Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnej Pani, na miesiąc, St. Wendel, 1250€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do Pani na miesiąc
Miejscowość: St.Wendel (Saarlouis) 66606 
Wynagrodzenie: 1250,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu + premia świąteczna
Termin: od 15.12.2016 na miesiąc

form.png

 

O PODOPIECZNEJ:

Pani – 90 lat, 150 cm, 60 kg, PS. 3. 

Pani choruje na osłabienie starcze, inkontynencję (wkładki), niedosłyszy, pomoc w przejściu z łóżka na wózek inwalidzki. Jest osobą spokojną, małomówną.

Dom jest bardzo dobrze przystosowany dla osoby starszej i na wózku – szerokie drzwi, uchwyty w łazience, do dyspozycji jest wózek inwalidzki, specjalistyczne łóżko dla osoby chorej, wózek pod prysznic.

Pani mieszka sama w mieszkaniu z ogrodem w małym miasteczku. W tym samym domu mieszka też córka (osobne gospodarstwa domowe). Zakupy robi rodzina. Rodzina jest bardzo życzliwa, zawsze uśmiechnięta.

Starsza Pani codziennie popołudniu zjeżdża windą do mieszkania córki, gdzie spędza popołudnie - to czas wolny dla Opiekunki.

OBOWIĄZKI:

Podopieczna potrzebuje pomocy przy myciu, czynnościach pielęgnacyjnych ciała, ubieraniu/rozbieraniu się, korzystaniu z toalety. Do zadań opiekunki należy również zmiana wkładek i wychodzenie na spacery z podopieczną oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, telefon na polskie numery stacjonarne, Internet, czas wolny (Starsza Pani codziennie popołudniu zjeżdża windą do mieszkania córki, gdzie spędza popołudnie).

WYMAGANIA:

Osoba niepaląca, z komunikatywną / dobrą znajomością języka niemieckiego.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...