Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.05.2022 o 10:32, Waldi napisał:

Dzień matki tutaj - nostalgicznie i smutnawo  u pdp .... Bo dzieci  "zimne" rzadko się odzywają

Nigdzie żadne święto nie smakuje tak jak w Polsce! Muttertag to tylko dowód na to jak bardzo się różnimy w podejściu do bliskich. Syn mieszkał 25 kiliometrów od matki. Nawet nie podjechał i nie zadzwonił tylko... wysłał kartkę!!! Tylko ja byłem zaskoczony. :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami brakuje mi takiej niedzielnej "siesty" rodem z trójki 

- Marcin lubial ci prawda lubowal się w troszkę innym regionie muzyki... Ale sądze że ten utwór wpisuje się w popołudniową sieste 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Właśnie rozmawiałam z koleżanką z "branży",pracujemy w tej samej firmie...Właśnie uciekła ze szteli-miny.PDP ze nie leczoną schizofrenią bo córka nie życzy sobie żeby mamusia brała jakieś tabletki...

Niestety nie byl to odosobniony przypadek.Tez trafily mi sie podobne sytuacje,ze rodzina wiedziala lepiej niz lekarz,czy opiekunowie,mimo,ze widzieli pdp,raz na tydzien czy na miesiac.Wiadomo,ze to marzenie scietej glowy,ale w kazdym takim przypadku firmy powinny wypowiadac umowe i dac rodzinie szanse samodzielniego zajecia sie pdp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie prawie w samo południe ?

Dziś miałam przypadek z goła niespotykany..

Otóż będąc na "palzie" boszsz... jak to wygląda ?No to będąc na przerwie w międzyczasie tak zwanym i obserwując, można rzec, życie seksualne miejscowych insektów ? szczególnie jednego szerszenia , co to mi bzykał za uchem,a w zasadzie po oknie , postanowiłam się dziada bzykacza pozbyć.

Ja nie wiedziałam, że to takie duże zwierzę jest! 

W końcu udało mi się i wydawało- to jest słowo klucz-  że już jest w tunelu i widzi białe światełko.

Ponieważ leciwa jestem...aj! LENIWA...oki, leCiwa też, zatem nie sprzątnęłam tego truchła.Se leżał na dywanie.

Oczywiście, po paru godzinach LECIWA, LENIWA i jak się zaraz okazało SKLEROTYCZNIE DEMENCYJNA opiekunka zapomniała o trupie na podłodze i bosą gyrą na niego wzięłam i najszłam.

Na szczęście nie całą moją mało skromną osóbką, jeno nacisk był jednosekundowy i jednogramowy?,mimo to poczułam ukłucie i mrowienie na śródstopiu.

Nachyliłam się nisko, a ten umarty dziad macha mi przed nosem swoim zdychajacym żądłem!!

Ach ty dziadu szemrany, ach ty w mordę kopany!!

Ach ty szczeżujo przebrzydła, ty pomocie diabelski, ty kreaturo ohydla!!

Ja ci kolorek ćwarzy zmienię i w zieloną wykładzinę przykleję!!

Och!!

Po czym odkazilam  stopę jakimś czymś z alkoholem, potem posmarowałam hydrocortizonem, a na koniec moich medycznych działań, szklaneczkę wapna do jamochłonu wlałam!

 

No bo żeby człowieka trup zeżreć kciał,. toć to nie uchodzi...nie uchodzi..

No, ale takie rzeczy to tylko mnie mogą się zdarzyć ??

Miłego popołudnia Robaczki!

 

P.s.

Szerszenia pogrzeb już się odbył.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

Witajcie prawie w samo południe ?

Dziś miałam przypadek z goła niespotykany..

Otóż będąc na "palzie" boszsz... jak to wygląda ?No to będąc na przerwie w międzyczasie tak zwanym i obserwując, można rzec, życie seksualne miejscowych insektów ? szczególnie jednego szerszenia , co to mi bzykał za uchem,a w zasadzie po oknie , postanowiłam się dziada bzykacza pozbyć.

Ja nie wiedziałam, że to takie duże zwierzę jest! 

W końcu udało mi się i wydawało- to jest słowo klucz-  że już jest w tunelu i widzi białe światełko.

Ponieważ leciwa jestem...aj! LENIWA...oki, leCiwa też, zatem nie sprzątnęłam tego truchła.Se leżał na dywanie.

Oczywiście, po paru godzinach LECIWA, LENIWA i jak się zaraz okazało SKLEROTYCZNIE DEMENCYJNA opiekunka zapomniała o trupie na podłodze i bosą gyrą na niego wzięłam i najszłam.

Na szczęście nie całą moją mało skromną osóbką, jeno nacisk był jednosekundowy i jednogramowy?,mimo to poczułam ukłucie i mrowienie na śródstopiu.

Nachyliłam się nisko, a ten umarty dziad macha mi przed nosem swoim zdychajacym żądłem!!

Ach ty dziadu szemrany, ach ty w mordę kopany!!

Ach ty szczeżujo przebrzydła, ty pomocie diabelski, ty kreaturo ohydla!!

Ja ci kolorek ćwarzy zmienię i w zieloną wykładzinę przykleję!!

Och!!

Po czym odkazilam  stopę jakimś czymś z alkoholem, potem posmarowałam hydrocortizonem, a na koniec moich medycznych działań, szklaneczkę wapna do jamochłonu wlałam!

 

No bo żeby człowieka trup zeżreć kciał,. toć to nie uchodzi...nie uchodzi..

No, ale takie rzeczy to tylko mnie mogą się zdarzyć ??

Miłego popołudnia Robaczki!

 

P.s.

Szerszenia pogrzeb już się odbył.

 

A mnie dziś pszczola uwaliła w udo :dspoko tylko mały czerwony ślad jest. A wszystko to miało miejsce w ogrodzie :kawa-twarz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...