Skocz do zawartości

Opiekunka do Pani, ZUS od średniej krajowej, 1250€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

eurocare_top_ogloszenie.jpg

Opiekunka dla demencyjnej Pani

1250 netto/miesiąc, składki ZUS od 4263 zł, 30.06.2017

form.png

 

EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech.

 

Informacje na temat zlecenia:

Do opieki jest 86- letnia demencyjna Pani, po pobycie w szpitalu jest bardzo osłabiona- dużo leży. Do tej pory Seniorka była osobą sprawną i mobilną, powoli odzyskuje siły. Pani wymaga wsparcia w codziennych czynnościach, a także w utrzymywaniu higieny osobistej. Rozkład dnia wygląda następująco:
Śniadanie około 8:00, obiad około 12:00, pauza dla opiekunki po obiedzie do godziny 15:00, około 20:00-21:00 Seniorka idzie spać. Nie ma konieczności wstawania oraz pomocy nocnej.
Podopieczna mieszka wraz ze swoim mężem (Pan nie wymaga wsparcia, jest samodzielny) w domku jednorodzinnym w niewielkiej miejscowości. Do lokalnych sklepów jest blisko. Na zleceniu wymagane jest prawo jazdy ponieważ większe sklepy są znacznie oddalone. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój wraz z osobistą łazienką, internet jest zagwarantowany.
Małżeństwo ma 2 córki, jedna z nich mieszka niedaleko i odwiedza rodziców w każdą sobotę. Pani jest bardzo miła i pomocna. Druga z córek mieszka daleko, dzwoni i interesuje się losem rodziców "przez telefon".

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w  opiece nad osobami starszymi,
  • prawo jazdy- warunek konieczny!
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznej. 

Zapewniamy:   

  • opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej)
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 150€

 

Skontaktuj się z nami:

www.eurocare.com.pl
www.facebook.com/eurocare.opieka/

Zadzwoń:  723 704 703, 723 804 803 
lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:

 

form.png

form.png

 

eurocare_ogloszenie.jpg

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...