Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Amaranta napisał:

Czy Ty ,,Natchnienie "twórców wszelakiej maści walizeczkę pakujesz i płaczesz czemu taka mała ? Czy może nogi w słońcu wygrzewasz gdzieś tam w świecie? Dwa pytania dla Ciebie a jedno zadałam @Jokerowi:szydera:

Tak ? 

Pakuję, sprzątam i nie wiem gdzie ręce włożyć ? 

Tylko bez podtekstów proszę :haha: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Słoneczka!

Piękny poranek z temperatura -2.8°C, z ognistą kulą słońca na wschodzie. Przyjaciele w Betanii odwiedzeni a Piotr ma przypomniane by się przed trzecim razem wyparł.
Teraz +3°C, delikatny powietrza ruch z południa ok. 3m/s(w spodniach z odoru tarcia też),
dopomógł na zewnątrz chrzan trzeć(nadaję się jednak do czegoś). Zatoki i nosek czyściutki a oczka wypłukane naturalnie, zapach i smak bezcenny(nie do kupienia).
Barszcz mruga, twaróg owarzony, przemielony będzie trzy razy mak szumi delikatnie we wrzątku, bakalie miękną, serwety się krochmalą chleb rośnie i garuje, borówki w dzbanuszku. Zakwas cudownie kwaśny.
Na zielonym ryneczku o wschodzie słońca,  tradycyjnie w Wielką Środę "Judasz dobił targu"  za trzydzieści srebrników od arcykapłanów.
Ciasta do przełożenia dziś napiec, bezy wysuszyć, wyjąć mięsko z peklu, ... by zdążyć nim kur zapieje trzy razy.
Teraz mała czarna III i do robo.ty.
Spokojnej, błogosławionej pracą środy Wielkiego Tygodnia.
W zdrowiu i zmęczyć się! Dobrze robi na głowę i twardy sen.
Przyjdzie jeszcze czas na leżenie bykiem i braniem na werbel.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa do mnie mruga ,czy ja dobrze widzę? Jak zcznie do mnie gadać to będę miała problem Houston:dDrugi kolega w kuchenne rewolucje przeprowadza to płacze  to zacieszaO.o, ale żeby przesłać coś tym na wygnaniu to już nie (ciasto jakieś albo jajeczka z chrzanem) .Bardzo koleżeńskie  pisuniecie :szydera:No to przybijcie piąteczkę na środowe przedpołudnie .

 

hello-1006426.png

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Amaranta napisał:

Kawa do mnie mruga ,czy ja dobrze widzę? Jak zcznie do mnie gadać to będę miała problem Houston:dDrugi kolega w kuchenne rewolucje przeprowadza to płacze  to zacieszaO.o, ale żeby przesłać coś tym na wygnaniu to już nie (ciasto jakieś albo jajeczka z chrzanem) .Bardzo koleżeńskie  pisuniecie :szydera:No to przybijcie piąteczkę na środowe przedpołudnie .

 

hello-1006426.png

Kawa wypita, czasu nie ma, ale piąteczkę przybije a co ? 

:dobrze:

Mało  czasu na gadanie ostatnio mam?

Się ogarnąć nie mogę, jeszcze cos mnie łamie w plecach, jakiś katar i kaszel się przypałętał ? 

Tu "świrus" jest od 2 tygodni, córka pdp dzisiaj MŚ przyjść pomimo  swojej kwarantanny ??? 

Trzymcie mnie bo wybuchnę :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

No to ten tego ten, na dobranoc choć dam coś śmiesznego zamiast kawy ? 

Już miłego wieczoru i spokojnych snów bo potem zapomnę ?? 

 

FB_IMG_1649864607741.jpg

Ty to już chyba mocno na wylocie jesteś ?:dCzy one też do walizeczki wejść nie chciały @Wenusia?W razie czego żebym nie zapomniała to szybkiego dotarcia do celu i wesołego Alleluja xdA w poniedziałek to niech leją jak z hydrantuxdPrzyczłap tu do mnie czasem, bo nie wiem czy tu na kawowym jakiej warty sama nie będę trzymać  żeby,,kawowego" nie rozkradli :haha:Papatki :d

easter-eggs-3032058.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amaranta napisał:

Ty to już chyba mocno na wylocie jesteś ?:dCzy one też do walizeczki wejść nie chciały @Wenusia?W razie czego żebym nie zapomniała to szybkiego dotarcia do celu i wesołego Alleluja xdA w poniedziałek to niech leją jak z hydrantuxdPrzyczłap tu do mnie czasem, bo nie wiem czy tu na kawowym jakiej warty sama nie będę trzymać  żeby,,kawowego" nie rozkradli :haha:Papatki :d

easter-eggs-3032058.jpg

Musiałam nadgryźć dooopki i uszka bo za chiny nie chciały wejść ? 

Wpadnę ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Amaranta napisał:

Radosnych ,spokojnych ,zdrowych Świąt życzę :dA w poniedziałek bez hydrantów, wiader ,pomp wszelakich ,raczej subtelnie sikaweczką jakąś z ciepłą wodą :p

easter-3270993.jpg

Dziękuję i wzajemnie ??? 

... Aaaa jaką sikaweczkę masz na myśli? 

?????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!! Jutro powrót! Obiecuję sobie, że ostatni. Jak ostatni papieros :)

Dzisiaj to powinno się pisać 早上好 bo to Dzień Języka Chińskiego. Dla ułatwienia nauki tych hieroglifów można spokojnie zapalić sobie marihuanę, bo dzisiaj jest też jej święto.

Miłego!!! 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...