Skocz do zawartości

Anonimowa ankieta o pracy opiekuna seniorów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, 

nazywam się Marta i reprezentuję platformę zatrudniania opiekunów do Niemiec. Nie jestem pewna, czy mogę ujawnić jej nazwę w każdym razie pracujemy nad jej doskonaleniem i chciałabym bardzo prosić Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety. Ankieta jest anonimowa, nie zbiera żadnych danych personalnych, tylko stawia pytania wokół pracy jako opiekun i priorytetów/preferencji z nią związanych. 

Gdyby ktoś z Państwa zechciał nam pomóc, wypełniając ją tutaj: *usunięto po raz kolejny* byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wytrwałych i cierpliwych opiekunów :)

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani. 

Idea anonimowej ankiety polega na tym, że anonimowi pozostają ankietowani. 

Natomiast obowiązkiem ankietującego, jest przedstawienie się, podanie celu celu przeprowadzania ankiety i nazwy podmiotu, który będzie ją opracowywał i wykorzysta. 

Pani, tłumacząc się niewiedzą w żadnym, mówi o jakiejś bliżej nieokreślonej "platformie". Ponadto, stosując pewien rodzaj nowomowy i używając kalki językowej z jęz. niemieckiego, przedstawia się pani, jako "Marta". W jezyku polskim, kiedy mówimy "nazywam się", zawsze jest mowa o nazwisku. 

Po otwarciu odnośnika do ankiety, również nie znalazłem żadnych danych, wskazujących  podmiot ankietujacy. 

Wobec powyższego, mam podstawy sądzić, że ta próba przeprowadzenia ankiety jest działaniem nie do końca uczciwym i transparentnym. 

Z poważaniem 

@MisiekFfm - /dane osobowe znane administracji forum/. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekFfm nawet jeżeli. To czy ktoś cię zmusza do jej wypełniania. Misiek czepiasz się tylko po to by czegoś się czepiać.  Masz prawo wyrazić swoją opinię podobnie jak i ja mam prawo wyrazić swoją o twoim wpisie.  A inni o moim.  Ja wypelnilam i jestem z tego dumna bo może pozwoli ta ankieta komuś zrozumieć co jest dla nas ważne. A co nie do przyjęcia.  Dodam że ankieta zgodnie z prawdą jest anonimowa. A mnie nie przeszkadza że pani Marta nie podała swojego nazwiska. My ich tutaj też nie używamy i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Pytania nie są tendencyjne nie są też zbyt ciekawe.  Aaa i w kazdej chwili można zrezygnować z udziału w ankiecie. 

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf

Mój post skierowany był personalnie do rzeczonej pani Marty i tylko do niej /inaczej nie pisałbym "Szanowna Pani". Jest mi, najoględniej mówiąc, obojętna twoja "duma" i twoje pouczenia. Jednocześnie ma prawo mieć wrażenie, że tobie, ta ankieta i jej autorka, tak obojętne nie są. 

Nie pytana, ani nie wywołana do odpowiedzi próbujesz przekonac mnie i innych użytkowników, do wypełnienia tej ankiety, jedniczesnie wskazujac, że mój wpis jest "czepianiem się". 

A to jest, w pewnym sensie, naruszenie Regulaminu forum. 

I polecam wpis Moderatora pt. "P.......s - ostrzeżenia". 

Edytowane przez Moderator
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, MisiekFfm napisał:

@elf

Mój post skierowany był personalnie do rzeczonej pani Marty i tylko do niej /inaczej nie pisałbym "Szanowna Pani". Jest mi, najoględniej mówiąc, obojętna twoja "duma" i twoje pouczenia. Jednocześnie ma prawo mieć wrażenie, że tobie, ta ankieta i jej autorka, tak obojętne nie są. 

Nie pytana, ani nie wywołana do odpowiedzi próbujesz przekonac mnie i innych użytkowników, do wypełnienia tej ankiety, jedniczesnie wskazujac, że mój wpis jest "czepianiem się". 

A to jest, w pewnym sensie, naruszenie Regulaminu forum. 

I polecam wpis Moderatora pt. "Pflegasus - ostrzeżenia". 

A to już nie można tej ankiety wypełnić ???

Mój bobrze ...a tak chciałam . Nie zdążyłam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf

Przez moją wrodzoną grzeczność uznałem, że kobiecie /zakładam, że nią jesteś / wypada odpowiedzieć. 

Dziękuję ci za te miłe słowa uznania i niezwykle trafne przewidywania. 

Zmartwię cię jednak. 

Nie jesteś pierwszą osobą, która tak mnie ocenia. A co do twoich przewidywań - już to osiągnąłem. 

I to jest typowe... 

... dla mnie :tak2::d:cześć2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MisiekFfm napisał:

Nie pytana, ani nie wywołana do odpowiedzi próbujesz przekonac mnie i innych użytkowników, do wypełnienia tej ankiety, jedniczesnie wskazujac, że mój wpis jest "czepianiem się". 

Nerwowy @MisiekFfm się zrobiłeś i trochę zareagowałeś histerycznie...:p Akurat wypełnienie tej ankiety nikomu i niczemu nie grozi. Najwyżej poznali by Twój IP:) Wbijając nazwę tej firmy do wujka Google otrzymasz wszystkie dane: telefony, adres, godziny otwarcia itp. Więc wiadomo kto za tym stoi i w jakim celu. Myśląc dalej wychodzi to na reklamę i to takiej firmy która jest bardzo niepożądana na tym forum. 44 polskie agencje się tu reklamują (i zapewne coś płacą) a tu wchodzi firma która proponuje obejście pośrednictwa polskich agencji... No i tu jest pies pogrzebany. Kasa Misiu, kasa. Mimo że Moderacja uczyniła tej firmie "damnatio memoriae" Ty byłeś łaskaw podać jej nazwę w swoim poście...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris

Moderacja zamieściła poniższy wpis:

Czuj się oświecony. 

Cała reszta, to *usunięto*

@MisiekFfm, czy Wy naprawdę nie potraficie ze sobą inaczej rozmawiać? To dyskusja, która polega na wymianie argumentów. Obrażacie się, prowokujecie kłótnie i potem dziwicie, się że jest tu jakiś regulamin? Jak Kris ma na to zareagować? Potem będziecie się obrażać na forum i na moderację? Zacznijcie się, proszę, szanować. Przypominamy jeszcze raz: traktujcie tak innych, jak sami chcielibyście być traktowani. Kolejnej przypominajki nie będzie. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Cała reszta, to bełkot. 

Mój? >:( Chyba wyrażam się jasno, wyraźnie i zrozumiale.:p Może nie wszyscy mogą to ogarnąć. Na przyszłość będę używał w stosunku do Ciebie prostszych sformułowań, no i nie używał łaciny (tej prawdziwej):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gratuluję! Tu już dochodzi do kłótni nawet w temacie o ankiecie. 

5 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój bobrze ...a tak chciałam . Nie zdążyłam

Dla Baśki stworzymy ankietę dodatkową o miłości do moderacji. Rozważamy też rosyjską ofertę moderatorów terenowych. Ci mili ludzie moderują forum na bieżąco w domach piszących i zapewniają 100% skuteczność. 

36 minut temu, kris napisał:

a tu wchodzi firma która proponuje obejście pośrednictwa polskich agencji... No i tu jest pies pogrzebany. Kasa Misiu, kasa.

@kris, proszę nie bawić się w rzecznika moderacji. Wszyscy doskonale wiedzą, że o agencjach rozmawiamy w tematach opinii. Od zawsze. Na forum miejsce agencji jest w ofertach pracy. Jeżeli chcecie rozmawiać o firmach "obchodzących polskie agencje pracy" to załóżcie sobie taki temat. To tylko kilka kliknięć, a z nowym narzędziem 'Witaj, co chcesz zrobić?' to jeszcze prostsze.

Kilkudniowe konta za każdą formę reklamy bez względu na jej charakter były, są i będą usuwane z forum.   

Ankieta została tu dodana po raz trzeci lub czwarty z tego samego konta. Finał mógł być tylko jeden.

43 minut temu, kris napisał:

Najwyżej poznali by Twój IP

IP może być daną osobową. Może, bo sam w sobie nie jest, ale w powiązaniu z innymi danymi już tak. Każda aktywność w internecie nie jest anonimowa.

8 godzin temu, MisiekFfm napisał:

Natomiast obowiązkiem ankietującego, jest przedstawienie się, podanie celu celu przeprowadzania ankiety i nazwy podmiotu, który będzie ją opracowywał i wykorzysta. 

Dokładnie. Nie mamy nic więcej do dodania.

Spokojnej nocy! Moderator

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...