Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Amaranta Ano dałam...najlepsze to to, że do Tybingi już nie wrócę.Rodzina sobie nie życzy .Syn stwierdził że na pewno nie dawałam mamusi leków bo on się nie może doliczyć(nie wiem co z nimi robiłam...zjadałam,a może kradłam na handel?!)Że bylo brudno,że mamusię zostawiałam samą w domu...Od zmienniczki wiem że narada rodzinna się zebrała jak tylko wyjechałam.Zmienniczka z racji swojej obecności się obroniła,ja nie miałam szansy... Dowiedziałam się od niej że jak wychodziłam do sklepu,to syn z synową wchodzili do mieszkania i wszystko fotografowali,wchodzili do mojego pokoju ,nawet pokusili się o rozkręcenie nakładki na sedes(tej podwyższającej)żeby udowodnić że nie sprzątałam .Absurd na absurdzie...A meila do firmy wysłali dopiero 2 tygodnie po moim wyjeździe...

Obecnie szukam firmy godnej polecenia ,bo do tej w której(jeszcze)jestem, złożyłam wypowiedzenie

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matkości!! @LACHco żeś chłopie porobił, że całym dzień Forum zniknęło?? Ale ty jesteś ancymon,.ci powiem...no, no..😜🤣😎

 

Dzień dobry Robaczki, miłego dnia życzę!

 

Pati...

Firma godna polecenia istnieje w Kosmosie,a nie w Polsce... zwyczajnie ciulata rodzina się trafiła i tyle.

Znajdziesz se robotę,znajdziesz...

 

A to z wczorajszej włóczęgi..

Eeee....no co żeś ta porobili, że żadnego zdjęcia nie mogą dodać??? Łeeee...wielkie mi forum poprawiania. Phi!

😜🤣😎

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Amaranta Ano dałam...najlepsze to to, że do Tybingi już nie wrócę.Rodzina sobie nie życzy .Syn stwierdził że na pewno nie dawałam mamusi leków bo on się nie może doliczyć(nie wiem co z nimi robiłam...zjadałam,a może kradłam na handel?!)Że bylo brudno,że mamusię zostawiałam samą w domu...Od zmienniczki wiem że narada rodzinna się zebrała jak tylko wyjechałam.Zmienniczka z racji swojej obecności się obroniła,ja nie miałam szansy... Dowiedziałam się od niej że jak wychodziłam do sklepu,to syn z synową wchodzili do mieszkania i wszystko fotografowali,wchodzili do mojego pokoju ,nawet pokusili się o rozkręcenie nakładki na sedes(tej podwyższającej)żeby udowodnić że nie sprzątałam .Absurd na absurdzie...A meila do firmy wysłali dopiero 2 tygodnie po moim wyjeździe...

Obecnie szukam firmy godnej polecenia ,bo do tej w której(jeszcze)jestem, złożyłam wypowiedzenie

@Patrycja781moze syn fotograf albo jaki fotoreporter z zawodu a może hobbystycznie się tym zajmuje,;)głowa do góry firm od groma znajdziesz inną.

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Matkości!! @LACHco żeś chłopie porobił, że całym dzień Forum zniknęło?? Ale ty jesteś ancymon,.ci powiem...no, no..😜🤣😎

 

Dzień dobry Robaczki, miłego dnia życzę!

 

Pati...

Firma godna polecenia istnieje w Kosmosie,a nie w Polsce... zwyczajnie ciulata rodzina się trafiła i tyle.

Znajdziesz se robotę,znajdziesz...

 

A to z wczorajszej włóczęgi..

Eeee....no co żeś ta porobili, że żadnego zdjęcia nie mogą dodać??? Łeeee...wielkie mi forum poprawiania. Phi!

😜🤣😎

A może te zdjęcia nieprzyzwoite były łydkę pokazałaś albo zbyt nagle ramię?;))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amaranta napisał:

Ja wiem że ktoś pyta nie błądzi ale o co pytasz ? I co to kółeczko znaczy ?:d

Serwus Słoneczko!
Żeby było jaśniej napiszę ci morsem, używając kompilacji kresek i kropek. Takie-titi-... -tata-... .
🤣🤣🤣


 



A tak serio serio, to techniczny-forumowy coś zamedżikował z emotką uśmiechu( :) ), zamieniajac ją w pytajnik.
Dlaczego? Nie pytaj😜🤣🤣🤣🧦

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LACH. napisał:

Serwus Słoneczko!
Żeby było jaśniej napiszę ci morsem, używając kompilacji kresek i kropek. Takie-titi-... -tata-... .
🤣🤣🤣


 



A tak serio serio, to techniczny-forumowy coś zamedżikował z emotką uśmiechu( :) ), zamieniajac ją w pytajnik.
Dlaczego? Nie pytaj😜🤣🤣🤣🧦

Ale zapytam o coś innego ,zimno Ci w stopy?Własnoręcznie wykonane czy żony dzieło?:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzień dobry bo wieczór był zły:polska: 0 : 2 :Holandia:

despair-513528.thumb.jpg.2101daf521b69470a7d461ea89a509c5.jpg

Szkoda gadać. A jakby było mało to dzisiaj jest dzień spadającego liścia a to oznacza, że ta pora roku na z już się zbliża.

Najważniejsze, że służba grzeje w moim apartamencie, ale obiadu nie podaje.

P.S. Nie, nie rzuciłem palenia, nie nie potrzebuję przytulenia.

Dobrej nocy!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...