igrac z ogniem

Tutaj cytat z tego artykułu:

          Adam B. urodę ma egzotyczną: smolistoczarne oczy, zmysłowe pełne usta, ciemną karnację. Głowę goli na zero, brodę starannie strzyże u barbera. A plamka siwizny w zaroście tylko dodaje mu szarmu – tak wspominają oszusta kobiety, które uwiódł.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dodam, że ja sama to nawet stronię od takich, na widok których by miały mi się nogi uginać,

a bywają tacy mężczyżni... bywają ale cóż po nich ? Tydzień w górach i może leczenie potem ...

jakiejś dyskretnej choroby.

A już nie znoszę wręcz takiego Czarusia - Przylepki , jakiego widać w powyższym artykule na zdjęciach.

Lubię mężczyzn zdystansowanych, może nawet trochę chłodniejszych

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

A już nie znoszę wręcz takiego Czarusia - Przylepki , jakiego widać w powyższym artykule na zdjęciac

Ja też! Nieraz nawet zdjęcie pokaże brzydala,,a rzeczywstosc jest całkiem inna,,normalnego się wyczuje od razu,,a takiego co na drugi dzien chce się żenic toż to wiadomo ,że ma z głową coś nie tak,,w sekundę się zakochał i układa życie na następne lata,,,Kobiety też są niczym Czaruś,,wiele kobiet tak samo postępuje jak opisany wyżej Czaruś -Przylepa,,jak tak jeden taki wpadnie na drugiego ,,każdy chce wyciągnąc ile się da i co się da,,to wtedy wiadomo ,nikt nic nie straci,bo jeden i drugi patrzy na korzysci jakie może zdobyc i wtedy taka znajomosc szybko się kończy,:szok:,życie to dopiero sztuka nad sztukami,,

A z powyższego artykułu to super scenariusz na film,, 

Znam jednego takiego co szuka nadzianej Niemki,,brak słów i tyle,,nie liczy się nic ,,tylko kasa,,może być brzydka oby była bogata i utrzymała Jaśnie Pana,,a Pan dogodzi jej,,,fujj -dla mnie taki facet to nie facet, niemota ,niedorób,by dużo pisać,ale to jego sprawa,:święty:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...