Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Slowik109 S...V..a od 500 zł

Emp..... od 1900 zł

Więcej niestety nie wiem.

A tak w ogóle to Dzień dobry wszystkim :)

Nie odzywałam się bo naiwnie myślałam że znajdę pracę w Polsce,z godziwymi zarobkami,ale niestety...Albo zapieprz za najniższą ,albo umowa zlecenie.Przy czym nie wzięłam pod uwagę tego że pracodawcy jak już mają listę chętnych,to w pierwszej kolejności wybiorą Ukraińców(skąd inąd do samych Ukraińców nic nie mam)NAWET jeśli mam już w ręce podpisaną umowę...

Na razie obdzwoniłam kilka firm,i jak na razie wpadło mi w oko krótkoterminowe zlecenie z Seniovita...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2022 o 13:30, Joker napisał:

Najczęściej w domu. Mało kto wie, ale podobne mam do nordicu ;)

Śnieg odgarnięty? Nie narzekać! 

 

Uwielbiam ten domek🤣🤣 zawsze to puszczam sobie gdy śnieg spadnie i pocieszam się tym, że w Karkonoszach nie mieszkam, więc za łopatę i do roboty🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2022 o 13:30, Joker napisał:

Najczęściej w domu. Mało kto wie, ale podobne mam do nordicu ;)

Śnieg odgarnięty? Nie narzekać! 

 

Uwielbiam ten domek🤣🤣 zawsze to puszczam sobie gdy śnieg spadnie i pocieszam się tym, że w Karkonoszach nie mieszkam, więc za łopatę i do roboty🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.10.2022 o 10:20, Wenusia napisał:

Niech wspomnę...jak to zleciało 😉 

... że na urlopie , w pracy czy gdzie Cię wywiało ? 

Pozdrawiam 👋

I tu i tam, czas spiep... nim się obejrzałem już koniec grudnia 😲😯👍

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joker napisał:

Dzień dobry. Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku, spełnienia małych i dużych celów oraz marzeń,

Oby nowy rok przyniósł nam koniec wojny i powrót normalności. 

Happy New Year Celebration GIF by Faith Holland  

Do usłyszenia za rok!

Raczej to pobożne życzenie,dzisiejszy dzień to pokazuje -- już! ale Dużo Zdrowia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w 2023. Miał być lepszy a wygląda znajomo. Żona narzeka od kilku dni na bóle brzucha i jest osłabiona. Zadzwoniłem dzisiaj do przychodni i słyszę, że pierwszy wolny termin jest za dwa dni. Czekam na dzień w którym za nieprzyjęcie NFZ będzie oddawał za prywatną wizytę. Masakra. Umówiłem prywatną wizytę z dojazdem za 250 zł. I tak się to kręci...

Dzisiaj jest Dzień słomki do picia. 3 stycznia 1888 roku Marvin C. Stone otrzymał patent na papierową słomkę do picia. Tyle ode mnie! Tak więc ciągnijcie dzisiaj i świętujcie.

Miłego dnia i do życzeń z 2022 roku dokładam życzenia normalnej służby zdrowia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nakrywam na rano.

coffee-3120758.thumb.jpg.8353f319b87f7730d43d67e2b52b6e5b.jpg

Jutro wiadome święto, ale to też dzień filatelisty i wtulania się. 

Pamiętacie znaczki 3d? To był hit. Może znajdę swoją kolekcję z dzieciństwa to się wam pochwalę. Żaden ze mnie kolekcjoner, ale te atlasy to masa wspomnień, bo znaczki do kolekcji znosiła mama. To były też czasy zbierania puszek, które po latach trafiły do kosza. Część zresztą była wcześniej z kosza zabierana ;)

Dobrej nocy!

Edytowane przez Joker
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Co z Wami? Gdzie właścicielka robali? Gdzie Inez? Gdzie reszta. Co z Marcyś co to bawi się ze mną w grach. Tylko Adamos przyjął mnie do znajomych. Jestem wykąpany i niczego mi nie brakuje. Odzywać się!

U mnie ciężko, żona w szpitalu. Trzymać kciuki, bo żółta jak cytryna. Miał być lepszy rok... 

W+O+Ś+P

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Joker napisał:

Dobry wieczór. Co z Wami? Gdzie właścicielka robali? Gdzie Inez? Gdzie reszta. Co z Marcyś co to bawi się ze mną w grach. Tylko Adamos przyjął mnie do znajomych. Jestem wykąpany i niczego mi nie brakuje. Odzywać się!

U mnie ciężko, żona w szpitalu. Trzymać kciuki, bo żółta jak cytryna. Miał być lepszy rok... 

W+O+Ś+P

Juz zacząłem trzymać, mimo, że trudniej pracować. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jurek50 napisał:

Dzień dobry. Może ktoś jest zainteresowany praca w Altenheim na niemieckiej umowie bezpośrednio z właścicielem heimu? Umowa na 40h tygodniowo. 

Byłem już na takim ,ale Turek był szefem.do narodowości nic nie mam ,nawet było znośnie,tylko za dużo osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...