Skocz do zawartości

SZUKAM SPRAWDZONEGO BUSA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, foczka63 napisał:

Nie mogę znaleźć właściwego tematu:(

Potrzebuję przesłać paczkę na trasie ok.FnM - ok.Bolesławca.Jakiś sprawdzony bus?Ktoś coś?

Sugeruję to samo co @Teresadd  i jednocześnie wiem, że są uczciwi i solidni :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Teresadd napisał:

Kasia ostatnio wracałam do Bolesławca  i kierowca brał przesyłkè .Firma Pas Trans.Zaraz ci podam do firmy numer.

tylko oni od jakiegoś czasu biorą paczki tylko od osób, które z nimi regularnie jeżdżą..spróbuj może z AUTO EXPRESS Dawid Krupski 0048 669 607 763..odkąd Pastuchy mi odmówiły tylko ta firma mi wozi paczki..sprawdzona...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarlett napisał:

tylko oni od jakiegoś czasu biorą paczki tylko od osób, które z nimi regularnie jeżdżą..spróbuj może z AUTO EXPRESS Dawid Krupski 0048 669 607 763..odkąd Pastuchy mi odmówiły tylko ta firma mi wozi paczki..sprawdzona...

Jola odmówili faktycznie.Ale inna firma zgodziła się.A to dla @foczka63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@scarlett Dokładnie taki mi pani powiedziała,że jak nie ejstem ich klientem to nie wezmą.Zadzwonię jutro tam też.Inna busiarnia może wziąć,25 euro koszt.Ale jak sprawdzona to tym bardziej dryndnę.Od drzwi pod drzwi?

od drzwi pod drzwi...sa z Wielunia..u mnie wożą Kolonia- Ostrów Wlkp..kiedys tez Bad Kreuznach /to za Frankfurtem jeszcze/ - Ostrów. Bolesławiec to po drodze, to pewnie tez obsługuja..próbuj..ten telefon to do samego szefa jest...u mnie ostatnio za dwie duże torby 3o euro wzięli..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 , nie wiem, czy już znalazłaś, ale w razie czego- na przyszłość:

Często w polskich sklepach oferują takie usługi, dają potwierdzenie, telefon do kierowcy.

Minus- trzeba paczkę do nich dostarczyć, wyjątkowo odbierają z domu.

Jakoś do mało znanych busów mam średnie zaufanie- bez potwierdzenia, kierowcy też są różni, zmieniają się...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, scarlett napisał:

od drzwi pod drzwi...sa z Wielunia..u mnie wożą Kolonia- Ostrów Wlkp..kiedys tez Bad Kreuznach /to za Frankfurtem jeszcze/ - Ostrów. Bolesławiec to po drodze, to pewnie tez obsługuja..próbuj..ten telefon to do samego szefa jest...u mnie ostatnio za dwie duże torby 3o euro wzięli..

Z okolic FnM nie ma możliwości:(Ale jedna znalazłam ,co mi  @Teresaddnamiary podała i z tej skorzystam:)Dzięki wsiem za pomoc:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm...pojechała moja paczka właśnie,ale juz mi nie pasi ,bo kierowca chciał mnie na kase naciągnąć:(Kwota była podana  a ten więcej woła!Mówię ,że mi powiedziała szefowa, że tyle  a ten oczy jak złotówki....Dostał ekstra ,żeby mamie pod drzwi zanieśc bo ciężkie i coś czuję ,że będzie od niej też wołał:( Ale do firmy zadzwonię jak paczusia dotrze na miejsce.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, foczka63 napisał:

Mhm...pojechała moja paczka właśnie,ale juz mi nie pasi ,bo kierowca chciał mnie na kase naciągnąć:(Kwota była podana  a ten więcej woła!Mówię ,że mi powiedziała szefowa, że tyle  a ten oczy jak złotówki....Dostał ekstra ,żeby mamie pod drzwi zanieśc bo ciężkie i coś czuję ,że będzie od niej też wołał:( Ale do firmy zadzwonię jak paczusia dotrze na miejsce.

Mam tylko pozytywne doświadczenia z tą firmą :), więc chyba trafił ci się jakiś odmieniec O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta

Firma ma pozytywne opinie i ja też ich chwaliłam. Do czasu....

Pierwszy zonk, gdy w sytuacji alarmowej zamawiałam busa popołudniem, by odebrał mnie nazajutrz rano.

Nie przyjechał! Po interwencji (z obudzeniem chyba właściciela rano) okazało się, że w biurze zanotowali, ale kierowca info nie otrzymał (podobno).

Drugi raz- wracałam z nimi przed upływem dwóch tygodni, co miało owocować zniżką 5€. Kierowca jednak wołał o kwotę bez rabatu.Telefon w biurze nieczynny (niedziela to była), zapłaciłam niższą sumę, mówiąc że gdyby co, kontakt do mnie mają. Nikt nie zadzwonił.

Kilka tygodni później podawałam paczkę przez nich. Skasowali o 10€ więcej niż mówiły koleżanki. Zależało mi na tym, więc się zgodziłam.Czyli odebrali sobie tamtą różnicę podwójnie, ale nie mówiąc o tym wprost.

Teraz firma organizuje mi przejazd i zdarzyło mi się z nimi jechać. Fakt- szybko, bezpiecznie, bez zwiedzania, ale już takiego zaufania do nich nie mam, jak kiedyś.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

@NNNdanuta

Firma ma pozytywne opinie i ja też ich chwaliłam. Do czasu....Teraz firma organizuje mi przejazd i zdarzyło mi się z nimi jechać. Fakt- szybko, bezpiecznie, bez zwiedzania, ale już takiego zaufania do nich nie mam, jak kiedyś.

Jeżdżę innymi busiarniami gdy mam powrót lub wyjazd w dni kiedy oni nie jeżdżą. I z moich obserwacji wynika, że są bardziej profesjonalni.., dobrze prezentują się na tle innych, podobnych przewoźników. Na pewno nie są doskonali, zdarzało mi się zwiedzanie (np.), ale właśnie i tak jakoś mi wychodzi, że są bardziej profesjonalni... Takie mam doświadczenia z innymi busiarniami, że postanowiłam upierać się na przyszłość aby mój wyjazd czy powrót harmonizował z ich grafikiem kursów. Inną sprawą jest, że nigdy nic nimi nie wysyłałam i tu doświadczeń nie mam, a myślałam że to wygląda równie dobrze jak moje z nimi podróże :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Basiaim napisał:

Ja się zasugerowalam tym, że Teresa wymienila nazwę jednej z firm, a Danuta tak pewnie temat pociagnela. 

Pisałam o PT. 

PT nie bierze paczek jak się nie jest ich klientem. @foczka63 wysłała z inną firmą( Iza przewozy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczusia dotarła:) Pan był przemiły wg mojej mamy ,paczusie był uprzejmy zanieśc do mieszkania i nic nie wołał.Nie sprawdziły się moje złe przeczucia.Może tylko tak roszczeniowo wygląda,he he.Tak,tak Katarzyno,nie ocenia się książki po okładce,stara prawda a ja wciąż zapominam.

W związku ze związkiem te przewozy mogę polecić jeśli chodzi o przesyłki.

Przewozy Marcin- 75/734 17 37,Dolny Śląsk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...