Skocz do zawartości

Formularz Adjo

adjo_form.jpgFORMULARZ ADJO

Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. 

Ofertę kierujemy do osób z terenu całej Polski, poszukujących pracy w charakterze opiekuna osoby starszej.

Gwarantujemy: legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE, atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy (składki odprowadzane od średniej krajowej), zwrot kosztów podróży, kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1, stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy, możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza - oddzwonimy! Życzymy miłego dnia! Zespół Adjo

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...