Skocz do zawartości

Czy firma musi być wpisana do KRAZ?


Gość Bogna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Chcę wyjechać pierwszy raz i to nie problem, bo mam język ostateczny, ale zastanawiam się czy firma wysyłająca mnie do praca musi być wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia? Mam propozycje z dwóch firm, ale żadnej tam nie ma. Sprawdzałam inne i są. Wiecie coś o tym? Oni mówią, że to nie jest obowiązek i niczego nie gwarantuje.

Bogna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Jeszcze się z tym nie spotkałam, że agencja nie ma tego wpisu, bo to chyba nadal obowiązek ?

http://www.poloniusz.pl/artykuly/kraz-rejestr-wazny-dla-agencji-i-pracownikow/

To chyba jakieś małe firmy i jeszcze nieobeznane. Ten wpis to mały koszt dla firmy, coś z 300zł.

Ja bym sobie dała z nimi spokój. Mała rzecz, ale wrażenie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie to wystarczy jak jest wpisana w KRS,,, ,,moja jest tylko wpisana w KRS i ja sobie głowy nie zawracam ,,,może i faktycznie nie ma obowiązku i po co dodatkowe urzędy,,wnioski i opłaty itd,,nawymyslają tego dziadostwa i tej biurokracji tyle,,,że sami potem nie możemy się połapać ,co jest prawidłowo a co nie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...