Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, dodawania sztel min, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + 100 EUR bonus świąteczny; 79725 Laufenburg (KWH/Tha)


Rekomendowane odpowiedzi

Adjo praca opieka

Adjo poszukuje chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w Niemczech w charakterze:

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + 100 EUR bonus świąteczny; 79725 Laufenburg (KWH/Tha)

Wynagrodzenie: 1600 EUR
Termin: od już !!!

form.png

 

Informacje o ofercie:

Oferta dla kobiety od już !!!
Do opieki mężczyzna 55 lat, 175 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pan choruje na epilepsję, jest umysłowo zdrowy, a fizycznie niepełnosprawny. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrafi ustać chwilę na nogach, odrobinę przejść przy balkoniku. Ma sprawne ręce, ale potrzebuje pomocy i asekuracji przy przesiadaniu się np. z łóżka na wózek. Potrzebuje pomocy przy korzystaniu z WC, myciu się i ubieraniu. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, podnośnik w wannie i na schodach oraz krzesło toaletowe. Podopieczny jest lekko zapominalski, trudno mu też pogodzić się ze swoim stanem zdrowia. Pan mieszka w domu jednorodzinnym wraz ze swoją mamą (88 lat), która do tej pory sama się nim opiekowała. Pani jest zdrowa i samodzielna, ale potrzebuje aby opiekunka odciążyła ją w prowadzeniu domu i gotowaniu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

Wymagania:

Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

Gwarantujemy:

• legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE,
• atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy,
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej,
• zwrot kosztów podróży,
• kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1,
• stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy,
• możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące.

Kontakt:

Strona internetowa: www.adjo.pl
Mail: [email protected]
Telefony: + 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034
wyślij SMS o treści "Praca"

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...