Skocz do zawartości

Po pierwsze i ostatnie to się nie bać


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny nie bać się. Sama to przechodziłam i wiem że łatwo się teraz mówi, ale jak nie wyjedziecie to będziecie stały w miejscu! Wszystko zależy od tego jak jedziecie. Jeżeli legalnie przez agencje to zawsze możecie wrócić, macie się do kogo odezwać po pomoc i jesteście w de legalnie. Ja zaczynłam na czarno i to zawsze była loteria. Na drugim wyjeździe rodzina podopiecznej mi nie zapłaciła, a na trzecim trafiłam do szpitala i zbiedniałam o kilka tysięcy euro. To był ostatni wyjazd na czarno. Bo na czarno jest się czego bać, chociaż rozumiem, że czasami trzeba i tak. Sabina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja postanowiłam ,że muszę wyjechać bo takich pieniędzy ja nigdzie w Polsce nie zarobię i wzięłam się za język niemiecki i coś tam wyklepałam na tescie z niemieckiego i twardo realizowałam swoje cele.Niedawno ja wyjechałam na swoją pierwszą ofertę i czy się bałam? troszeczkę! ale nie dawałam po sobie poznac i co? jestem twarda i wiem czego chcę i pracuję i zarabiam!!! mało tego z miesiąca gdzie miałam być jestem już drugi miesiąc i jeszcze zachacze 3 miesiąc -odwagi dziewczyny i będzie dobrze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ja obecnie boje się tematu imigrantów w DE, że policja już nie daje sobie z nimi rady, że może mnie spotkać nieprzyjemność, wręcz fizyczne przestępstwo z ich strony. Tłumacze sobie, że przecież głównie to siedzi się w domu u PDP, jednak strach ma wielkie oczy. Trochę uspakajają mnie Wasze wpisy, że jednak jest jak wcześniej w DE. A jak Wy na miejscu to widzicie? Czy macie styczność z imigrantami z Syrii itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.01.2016 at 18:49, Gość emi napisał:

Ja obecnie boje się tematu imigrantów w DE, że policja już nie daje sobie z nimi rady, że może mnie spotkać nieprzyjemność, wręcz fizyczne przestępstwo z ich strony. Tłumacze sobie, że przecież głównie to siedzi się w domu u PDP, jednak strach ma wielkie oczy. Trochę uspakajają mnie Wasze wpisy, że jednak jest jak wcześniej w DE. A jak Wy na miejscu to widzicie? Czy macie styczność z imigrantami z Syrii itp.?

Uchodzcy z Afryki nie stanowia wiekszego zagrozenia niz przecietni Niemcy. Temat jest niemilosiernie nadmuchiwany w Niemczech. Nie ma tu pod tym wzgledem zadnego ryzyka. Ryzyko istnieje jedynie ze strony naszych PDP, bo niektorzy z nich  moga doprowadzic opiekunow do zaburzen psychicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze pisze Serenity -temat nadmuchiwany,ja latam ,jeżdzę na rowerze ,spaceruje i jakoś nikogo nie widzę z imigrantów ,no może dzisiaj w sklepie 3 lale ubrane od góry do dołu w swoje peleryny i chusteczki .

Gosć emi nie wyszukuj sobie złych myśli ,tylko pakuj się i do roboty ,tutaj jest spokojniej niż w naszym kraju.Pogoda piękna ,wiosennie.żyć nie umierac aby tylko więcej płacili za rozłąkę z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...