Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 15.06.2020 at 12:11, elf napisał:

@beatrix+ na deoreche forum pomaga. Lub miłość.. Np. Jakiś niewinny flirt w sieci. Można też w Realu spróbować jak kto woli. Kobitko okej te sprawę i wlaź do nas. Aaaaa i nie zapomnij napisać o miejscu w którym jesteś... Może to kogoś uchroni od szteli gdzie traktują nas jak niezniszczalną siłę roboczą

A można z kierowcą?

Bo Mi się trafił przypadek prawie seksualny...przewiezie mnie na inną sztelę..xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, beatrix+ napisał:

A można z kierowcą?

Bo Mi się trafił przypadek prawie seksualny...przewiezie mnie na inną sztelę..xd

No, no żebyście tylko na tą sztelę trafili :szydera:

Internet zaczął działać czy że swojego telefonu ciągniesz? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

No, no żebyście tylko na tą sztelę trafili :szydera:

Internet zaczął działać czy że swojego telefonu ciągniesz? 

Z telefonu zmieniłam ustawienie na 3G

Ale żadnego turka NIE obejrzę,  bo mi wywali w kosmosie rachunek 

 

Trafimy,  trafimy. :cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak podekscytowana tym wolnym dnie, że nie wiem czy spać dzisiaj będę mogła z tych emocji O.o

Kontuzja barku mi się odezwała. Smaruje to maścią ale niezbyt pomaga. Dobrze, że tu dźwigać nie trzeba ale i tak jak cokolwiek robię to boli :(

Idę :papieros:a potem zasnąć spróbuję Spokojnej nocy Wszystkim życzę 

Bored Good Night GIF by SWR3

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór miałam udany,  bo już nie pamiętam Kiedy się śmiałam...ach! W czwartek,  jak z kierowcą jechałam..:p

Naszykowałam kolację. Telefon. 

Zrozumiałam,  że córka,  ale dla pewności pytam dziadka. Oczami potwierdził,  że tak. 

Słyszę moje imię, bo na głośno mówiący...

A babka wymyśla,  że nie mogę rozmawiać,  bo kolacja..to zadzwonię za 10 min,  córka na to..

A ona na górę zarazy idzie..

Macham do niej ręką,  żeby mi dała słuchawkę,  że chcę rozmawiać..

No, ewidentnie babce nie na rękę było to rozmawianie..

No,  przedstawiłam się,  no ona Ilona też. Że córka. Ja tylko poprosiłam,  żeby mówiła wolniej,  bo nie jestem zbyt dobra w niemieckim..ok, keine Problem 

Mam pytanie,  dlaczego nie robisz kawy po południu moim rodzicom,?

Bo twoi rodzice kawę piją o 15, wtedy gdy mam przerwę. Wracam o 16. CODZIENNIE mam 3h pprzerwy OD 13 do 16. I chodzę na spacer..

Acha,rozumiem..no bo moja Mutti ist schwerige Persone..

No i jak mamcia dowiedziała się prawdy o sobie,  tak pizgło coś w nią , i nie dojadła sałatki. A ser pleśniowy,  który mi smakowal A jej smierdział,  wywalila do kibla. 

Dziadek za nią leciał,  że zapcha klo,  ale oczywiście schiza się uparła i już! A potem szturgała szczotką kibel zapchany,  on jej pomagał..

Nieźle ,  co?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ to mam rozumieć że ty nadal jesteś u tej samej rodziny do 10lipca?. No to masz zdrowie nie powiem. Zresztą co nas nie zabije to nas wzmocni. Nowe doświadczenie może niezbyt przyjemna ale pouczające. Dobranoc jutro wstaje o 3.40 więc pora w piernaty Buziaki  

Edytowane przez elf
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was z samego rana.:cześć2:

20 dni urlopu już przeleciało ja z bata strzelił.

Pogoda iście barowa od jakiegoś czasu i nie zapowiada się na poprawę.

Urlopik jeszcze długi, pełny relaks w deszczu

Miłego dzionka wszystkim i wiaderka ciepłej kawy:kawa:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko. Pogoda cudna, 27 gradusków ma być a już jest gorącoxd. Wczoraj urwanie głowy miałam>:(, nie było czasu pisać:|. Dziś może uda się nadrobić zaległości no i mamy spotkanie:dyskusja:. Kawusią :kawa:częstuję, kto chętny do mnie wpada, ciacho :ciacho:też mam z jabłkami, pychotka:tak2:. Miłego i spokojnego dnia życzę:cmok:

wtorek_014.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.06.2020 at 21:25, Heidi napisał:

Tu gdzie jestem jest piękny i mądry pies. Jest uzupełnieniem wszystkiego tego czego mi tu brakuje. Mówią, że muzyka łagodzi obyczaje, a ja uważam , że  obecność psa łagodzi frustrację. Każdy powinien mieć psa w domu , kto ma ku temu warunki mieszkalne . 

Ja poproszę o kota:d, lubię psy, ale jakoś kotełki bardziej mi pasują, mamy podobne charaktery, jesteśmy niezależni i nie lubimy jak ktoś nami rządzi:szydera:.

Pytanie do moderacji, dlaczego w emotkach jest aż 5 małp, a nie ma żadnego kotka i pieska. Uprzejmie proszę o zmianę, jeśli istnieje taka możliwość:cmok:

Kot 48.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna,  lepiej późno niż wcale :kawa: wypić z wami :oklaski: spokojnego dnia życzę :cześć:

18 godzin temu, beatrix+ napisał:

A można z kierowcą?

Bo Mi się trafił przypadek prawie seksualny...przewiezie mnie na inną sztelę..xd

Nie ukrywam...dawaj ten telefon do tego kierowcy , tylko problem z sekkksem będzie :haha:

6 godzin temu, geronimo napisał:

Witam Was z samego rana.:cześć2:

20 dni urlopu już przeleciało ja z bata strzelił.

Pogoda iście barowa od jakiegoś czasu i nie zapowiada się na poprawę.

Urlopik jeszcze długi, pełny relaks w deszczu

Miłego dzionka wszystkim i wiaderka ciepłej kawy:kawa:

 

No Hejka żuczku wreszcie wylazłeś z za krzaczorów :hura:

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko. Pogoda cudna, 27 gradusków ma być a już jest gorącoxd. Wczoraj urwanie głowy miałam>:(, nie było czasu pisać:|. Dziś może uda się nadrobić zaległości no i mamy spotkanie:dyskusja:. Kawusią :kawa:częstuję, kto chętny do mnie wpada, ciacho :ciacho:też mam z jabłkami, pychotka:tak2:. Miłego i spokojnego dnia życzę:cmok:

wtorek_014.jpg

Ni szykuje się spotkanie, tylko w tym upale kto wytrzyma :dobrze:do zobaczenia :cmok:

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

kot last minute GIF by European Consumer Centre PolandSpecjalnie dla @Janeczka1963

No a dla mnie to już nic nie masz ??? :$

 

IMG-20200623-WA0004.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że pierdziele pieniądze extra. Czuję się jak księżniczka nie jak "dupomyjec " jak to jedna z forumowicze siebie określiła.  Dzieci przyjechały i powiedziały że mam wolne i mogę te 4dni robić co mi się podoba. Która blisko i przyjeżdża na imprezę 

IMG-20200623-WA0007.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, elf napisał:

No dzieci przeszły samych siebie pokój ogromny dwupoziomowy z zimnym barkiem śliczny balkon ogromne łóżku i dziadki 5km ode mnie i dopiero na kolacje jestem z nimi umówiona. Cudnieeee po prostu cudnie. 

 

No piknie , aleś  się ustawiła,  brawo Ty :oklaski:

21 minut temu, elf napisał:

Powiem wam szczerze że pierdziele pieniądze extra. Czuję się jak księżniczka nie jak "dupomyjec " jak to jedna z forumowicze siebie określiła.  Dzieci przyjechały i powiedziały że mam wolne i mogę te 4dni robić co mi się podoba. Która blisko i przyjeżdża na imprezę 

IMG-20200623-WA0007.jpeg

Wyrko  niczego sobie no no pobawić się można :haha:

3 godziny temu, Helmut napisał:

Dobry. Kawki, herbatki, ciasteczka, misie, kwiatuszki,... Tu potrzeba ostrego cięcia. Stawiam i nie odmawiam

drinks cocktails GIF by Absolut Vodka

sexy women GIF

 

Hejka , no takiej kawusi  w takim wydaniu to ja nie piłam  i chętnie to zrobię,  tylko mała prośba zapodaj tu jakiś fajnych 'byczków zamiast tych tancereczek :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...