Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 jak mi sie podoba ta wstawiona twoja żaglóweczka . Płyńmy zatem tutaj po morzach i ocaeanach naszych wyobraźni.

image.png.c24c2bc225f418863e2df4c94e3ebcb8.png

Widzicie pirata , co czarnymi myślami chce nas storpedować ? 

Żaden pirat nie jest nam w stanie zagrozić, żadna burza nam nie straszna. Mamy same pomyślne wiatry, które powolutku pchają nas do przodu, nie ma możliwości zderzenia z gora lodowa ani osiąść na mieliźnie. Płyn  forumowa zagloweczko :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co kochane koleżanki i koledzy po fachu uważam, że mało który mężczyzna potrafi docenić madrosc i inteligencję w kobiecie a ten, który to decenia to prawdziwy szczęściarz :oklaski:

Od rana jakieś takie myśli mi po głowie chodzą dziwaczne ;)

Tu bym chciała wstawić jakaś piosenkę i  zadedykować ją wszystkim panom np 

, Takie tango "albo, Kochać Cię już dzisiaj za późno" :love:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wiecie co kochane koleżanki i koledzy po fachu uważam, że mało który mężczyzna potrafi docenić madrosc i inteligencję w kobiecie a ten, który to decenia to prawdziwy szczęściarz :oklaski:

Od rana jakieś takie myśli mi po głowie chodzą dziwaczne ;)

Tu bym chciała wstawić jakaś piosenkę i  zadedykować ją wszystkim panom np 

, Takie tango "albo, Kochać Cię już dzisiaj za późno" :love:

jakie tu dziś filozoficzne nastroje panują:cool:, takie poważne rozważania o życiu nie pasują do niedzieli :dobrze:

Kot 323.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

jakie tu dziś filozoficzne nastroje panują:cool:, takie poważne rozważania o życiu nie pasują do niedzieli :dobrze:

Kot 323.jpg

Ty lepiej przy niedzieli uważaj,  żeby Ciebie  jakiś tramwaj nie przejechał  na twojej wsi :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Janeczka1963 napisał:

jakie tu dziś filozoficzne nastroje panują:cool:, takie poważne rozważania o życiu nie pasują do niedzieli :dobrze:

Kot 323.jpg

Prawie jak na kazaniu podczas niedzielnej mszy świętej ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wiecie co kochane koleżanki i koledzy po fachu uważam, że mało który mężczyzna potrafi docenić madrosc i inteligencję w kobiecie a ten, który to decenia to prawdziwy szczęściarz :oklaski:

Od rana jakieś takie myśli mi po głowie chodzą dziwaczne ;)

Tu bym chciała wstawić jakaś piosenkę i  zadedykować ją wszystkim panom np 

, Takie tango "albo, Kochać Cię już dzisiaj za późno" :love:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Ty lepiej przy niedzieli uważaj,  żeby Ciebie  jakiś tramwaj nie przejechał  na twojej wsi :szydera:

to musisz poczekać jak się do Frankfurtu wybiorę, może wtedy mnie tramwaj rozjedzie:szydera:

 

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Prawie jak na kazaniu podczas niedzielnej mszy świętej ;)

no właśnie coś takiego to przypominało:d

pobrane (6).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Janeczka1963 napisał:

to musisz poczekać jak się do Frankfurtu wybiorę, może wtedy mnie tramwaj rozjedzie:szydera:

 

no właśnie coś takiego to przypominało:d

pobrane (6).jpg

A kto może wiedzieć dokąd zew natury  Ciebie zawoła xd. Kota pogonisz :pejcz:może nawet i we Franfurcie :oklaski:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

MYSZYYYYYY!!! 

Myszy na tarasie!!!!

Aaaaaaa!!!JAPDLĘ!!!

JESZCZE MI tego brakuje do kompletu....

No... nie....., taka duża dziewczynka i myszy się boi, jeszcze w lecie :haha:. Zapachy od zepsutego mięsa po wsi się roznoszą , to i myszy grasują:tak2:. Na koniec wyjazdu dobrze walizkę zamknij, bo nowego towarzysza z podróży do domu przywleczesz

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

A kto może wiedzieć dokąd zew natury  Ciebie zawoła xd. Kota pogonisz :pejcz:może nawet i we Franfurcie :oklaski:

a może jeszcze raz się przejdę do Frankfurtu nad Men, pięknie tam:love:

1.jpg

20200723_111448111.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iresia napisał:

Piękne zdjęcia! Zazdroszczę pobytu tam, może następnym razem to Frankfurt wybiorę na miejsce swojej pracy

Witam Cię na forum koleżanko:witam: i dziękuję za uznanie:cmok:

ja nie jestem w samym Frankfurcie, tylko 5 km dalej w Sulzbach, ale okolica jest rzeczywiście piękna, jeśli lubisz dużo chodzić, to tutaj jest co zwiedzać, To jest  dzielnica Frankfurt Hochst:d

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 ja też mam tu Men ale go jeszcze nie widziałam. Muszę mapę miasta przestudiować i jak będę miała wolne w czwartek to może uda mi się zobaczyć tego Mena :d

a w jakim mieście Jesteś? Ja lubię chodzić i nie wytrzymałabym, gdybym nie zobaczyła tego gdzie mogę pieszo zajść:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nerwa bo dziadek godzinę temu spać poszedł. Nawet koszuli nie chciał ściągnąć. Ogólnie dzisiaj jest nastawiony na nie. Jak córka dzwoniła to nawet nie chciał z nią rozmawiać. Tak nie poukładanego planu dnia to ja na żadnym zleceniu nie miałam. Córka dziadkowa mnie wkurzyła bo mówi do mnie żebym z dziadkiem w dzień dużo chodziła to się zmęczy i w nocy będzie spał. Tylko jak ja mam z nim chodzić jak on nie chce bo nogi go bolą. On ma 97 lat!!! Tak ciężko to zrozumieć, że to jego nocne chodzenie to wina choroby i złe ustawionych leków. Ja swoje a ona swoje :mur:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

a w jakim mieście Jesteś? Ja lubię chodzić i nie wytrzymałabym, gdybym nie zobaczyła tego gdzie mogę pieszo zajść:szydera:

W Szweinfurcie nad Menem :)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

a widziałaś jak ta rzeka pięknie się rozwidla u Ciebie? Super, możesz chodzić między jego odnogami:d, już Ci zazdraszczam:love:

Widziałam tylko jakaś strozke z której na dodatek bardzo śmierdzi. To chyba nie odnoga tego Mena O.o

Ciekawe jak daleko ja mam od swojego domu i czy będę miała na tyle czasu żeby tam dojść. Nakręciłaś mnie :love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Widziałam tylko jakaś strozke z której na dodatek bardzo śmierdzi. To chyba nie odnoga tego Mena O.o

Ciekawe jak daleko ja mam od swojego domu i czy będę miała na tyle czasu żeby tam dojść. Nakręciłaś mnie :love:

a masz dwa kółka:donos:, bo o czterech to nawet pomarzyć nie można:d, ja każdą przerwę spędzam poza domem, byłam tam gdzie mogłam dojść i dojechać rowerem:446_bicyclist:. To co zobaczę to nikt mi nie zabierze:hura:. Jak się wybierzesz na poszukiwania Mena, to wrzuć fotki jak go znajdziesz:zwyciezca::tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...