Skocz do zawartości

Praca opiekunki i kredyty w Polsce!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jedną z nas zmusiły kredyty wzięte w Polsce  do podjęcia pracy opiekunki ,bo przecież nikt nam nie podaruje kasy w prezencie .Przychodzi co miesiąc dzień ,gdzie trzeba uregulowac spłatę kredytu,,,Ja też byłam zmuszona wziąsc kredyt w Polsce i to nie jeden ,,aby wywiązać się i rozliczyć z firmami,,być w porządku z wszystkimi -tak to się właśnie wychodzi nieraz na własnej dzialalnosći ,takie naszły czasy,,,kryzys" ,ale to było i minęło, jestem już na końcówce spłaty i powiem jedno,że nawet nie odczułam ,że coś spłacam ,,,nieraz kredyt pozwala nam na szybki zakup czegoś -więc bierzemy ten kredycik i potem spłacamy -fajnie ,jak wiadomo na co poszły te pieniądze ,cieszymy się z zakupu i pracujemy w De aby spokojnie spłacać te ratki,,,ale jest dużo opiekunek co oprócz kredytu mają jeszcze inne urzędy na głowie i zadłużenia i jedyną deską ratunku jest praca w De i szansa na spłaty wszystkich zaległości,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
O 17.10.2016 at 20:55, Blondi napisał:

Nie jedną z nas zmusiły kredyty wzięte w Polsce  do podjęcia pracy opiekunki ,bo przecież nikt nam nie podaruje kasy w prezencie .Przychodzi co miesiąc dzień ,gdzie trzeba uregulowac spłatę kredytu,,,Ja też byłam zmuszona wziąsc kredyt w Polsce i to nie jeden ,,aby wywiązać się i rozliczyć z firmami,,być w porządku z wszystkimi -tak to się właśnie wychodzi nieraz na własnej dzialalnosći ,takie naszły czasy,,,kryzys" ,ale to było i minęło, jestem już na końcówce spłaty i powiem jedno,że nawet nie odczułam ,że coś spłacam ,,,nieraz kredyt pozwala nam na szybki zakup czegoś -więc bierzemy ten kredycik i potem spłacamy -fajnie ,jak wiadomo na co poszły te pieniądze ,cieszymy się z zakupu i pracujemy w De aby spokojnie spłacać te ratki,,,ale jest dużo opiekunek co oprócz kredytu mają jeszcze inne urzędy na głowie i zadłużenia i jedyną deską ratunku jest praca w De i szansa na spłaty wszystkich zaległości,,,

Kredyty to jeszcze nie problem ale gorzej jak ktoś ma już komornika na karku:( Takie osoby są najmilej widziane w opiece bo potrzebują tej pracy jak powietrza,żeby przeżyć jest to dla nich ostatnia deska ratunku a niektórzy tą sytuację potrafią sprytnie wykorzystać niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jolantapl. napisał:

Kredyty to jeszcze nie problem ale gorzej jak ktoś ma już komornika na karku:( Takie osoby są najmilej widziane w opiece bo potrzebują tej pracy jak powietrza,żeby przeżyć jest to dla nich ostatnia deska ratunku a niektórzy tą sytuację potrafią sprytnie wykorzystać niestety:(

I tak właśnie wykorzystują,,,jedzie opiekunka za grosze i cieszy się ,ze zarobi,,i takich właśnie agencje szukją,,a nie takich panisków wyszczekanych jak np, ja,,,:płacz: odrzuca ofertę,,!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Z lichwiarzami okradającymi ostro klientów np odsetki po kilku latach wynoszące 5 krotność kredytu,  można jednak walczyć, ale wymaga to jednak znajomości przepisów prawnych.

    Klasyczny błąd dłużnika to oczywiście płacenie długów małych ale dawno przedawnionych, z gigantycznym ogonem z odsetek. Znajomy kupił kiedyś na raty telewizor i nie spłacił ostatnich dwóch rat, a po kilku latach dostał papier , z którego wynikało, że jest winien jakiejś poteżnej instytucji nibybankowej prawie 3000zł. Nękano go telefonami ( skąd mieli numer ? ) i facet pękł...

Pseudobank, a raczej już windykacja podchodzi klienta prosząc o zapłacenie choćby 50 zł i gdy ten to zrobi traci prawo do wystąpienia do sądu o stwierdzenie przedawnienia tego długu. Niewiedza drogo kosztuje...

Ale niektórzy umieją zawalczyć.

Świeży przykład :

http://www.rp.pl/Konsumenci/303299978-Stare-dlugi-bez-wysokich-odsetek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...