Skocz do zawartości

Opiekunka do Pana, warunki niemieckie, Bad Soden, 1200€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka do Pana

Stawka: 1200€ netto/ miesięcznie
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: Bad Soden, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich (składki zdrowotne, emerytalne i rentowe są odprowadzane przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu w przyszłości każdy pracownik  będzie miał prawo do poboru świadczeń z  Niemiec). Możliwe jest również zatrudnienie na warunkach polskich – wybór formy zatrudnienia zależy od pracownika.

form.png

 

Opis oferty

Pan Wilfried jest przyjaznym, towarzyskim, bardzo dowcipnym, inteligentnym, cieszącym się życiem Panem. Interesuje się bieżącymi sprawami, polityką, lubi oglądać TV, chętnie sport, lubi również literaturę.
 Nie ma demencji. Pacjent ma nadciśnienie tętnicze (bierze tabletki) i ma artrozę. Porusza się z pomocą laski, ma również do dyspozycji rollator. 
Nosi okulary i aparat słuchowy. Ma również inkontynencję. 
Podopieczny wymaga wsparcia przy ogólnej pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu, higienie, pomocy w toalecie oraz przy prowadzeniu domu. Pacjent je chętnie zdrową i świeżą żywność, lubi sok jabłkowy. Podopieczny mieszka w dużym domu jednorodzinnym w większym, turystycznym mieście- Bad Soden. Sklepy są w pobliżu, można pójść pieszo lub pojechać z siostrą podopiecznego, która mieszka z bratem. 
Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój z TV  i Internetem. Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym. Prawo jazdy nie jest wymagane. 

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z podopiecznym,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi,
- uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec - dzięki temu w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec,
- Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu,
- Transport do Niemiec i z powrotem – zawsze organizuje nasza firma.

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739 7999, 95 739 7998, 669 361 072
kom. 669 363 748, 503 502 317 503 968 317
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Sprawdź nas! Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

form.png

form.png

 

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...