Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kinga napisał:

Tylko prosze sie nie smiac nie pisalam jeszcze na priv i nie wiem jak to zrobic prosze o mala pomoc:rozpacz:

:hahaha: śmieję się, bo sama nie wiem, ale chyba trzeba wejść na profil opiekunki, zaraz to sprawdzę... też jestem świeżynka tutaj... na profilu obok zdjęcia jest koperta z napisem wiadomość

Edytowane przez agryppina44
dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. PrivateCare24,pełny ZUS,karta EKUZ dosłana po tygodniu na sztelę...Kiedyś tam pracowałem,ale mieli mało ofert dla facetów ,a wiadomo,że nie będę kwitł w domu,jak Mercedesa wymienić na nowym model trzeba:hahaha: Oczywiście żartowałem, haha. Z tym Mercedesem. Wystarczy mi na szteli obecny Merc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

np. PrivateCare24,pełny ZUS,karta EKUZ dosłana po tygodniu na sztelę...Kiedyś tam pracowałem,ale mieli mało ofert dla facetów ,a wiadomo,że nie będę kwitł w domu,jak Mercedesa wymienić na nowym model trzeba:hahaha: Oczywiście żartowałem, haha. Z tym Mercedesem. Wystarczy mi na szteli obecny Merc.

jednym słowem można i nie trzeba kwitnąć na szteli pół roku... dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gotowania... Na moim poprzednim adresie była taka parodia bo dziadek ZAWSZE jadł to samo. Na śniadanie, obiad i kolację. Na śniadanie 2 kanapki z leberwurst (pasztet), na obiad zupa z szaszetki, opanierowane mięso, sałatka, ziemniaki. I na kolację ponownie 2 kanapki z pasztetem. Zawsze to samo. Nie chciał nic innego. A więc problemów z gotowaniem nie było :)  Z kolei na moim obecnym adresie zupełnie na odwrót. Tutaj to samo danie praktycznie nigdy się nie powtarza, zawsze coś innego. I nie powiem, tak jak umiem przyrządzić ileś tam dań to tutaj mnie to lekko przerasta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

np. PrivateCare24,pełny ZUS,karta EKUZ dosłana po tygodniu na sztelę...Kiedyś tam pracowałem,ale mieli mało ofert dla facetów ,a wiadomo,że nie będę kwitł w domu,jak Mercedesa wymienić na nowym model trzeba:hahaha: Oczywiście żartowałem, haha. Z tym Mercedesem. Wystarczy mi na szteli obecny Merc.

a gdzie maja wiecej dla panow ofert?O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ofertami dla mężczyzn zawsze kiepsko. Ja to mam szczególnie kiepsko. Młody facet, rodziny często odrzucają moją kandydaturę z uwagi na mój wiek. Bez prawa jazdy (staram się zrobić, ale mam pecha coś do tego egzaminu praktycznego), no i z gotowaniem trzy po trzy. Język też nie perfekcyjny jeszcze.

Edytowane przez Michał845
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz napisał:

np. PrivateCare24,pełny ZUS,karta EKUZ dosłana po tygodniu na sztelę...Kiedyś tam pracowałem,ale mieli mało ofert dla facetów ,a wiadomo,że nie będę kwitł w domu,jak Mercedesa wymienić na nowym model trzeba:hahaha: Oczywiście żartowałem, haha. Z tym Mercedesem. Wystarczy mi na szteli obecny Merc.

:hahaha:@Łukasz ty to masz chody pełna adoracja bo mi przez 2 miesiace karty nie wyrobili:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał845 napisał:

Z ofertami dla mężczyzn zawsze kiepsko. Ja to mam szczególnie kiepsko. Młody facet, rodziny często odrzucają moją kandydaturę z uwagi na mój wiek. Bez prawa jazdy (staram się zrobić, ale mam pecha coś do tego egzaminu praktycznego), no i z gotowaniem trzy po trzy. Język też nie perfekcyjny jeszcze.

Z tego co ja wiem, to ofert dla mężczyzn bywa więcej, niż chętnych panów do wyjazdu. No ale moja wiedza na ten temat może być nieaktualna. Fakt, faktem, ze są to cięższe stelle, gdzie konieczna jest siła fizyczna, czyli wszelkie transfery itp. gdzie kobieta nie podołałaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danuta56

wiesz co, ja juz od pol roku wyjezdzam z ambercare24 i nie narzekam :) pamietam jak sie stresowalam przed pierwszym wyjazdem, zwlaszcza ze niemiecki znam tak trzy po trzy. no i mam już swoje lata, wczesniej nie zalatwialam tylu formalnosci zwiazanych z praca za granica, a oni mi pomoglo, objaśnili. umowa  w porzadku, warunki wedlug mnie korzystne :) na zarobek nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Danuta56 napisał:

wiesz co, ja juz od pol roku wyjezdzam z ambercare24 i nie narzekam :) pamietam jak sie stresowalam przed pierwszym wyjazdem, zwlaszcza ze niemiecki znam tak trzy po trzy. no i mam już swoje lata, wczesniej nie zalatwialam tylu formalnosci zwiazanych z praca za granica, a oni mi pomoglo, objaśnili. umowa  w porzadku, warunki wedlug mnie korzystne :) na zarobek nie narzekam

To tylko sie cieszyć:) a jak dobra agencja to warto polecić innym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beata Giz napisał:

Z tego co ja wiem, to ofert dla mężczyzn bywa więcej, niż chętnych panów do wyjazdu. No ale moja wiedza na ten temat może być nieaktualna. Fakt, faktem, ze są to cięższe stelle, gdzie konieczna jest siła fizyczna, czyli wszelkie transfery itp. gdzie kobieta nie podołałaby.

Nie jest duzo caly czas jestesmy w tym temacie w paru agencjach moj Jacek jest zarejestrowany ale jakos kiepsko z ofertami a jak cos jest to tak do dzwigania i za jakie pieniadze bardzo male teraz ma np 135kilo pani calkowicie lezaca plus dziadek okazalo sie ze tez trzeba pomagac wiec dwie osoby i co 1100euro dzieki Bogu tylko jeden raz i juz tam nie pojedzie, mysla ze panowie to dzwigi sa i nic wiecej a jest duzo przykladow gdzie panie maja stelle gdzie praktycznie nic nie musza robic tylko tylko asekurowac i pomagac to 1300 dostaja wiem bo znajoma taka stelle ma i gdzie tu sprawiedliwosc dlatego ie dziwie sie panom opiekunam ze nie biora co im zaoferuja bo maja prawo wybrac sobie tam gdzie jest korzystnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kinga napisał:

Nie jest duzo caly czas jestesmy w tym temacie w paru agencjach moj Jacek jest zarejestrowany ale jakos kiepsko z ofertami a jak cos jest to tak do dzwigania i za jakie pieniadze bardzo male teraz ma np 135kilo pani calkowicie lezaca plus dziadek okazalo sie ze tez trzeba pomagac wiec dwie osoby i co 1100euro dzieki Bogu tylko jeden raz i juz tam nie pojedzie, mysla ze panowie to dzwigi sa i nic wiecej a jest duzo przykladow gdzie panie maja stelle gdzie praktycznie nic nie musza robic tylko tylko asekurowac i pomagac to 1300 dostaja wiem bo znajoma taka stelle ma i gdzie tu sprawiedliwosc dlatego ie dziwie sie panom opiekunam ze nie biora co im zaoferuja bo maja prawo wybrac sobie tam gdzie jest korzystnie

Dzisiaj była dla opiekuna chyba za 1250 i bez dzwigania ale nie pamietam czy u nas czy na opiekunki zerknij sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danuta56
18 godzin temu, jolantapl. napisał:

To tylko sie cieszyć:) a jak dobra agencja to warto polecić innym:)

tak, dokładnie, dlatego może i autorka wątku ( i może któraś z was) skorzysta z mojej porady. od niedawna i koleżankę przekonałam do wyjazdu z ambercare i też sobie chwali, bo w innych agencjach to czasem miala nieprzyjemnosci i tylko wieczny stres. a jednak sam wyjazd za granice do obcych ludzi to juz sporo stresu, wiec dobrze wiedziec, ze mozna liczyc na pomocnego pracodawce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dziwię, że ciągle tak mało osób poleca Autumn-Care - jeżdzę z nimi już prawie rok i jeszcze nie miałam żadnych nieprzyjemności. Wszystko terminowo i legalnie, ofert sporo, głównie w BAwarii, jasne i klarowne zasady + ciągłe wsparciez e strony firmy.

Jedyny minusy to w większości nieopłacany powrót, ale i to ma się podobno niedługo zmienić.

w porównaniu z wcześniejszymi moimi doświadczeniami to niebo i ziemia, z tym że język niemiecki znam dość dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...