Skocz do zawartości

wspominki robocze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak mi jakoś pasuje do tytułu topika xd

buszowałam sobie przed chwila po necie i nagle ducha zobaczyłam :kopara: przed chwilą dodane ostrzeżenie,

społeczność hitonowska pewnie od razu skojarzy o kogo chodzi, a już myślałam że ten pan pogrążył się na zawsze w otchłani niepamięci :słabo:

<Witam serdecznie wszystkich , chcę ostrzec firmy przed opiekunem , który wczoraj został przez nas wysłany do samotnej staruszki ,dzisiaj ją okrad i uciekł z miejsca pracy .Ten złodziej jest tutaj na fb pod fejkowym kontem Sehnsucht Sechnsucht a przedstawia się jako Robert Sosnowski , przysyła zdjęcia w fartuchu lekarskim ze stetoskopem na szyi i sporo referencji więc łatwo się można dać nabrać na jego fachowość jako opiekuna.>

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scarlett Nie do wiary, że on jeszcze nie siedzi w pudle. Hiltonowska Śmietanka ;P zapewne pamięta jak go broniła Idealia Opiekunkiewicz, no z całych swoich sił po prostu :d :d . O tym jak wykręcił swoją ówczesną narzeczoną , oraz opiekunki, ktore swego czasu zatrudniał to ja juz nie wspomnę. Jego miejsce to jest za szkocką firanką. Nie do kurła wiary, ze jeszcze działa.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, scarlett napisał:

Tak mi jakoś pasuje do tytułu topika xd

buszowałam sobie przed chwila po necie i nagle ducha zobaczyłam :kopara: przed chwilą dodane ostrzeżenie,

społeczność hitonowska pewnie od razu skojarzy o kogo chodzi, a już myślałam że ten pan pogrążył się na zawsze w otchłani niepamięci :słabo:

<Witam serdecznie wszystkich , chcę ostrzec firmy przed opiekunem , który wczoraj został przez nas wysłany do samotnej staruszki ,dzisiaj ją okrad i uciekł z miejsca pracy .Ten złodziej jest tutaj na fb pod fejkowym kontem Sehnsucht Sechnsucht a przedstawia się jako Robert Sosnowski , przysyła zdjęcia w fartuchu lekarskim ze stetoskopem na szyi i sporo referencji więc łatwo się można dać nabrać na jego fachowość jako opiekuna.>

Ja prtolę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@scarlett Nie do wiary, że on jeszcze nie siedzi w pudle. Hiltonowska Śmietanka ;P zapewne pamięta jak go broniła Idealia Opiekunkiewicz, no z całych swoich sił po prostu :d :d . O tym jak wykręcił swoją ówczesną narzeczoną , oraz opiekunki, ktore swego czasu zatrudniał to ja juz nie wspomnę. Jego miejsce to jest za szkocką firanką. Nie do kurła wiary, ze jeszcze działa.

no Dodziu dokładnie...ja tez w pierwszej chwili nie mogłam uwierzyć..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@scarlett Nie do wiary, że on jeszcze nie siedzi w pudle. Hiltonowska Śmietanka ;P zapewne pamięta jak go broniła Idealia Opiekunkiewicz, no z całych swoich sił po prostu :d :d . O tym jak wykręcił swoją ówczesną narzeczoną , oraz opiekunki, ktore swego czasu zatrudniał to ja juz nie wspomnę. Jego miejsce to jest za szkocką firanką. Nie do kurła wiary, ze jeszcze działa.

Ciekawe , co teraz by powiedziała , bo broniła go zawzięcie . Brak słów >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Dodzisława napisał:

@scarlett Nie do wiary, że on jeszcze nie siedzi w pudle. Hiltonowska Śmietanka ;P zapewne pamięta jak go broniła Idealia Opiekunkiewicz, no z całych swoich sił po prostu :d :d . O tym jak wykręcił swoją ówczesną narzeczoną , oraz opiekunki, ktore swego czasu zatrudniał to ja juz nie wspomnę. Jego miejsce to jest za szkocką firanką. Nie do kurła wiary, ze jeszcze działa.

No właśnie.Nie wiem o kim mowa ale zrozumiałam,że to nie pierwszy taki wyskok.I zastanawiam się kto mu daje zlecenia? Dawno powinien dostać wilczy bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Joy napisał:

No właśnie.Nie wiem o kim mowa ale zrozumiałam,że to nie pierwszy taki wyskok.I zastanawiam się kto mu daje zlecenia? Dawno powinien dostać wilczy bilet.

On zatrudniał też opiekunki ....zawsze znalazły się jakieś , które dały się nabrać . Dla jaj zadzwoniłam do niego ( numer gdzieś na forum podał ? ) , mało co a swoją gadką bym się nie wsypała ...skurwiel głos miał tak przekonywujący , że gdybym nie znała go z forum to kto wie , czy nie dałabym się nabrać ? :szydera: Mlekowa broniła go jak lwica , kiedy zarzucano mu oszustwa ....A ...na forum zapytałam go ,podczas jakichś wojenek z nim ,  czy dla mnie też miałby jakąś dobrze płatną pracę a on odpowiedział , że ...uważaj teraz Joystick : " prUchno to ja w lesie kopię ! " . Czaisz jaki cham ,,,nie dość , że ubliżył , zwyzywał od próchna ...i garkotłuków też ..to jeszcze z rażącym błędem ortograficznym ! Prostak jeden ! ...A przecież Mlekowa była jeszcze starsza ode mnie ...dużo starsza ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

On zatrudniał też opiekunki ....zawsze znalazły się jakieś , które dały się nabrać . Dla jaj zadzwoniłam do niego ( numer gdzieś na forum podał ? ) , mało co a swoją gadką bym się nie wsypała ...skurwiel głos miał tak przekonywujący , że gdybym nie znała go z forum to kto wie , czy nie dałabym się nabrać ? :szydera: Mlekowa broniła go jak lwica , kiedy zarzucano mu oszustwa ....A ...na forum zapytałam go ,podczas jakichś wojenek z nim ,  czy dla mnie też miałby jakąś dobrze płatną pracę a on odpowiedział , że ...uważaj teraz Joystick : " prUchno to ja w lesie kopię ! " . Czaisz jaki cham ,,,nie dość , że ubliżył , zwyzywał od próchna ...i garkotłuków też ..to jeszcze z rażącym błędem ortograficznym ! Prostak jeden ! ...A przecież Mlekowa była jeszcze starsza ode mnie ...dużo starsza ! :szydera:

No ! Prostak pierwsze wody:przekleństwa:.

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy również, choć akurat te akcje znam z przekazów, bo mnie jeszcze w Hiltonie wówczas nie było, że ten pan na chorobę nieuleczalną zapadł i chyba nawet jakieś datki mu współczujące panie przekazywały. Okazało się, że on zdrów jak ryba był :d :d :d . Potem uwiódł jedną forumke, ktora w ogien gotowa skoczyć była za nim, jak lwica broniła, pierscionek zaręczynowy pokazywała, zdjęcia z podrózy zagranicznych, a tu nagle jeb, jeb,jeb. Miłość się skonczyła, zostały długi do spłacenia przez oblubienice oczywiscie , a Tulipan salwował się ucieczką......do innej zakochanej :d . To nie sa żadne plotki ani wymysły, bo porzucona narzeczona , jako kobieta z charakterem, sama w Hiltonie napisała post opisujący ten melodramat, a potem dramat z jakim została sama. No cóż......miłość nie wybiera, a Tulipany mają dużą siłę ....przekazu :d , prosciej mówiąc dobry bajer. I tylko naiwnych kobiet żal.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Ty się nie śmiej.To jest oburzające! Tak bez pardonu walnąć kobiecie ortografem pm oczy:szydera:

No właśnie ten ortograf tak bardzo mnie wtedy wk...zdenerwował ....bo przecież ja młoda jak jagoda jestem .....w listopadzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Przypomnijmy również, choć akurat te akcje znam z przekazów, bo mnie jeszcze w Hiltonie wówczas nie było, że ten pan na chorobę nieuleczalną zapadł i chyba nawet jakieś datki mu współczujące panie przekazywały. Okazało się, że on zdrów jak ryba był :d :d :d . Potem uwiódł jedną forumke, ktora w ogien gotowa skoczyć była za nim, jak lwica broniła, pierscionek zaręczynowy pokazywała, zdjęcia z podrózy zagranicznych, a tu nagle jeb, jeb,jeb. Miłość się skonczyła, zostały długi do spłacenia przez oblubienice oczywiscie , a Tulipan salwował się ucieczką......do innej zakochanej :d . To nie sa żadne plotki ani wymysły, bo porzucona narzeczona , jako kobieta z charakterem, sama w Hiltonie napisała post opisujący ten melodramat, a potem dramat z jakim została sama. No cóż......miłość nie wybiera, a Tulipany mają dużą siłę ....przekazu :d , prosciej mówiąc dobry bajer. I tylko naiwnych kobiet żal.

Ja pierniczę,ale numery:szydera: Choć to bardziej do płaczu niż śmiechu. No,menda kosmiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława no pamiętam te pierszczanki ...wycieczki zagraniczne ( chyba Barcelona ? ) i gratulacje i ochy i achy Idealii i wtedy sekundującej jej / nie ma , nie ruszam ...ale Am . / ...i raptem kłótnia z byłą partnerką o łóżko piętrowe dla dzieci . O kuźwa ...działo się wtedy . Czasem można zgłupieć było , której stronie wierzyć :haha:Narzeczona -porzucona ogłosiła upadek narzeczeństwa na forum , ale współczujących już było brak . A te datki na ciężko chorego to za mnie też nie były , ale dziewczyny opowiadały i zdaje się , że " stary Modi " wstawił coś w stylu opowiadania ....w tym temacie datków . Chyba , że mi się pomaklaczyło ....ze starości :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy Jeszcze jaka, a mądry, oj...mądry i wygadany niesłychanie :d :d . Na mnie szczególnie odpychająco działał, bo nie lubię jak ktoś pierniczy farmazony tonem nie znoszacym sprzeciwu, a poza tym wielki do nieba a głupi jak trzeba, a ja mam takie zboczenie, że nie znosze wysokich facetów :d :d :d . Moze dlatego , ze cięzko mi mózgu sie dopatrzec, bo to jednak wysoko, oj wysoko.....a jeszcze jak jest mały ten mózg, to juz w ogole nie da rady :d :d :d .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Stary Modi to go w ktorymś momencie, po prostu wypierniczył z hukiem z forum. Widać mimo oczekiwanej solidarności....jąder, miał ten nasz Modi jaja :d :d :d . Współczucia zaś byc nie mogło, no bo skoro się mówiło, tłumaczyło, a tu jak grochem o scianę, no to cóż.......mozna tylko wówczas skomentowac jednym zdaniem. 

,,A nie mówiłam?"  Mimo wszystko szkoda mi tej A......y. Mam nadzieję, że wyszła na prostą. Co do Idealii to do dziś mam dreszcze i coś jeszcze na jej wspomnienie :d :d :d .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...a " stary Modi " z Hiltona już na czerwono by napisał : " Joy , czy wszyscy na forum muszą wiedzieć o Twojej prywatnej korespondencji ? " :szydera:

Poważnie,mam problem z wysyłaniem wiadomości.Jeżeli Dodzia nie ma zamkniętej skrzynki to znaczy,że ja mam kłopot :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...