Skocz do zawartości

Formularz Adjo

adjo_form.jpgFORMULARZ ADJO

Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. 

Ofertę kierujemy do osób z terenu całej Polski, poszukujących pracy w charakterze opiekuna osoby starszej.

Gwarantujemy: legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE, atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy (składki odprowadzane od średniej krajowej), zwrot kosztów podróży, kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1, stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy, możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza - oddzwonimy! Życzymy miłego dnia! Zespół Adjo

  •  

    ssl.png

    Wysyłka formularza odbywa się w bezpiecznym połączeniu SSL gwarantującym zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Zastosowanie szyfrowania komunikacji zostało potwierdzone certyfikatem RapidSSL. 

×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się