Skocz do zawartości

wspominki robocze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ubolewaniem stwierdzam, że popełniłam karygodny błąd w pisowni słowa skacze napisałam skakam. Proszę przyjąć najgłębsze wyrazy współczucia, że musieliscie to przeczytać. 

Odrazajace to i karygodne. 

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do zgłoszenia tego, przestepstwa"tam gdzie trzeba. :donos:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Z ubolewaniem stwierdzam, że popełniłam karygodny błąd w pisowni słowa skacze napisałam skakam. Proszę przyjąć najgłębsze wyrazy współczucia, że musieliscie to przeczytać. 

Odrazajace to i karygodne. 

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do zgłoszenia tego, przestepstwa"tam gdzie trzeba. :donos:

Eeee tam . Popełniłaś już tyle karygodnych  błędów będąc z etyką na bakier  , że brak znajomości języka polskiego nie robi na mnie wrażenia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Eeee tam . Popełniłaś już tyle karygodnych  błędów będąc z etyką na bakier  , że brak znajomości języka polskiego nie robi na mnie wrażenia .

 

Popełniłas :dobrze:a ty je nadal popelniasz :(

Nawet korepetycje w tym przypadku nie pomogą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bratek napisał:

Wow ! Trzeba  forum czytać aby wiedzieć czego  mi brakuje...  nie musi być  zaraz różowy , eh może być i zielony ,  czarny  nawet , ważne aby  sprawiał się  dobrze :oklaski: tylko u mnie na wsi  jedynie aldik i edeka.......l

Nie szkodzi, drogą beschtelungu można nabyć, tylko koszty przesyłki trzeba ponieść dodatkowo:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

               Drogie Panie,Bardzo dziekuje za wszystkie komentarze,,Naprawde zastanowie sie nad tym skoczkiem,,,Z góry bedzie wiadomo,ze juz sie tam nie pojedzie i sprawa pozamiatana...Nie zgadzam sie z wszystkimi wypowiedziami,,,ale kazdy widzi sprawe inaczej i ma do tego prawo.Troche zabolalo,,,Oczekiwałam moze troszke czułosci z waszej strony,pogłaskania,,,oj ty bidulko ale cie zrobili,,,a to swinie!!! a tu nic,,,wrecz przeciwnie,,,Teraz wycofuje sie z podkulonym ogonkiem,,,Moze z tym blogiem dobry pomysł,,,,jak mi ktos nakopie to go od razu zablokuje,,,hehehe,,,

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seweryna Nie wiem jak długo pracujesz w tym zawodzie, ale gwarantuje Ci, że musisz przejść kilka etapów wtajemniczenia i nabrać dystansu. Na forum też. Nie wydaje mi się, że ktoś tu Cię kopał, zamiast przytulać. Umiesz liczyć, licz na siebie, a jak zostaniesz kiedyś Krolową Stelli, to spojrzysz na swój problem zupełnie inaczej. Ja podtrzymuję swój poprzedni pogląd i choć aktualnie abdykowałam i oddałam królewskie berło, to wcale mi nie jest smutno z tego powodu. Wręcz przeciwnie, nareszcie mam święty spokój. Odrzuć kompleksy, rób swoje i mysl pozytywnie, no i oczywiscie pisz dalej. Fajnie się czyta. Głowa do góry:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seweryna głaskanie po główce nic nie daje. Tylko powiększysz swoje rozżalenie a czasem dobrze jest gdy ktoś spojrzy z boku i powie że przesadzasz że nie jest tak źle. Zresztą, myślę że gdyby to dotyczyło chwili obecnej to dostałbyś więcej słów wspierających. Ale to już było, minęło i najlepiej pamiętać ale bez rozpamiętywania. Mnie się podoba jak piszesz. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do terminu "królową szteli" : 1-podziwiam długodystansowców! 2- wyjeżdżając na zlecenie doskonale wiemy na co się decydujemy:robimy za skoczka czy podejmujemy pracę na zmiany 3-nie wyobrażam sobie argumentu użytego przez pracownika agencji, jakoby pracownikowi brakowało pieniędzy i... takie tam opowieści.

Osoba, która o tym mówi pracodawcy - pozwala sobą manipulować. Tak myślę. Natomiast-pracownik agencji opowiadający o tym osobom postronnym-nie jest profesjonalistą, tylko plotkarzem. Tak myślę. 

     Innymi słowy :"słowo wyleci wróblem wróci wołem"

To mówiłam ja - pomoc domowa:cześć:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia No jeszcze występuje takie zjawisko w przyrodzie ;), że ,,królowa szteli,, pracuje 3 miesiące, a na urlop jedzie tylko na miesiąc i wraca. Jeśli akceptuje to rodzina PDP i firma, to potencjalna zmienniczka powinna o tym wiedzieć i również zaakceptować albo nie i szukać innego adresu. Natomiast opowiadanie o sytuacji materialnej krolowej osobom trzecim, jest tak samo niesmaczne jak żal tej drugiej pani, że na tym adresie nie ma mowy o regularnych zmianach. Mnie się ten mail od firmy podobał. Nie zostawili dziewczyny samej, tylko zaproponowali inne miejsce i pomijając fakt informacji o krolowej, tych w sumie wrazliwych, to jednak w sposób grzeczny i kompetentny zaproponowali rozwiązanie problemu.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Dodzisława niedokładnie a raczej bez zrozumienia, co autorka miała na myśli-przeczytałaś mój post. Siadaj - pała:haha:

Różowa ....ja też chcę . Babci też się coś od życia należy ....jeszcze za friko :szydera:

Tutaj ( u Jadzi ) też miałyśmy propozycje , że skoro pracowałam po 3 i trochę ponad to ,żebyśmy też tak się zmieniały . Wytłumaczyłam córce i matce , że żadna z nas nie będzie czekała aż zwolni się miejsce , tylko pojedzie gdzieś indziej a jak gdzieś indziej nam się spodoba to możemy osiąść na stałe . Ciężko było im zrozumieć , dlaczego , gdzie indziej może być lepiej , ale dały spokój ....na razie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Seweryna napisał:

               Drogie Panie,Bardzo dziekuje za wszystkie komentarze,,Naprawde zastanowie sie nad tym skoczkiem,,,Z góry bedzie wiadomo,ze juz sie tam nie pojedzie i sprawa pozamiatana...Nie zgadzam sie z wszystkimi wypowiedziami,,,ale kazdy widzi sprawe inaczej i ma do tego prawo.Troche zabolalo,,,Oczekiwałam moze troszke czułosci z waszej strony,pogłaskania,,,oj ty bidulko ale cie zrobili,,,a to swinie!!! a tu nic,,,wrecz przeciwnie,,,Teraz wycofuje sie z podkulonym ogonkiem,,,Moze z tym blogiem dobry pomysł,,,,jak mi ktos nakopie to go od razu zablokuje,,,hehehe,,,

Nic  Ci nie zrobili , ja również jestem z tych co  nie chcą się wozić co dwa miesiące a  prawdę mówiąc  nie stać mnie  na  leżenie   przez  pół  roku  i przejadanie  tego  co zarobię. Pracuję  przez   4/5 miesięcy i wracam na  1m. do  domu. Amen.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Dodzisława napisał:

@BabaJagusia No jeszcze występuje takie zjawisko w przyrodzie ;), że ,,królowa szteli,, pracuje 3 miesiące, a na urlop jedzie tylko na miesiąc i wraca. Jeśli akceptuje to rodzina PDP i firma, to potencjalna zmienniczka powinna o tym wiedzieć i również zaakceptować albo nie i szukać innego adresu. Natomiast opowiadanie o sytuacji materialnej krolowej osobom trzecim, jest tak samo niesmaczne jak żal tej drugiej pani, że na tym adresie nie ma mowy o regularnych zmianach. Mnie się ten mail od firmy podobał. Nie zostawili dziewczyny samej, tylko zaproponowali inne miejsce i pomijając fakt informacji o krolowej, tych w sumie wrazliwych, to jednak w sposób grzeczny i kompetentny zaproponowali rozwiązanie problemu.

Dokładnie to samo pomyślałam. Rozwiązanie wyimaginowanego problemu podane na tacy. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bratek napisał:

Nic  Ci nie zrobili , ja również jestem z tych co  nie chcą się wozić co dwa miesiące a  prawdę mówiąc  nie stać mnie  na  leżenie   przez  pół  roku  i przejadanie  tego  co zarobię. Pracuję  przez   4/5 miesięcy i wracam na  1m. do  domu. Amen.

Moja krew:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bratek napisał:

Wow ! Trzeba  forum czytać aby wiedzieć czego  mi brakuje...  nie musi być  zaraz różowy , eh może być i zielony ,  czarny  nawet , ważne aby  sprawiał się  dobrze :oklaski: tylko u mnie na wsi  jedynie aldik i edeka.......l

Zamów sobie przez internet,hi hi hi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...