Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, adamos6 napisał(a):

@Ankka2 nie można za dużo myśleć a działać  w tym zawodzie nie może być czasu na amory itd.ale na działanie pozytywne.wiem nie każdy może pracować w tym fachu...byłem z żoną w Austrii ,wiesz co powiedziałem jej....prędzej ja przy Tobie bym się wykończył jak przy tych PDP - ych!  a dlaczego?   się domyśl . Zbyt uczuciowo podchodziła to tematu,dałem odpowiedź mimo to..

Masz całkowitą rację.

Mąż opiekował się swoją matką, i zawsze marudził...bo powiedziała tak, bo zrobiła tak..a nie powinna..nie mogła..

I po tym jego stresie widziałam, że on za ciula pana neo mógłby pracować w opiece.

Owszem, emocje i ja też mam.Ale trzeba rozsądkowo rozdzielić.Inaczej psychiatryk cię czeka..

A dziś na FB było ogłoszenie desoeratki szukającej pracy NATYCHMIAST,..BEZ JĘZYKA I ZROBI WSZYSTKIE CZYNNOŚCI 😎😳

NO, wiadomo że był gorący post..

Zapytałam się czy chce wylądować w psychiatryku i to z połamanym kręgosłupem...

 

No!

A Gieniuś ożył, i ja zaś się musiałam rozpakować 🤣🤣

Gienek jesteś chłopie niezdecydowany! We w te , libo we w tamte! 

Na szczęście już poziom opium mu się wyrównał i już jest spokojny i głupot nie gada..

Czyli poprawiło się mu.Co może oznaczać początek końca, bo to będzie już mój 4 przypadek kończący życie ( w tym jedna teściowa)

Ale byłoby miło z jego strony, gdyby się do końca mojej umowy wstrzymał..a jeśli juża.takie parcie na mostku być, to teraz w tym tygodniu 😎 to jeszcze sobie złapę robótkie na parę tygodni ( na FB jest grupa Krótkie Sztele- ło paniiii, co tego jest!)

No, tylko Gienek niezdecydowany jest 😎🤣

Idę na Turków, a wam życzę dobrej nocki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ W galerii w aparacie napewno masz opcję zmniejszenia zdjęcia.Tylko że jeśli z góry zakładasz że chcesz fotkę na forum ,to rób ją z większej perspektywy żeby był z czego"obciąć"

Jeśli zdjęcia masz w komputerze to wystarczy zwykły Paint który ma opcję zmniejszania rozmiaru zdjęć.

Bynajmniej ja tak właśnie kombinuję😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Turków to te seriale na początku wydawały się fajne.

Ale po 5 latach oglądania i spędzania czasu na tematycznych grupach dyskusyjnych, uznałam że mają wszystko na jedno kopyto 🙃 tylko aktorów mają dla nas egzotycznych- czyt.przystojnych.

 

Teraz robię 3 seriale..

Czasem na live w oryginalnym tureckim - parę słów już łapię i kapuje kontekst.

Ale też po rosyjsku oglądam.

 

Najbardziej śmieszą mnie przerysowanie scen emocjonalnych, choćby zwykłego pobicia.

 

Jeden został pobity przez 4 drabli bejsbolami i to dość długo go tłukli i zwyczajnie już całun powinna rodzina mu szykować na pogrzeb.

A on otrzepał się jak kogucik z brazylijskiego ringu walki kogutow, otarł keczup z gęby 😎jakby właśnie wylizał szprotki w pomidorowym sosie , a następnie założył se buty i pognał gonić oprawców piechty.🤣🤣🤣

Naprawdę fantazja tureckich scenarzystów jest niesamowita.

Czasami mam wrażenie, że ciągle są na rauszu razem z Rosjanami, wszak ruskich w Türkey skolko-- ugodno.

 

Polecam:

 

Safir, 

dramat dziewczyny zakochanej w jednym bracie będącej z nim w ciąży, a wydanej za mąż za drugiego brata..

 

Yabani, - matka latami szuka porwanego synka- emocjonalny..

 

kizilcik serbeti,- problem społeczny dotyczący traktowania kobiet u Osmanów.. Starcie rodzin zakrytych chustami z rodziną proeuropejską.

 

hudutsuz sevda, dość mafijny - taka forma wendetty. W zasadzie jestem skłonna stwierdzić, że to Italiance się uczyły od Osmanow tej sztuki 😳😜🤣😎

 

Nie znajdziecie tych filmów nigdzie w polskiej telewizji, ani na Netflix, ani na VOD, 

 

Kto tam ruski pamięta, to proszę

https://turkserial.co/sapfir/

Miłego seansu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

Hej,hej😀Pozdrawiamy z Hesji.Chłopski już po spacerze zapoznawczym,i w zasadzie nie wiem co kombinują,ale wygląda o na szykowanie się do zimy...

20231106_123217.jpg

20231106_123405.jpg

Dobrze się chlopoki trzymają a jaka kondycja 😉o finezjii nie wspomnę, ja bym głową w dół z drzewa nie złaziła😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos6 napisał(a):

@beatrix+ powiedz  ze Ty to oglądasz?  Ja nawet nie wiem na jakim kanale zreszta na TVP nie patrze już okolo10 lat.powod oczywisty. spokojnej  nocy.

A co Pańcia wyżej napisała chłopaku, no co??

U naszych tego nima 🤣 jeno oryginalny lub ruskij 😜😎

Mimo średniej głupoty, wciągają po uszy!

 

A na Netflix jest parę filmów z lektorem, polecam " Inna ja" i chyba " Krawiec" już jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał(a):

Dobrej nocy :ziewanie-sen-twarz-znudzenie:Zostawiam jajka na sniadanie😁

food-8363206.jpg

Już się przeraziłam, że to Święconka i że przez Turków Boże Narodzenie przegapiłam.

A co najważniejsze..

Że nie wróciłam do domu 😜😳🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamos6 napisał(a):

@beatrix+ powiedz  ze Ty to oglądasz?  Ja nawet nie wiem na jakim kanale zreszta na TVP nie patrze już okolo10 lat.powod oczywisty. spokojnej  nocy.

Jeżeli żałujesz to możesz oglądać. 

@Joker jak żyć, co świętować? Chłopie zlituj się!

Dzień dobry. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

W temacie Turków to te seriale na początku wydawały się fajne.

Ale po 5 latach oglądania i spędzania czasu na tematycznych grupach dyskusyjnych, uznałam że mają wszystko na jedno kopyto 🙃 tylko aktorów mają dla nas egzotycznych- czyt.przystojnych.

 

Teraz robię 3 seriale..

Czasem na live w oryginalnym tureckim - parę słów już łapię i kapuje kontekst.

Ale też po rosyjsku oglądam.

 

Najbardziej śmieszą mnie przerysowanie scen emocjonalnych, choćby zwykłego pobicia.

 

Jeden został pobity przez 4 drabli bejsbolami i to dość długo go tłukli i zwyczajnie już całun powinna rodzina mu szykować na pogrzeb.

A on otrzepał się jak kogucik z brazylijskiego ringu walki kogutow, otarł keczup z gęby 😎jakby właśnie wylizał szprotki w pomidorowym sosie , a następnie założył se buty i pognał gonić oprawców piechty.🤣🤣🤣

Naprawdę fantazja tureckich scenarzystów jest niesamowita.

Czasami mam wrażenie, że ciągle są na rauszu razem z Rosjanami, wszak ruskich w Türkey skolko-- ugodno.

 

Polecam:

 

Safir, 

dramat dziewczyny zakochanej w jednym bracie będącej z nim w ciąży, a wydanej za mąż za drugiego brata..

 

Yabani, - matka latami szuka porwanego synka- emocjonalny..

 

kizilcik serbeti,- problem społeczny dotyczący traktowania kobiet u Osmanów.. Starcie rodzin zakrytych chustami z rodziną proeuropejską.

 

hudutsuz sevda, dość mafijny - taka forma wendetty. W zasadzie jestem skłonna stwierdzić, że to Italiance się uczyły od Osmanow tej sztuki 😳😜🤣😎

 

Nie znajdziecie tych filmów nigdzie w polskiej telewizji, ani na Netflix, ani na VOD, 

 

Kto tam ruski pamięta, to proszę

https://turkserial.co/sapfir/

Miłego seansu!

turecki serial po rosyjsku? Za dużo dla mnie :)

Yebani jest na YT, ale także w oryginale. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał(a):

Ooooo!!! Udało się 🤣🤣🤣

Gienek kazał se kupić 🙃😜🤣

Screenshot_2023-10-29-06-44-02-258_com.android.chrome.jpg

Zmniejszylas o KOREK 🤣

@beatrix+idziesz w dobrym kierunku a Bluetooth se wylącz bo na podsluchu bedziesz 🤣😜

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...