Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Joker trzymam kciuki by Ci się udało. Nie paliłam 5 lat, wiem jak ciężko jest rzucić. Niestety jedna stresująca podopieczna wystarczyła bym wróciła do nałogu. Gdy zapaliłam tego pierwszego papierosa po dość długiej przerwie, to czułam się jak bym nigdy w życiu nie przestała palić. Zero jakichkolwiek zawrotów głowy, nic. Stres też był niemały i adrenalina, wszystko to pewnie zrobiło swoje.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joker napisał:

Dzień dobry wszystkim! Chłodno, zimno. Wczoraj zrobiłem na rowerze 17 km. Przestańcie, nie klaskajcie. Przygotowuję się do rzucenia palenia, ale...

Miłego!

OD ptrzygotowania pora przejsci do czynu.Ja kilka razy probowalem,i oststecznie rzucilem z dnia na dzien.Odpukac jak  na razie slutecznie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było tylko o jedzeniu:

 

Screenshot_20220530-185454_Gallery.thumb.jpg.2bb4e3ffaf9c714c20ca53352da5cdae.jpg

Ale raczej degustuję niż się napycham. Hałshalt, pracujący w "zawodzie", to w końcu nie poszwa na jedenastofuntową pierzynę. Kurtularnie być musi! Siewie!!!

Bo tak naprawdę, to *wulgaryzm* nie urywa ta kuchnia ale wódkę mają przednią! 

I świeże ryby prosto z kutra.

Prawie jak w Unieściu. Serio serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Się pisz po naszemu, to będzie wiadomo że du py nie urywa..

Chociaż...jak poczekasz trochę, może marzenie się ziści..????

Poczekaj! Jeszcze nie w tej chwili, bo byłoby krucho!
Cześć góralko najstarszych polskich gór!
 

Screenshot_20220531-113428_Gallery.thumb.jpg.b2928807f0f726adadc4b1bcfc423413.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieciaki! Koniec świętowania!

Za tydzień jadę znów, by opiekuńczy odczuć trud. Tym razem 3 miechy. We wrześniu wakacje. Mam nadzieję, że nie wróci covidowe szaleństwo. 

W dniu 30.05.2022 o 16:58, Jurek50 napisał:

OD ptrzygotowania pora przejsci do czynu.Ja kilka razy probowalem,i oststecznie rzucilem z dnia na dzien.Odpukac jak  na razie slutecznie.

Znam to. Ostatni raz rzuciłem na ponad dwa lata. Mam nadzieję, że tym razem na dłużej. Połączę to z wyjazdem tak jak wtedy. Nowe miejsce to co prawda stres, ale też dużo mniej wyuczonych impulsów i nawyków, :papieros: :nie-animo: Oficjalnie wyjeżdżam jako niepalący ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 16:16, SYLWIAK napisał:

@Joker trzymam kciuki by Ci się udało. Nie paliłam 5 lat, wiem jak ciężko jest rzucić. Niestety jedna stresująca podopieczna wystarczyła bym wróciła do nałogu. Gdy zapaliłam tego pierwszego papierosa po dość długiej przerwie, to czułam się jak bym nigdy w życiu nie przestała palić. Zero jakichkolwiek zawrotów głowy, nic. Stres też był niemały i adrenalina, wszystko to pewnie zrobiło swoje.

Wywal to świństwo ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obowiązkowo w planie jeszcze serwis, bo suszy:

Screenshot_20220602-153251_Gallery.thumb.jpg.f09f3bf2a2a5cf6729690e7a0bcc4f09.jpg

A samemu nie wolno(~9€ litr markowego płynu na stacji, ok. 500ml trzeba dolać i finito), bo servis kasuje ok. 50€ za uzupełnienie.

50-9=41

9÷2=4.5( na kolejną dolewkę)

41+4,5=45,5€ za męską przyjaźń(...). Tanio.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...