Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nudna będę z moją ?️

Ale tak,muszę się jeszcze raz pochwalić że znalazłam sobie sztelę idealną ( a podobno takowe nie istnieją).

Wszystko absolutnie wszystko jest tu idealne, uśmiechnięta babcia,kochająca się rodzina,sposób zorganizowania opieki (  opiekunka jest tylko do pomocy a nie do zastąpienia rodziny).

No i przede wszystkim cudownie piękna wyspa,bez aut,w dużej części niezamieszkała,oaza spokoju dzikiej przyrody ,z niekończącymi się plażami.

Nad naszym morzem już nie uświadczy się dzikich plaż- tutaj jak najbardziej!

Czasem się tu czuję jak na innej planecie...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marta B napisał:

Ja już nudna będę z moją ?️

Ale tak,muszę się jeszcze raz pochwalić że znalazłam sobie sztelę idealną ( a podobno takowe nie istnieją).

Wszystko absolutnie wszystko jest tu idealne, uśmiechnięta babcia,kochająca się rodzina,sposób zorganizowania opieki (  opiekunka jest tylko do pomocy a nie do zastąpienia rodziny).

No i przede wszystkim cudownie piękna wyspa,bez aut,w dużej części niezamieszkała,oaza spokoju dzikiej przyrody ,z niekończącymi się plażami.

Nad naszym morzem już nie uświadczy się dzikich plaż- tutaj jak najbardziej!

Czasem się tu czuję jak na innej planecie...

Miejsce dla Ciebie idealne ....przyzwyczajona jesteś do pizgających wiatrów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miejsce dla Ciebie idealne ....przyzwyczajona jesteś do pizgających wiatrów :haha:

Dementuję,zarówno jeśli chodzi o dworzec w Kielcach,jak i tu.

Kiedy pizga to pizga,ale są dni że ani podmuchu.

I tam i tu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Basiaim napisał:

To i ja się pochwalę, może dla kogoś to nic takiego, ale mnie cieszy...

 

Właśnie dziś wpłaciłam kasę za wczasy.

Za 3 tygodnie kończę zlecenie, a za 4 tyg z haczykiem będę leżeć na plaży pod palmami.

Trochę sceptycznie do tego podchodzę, bo pierwszy raz na taki nicnierobing all inclusive, a ja "trochę" powsinoga jestem, ale myślę, że dam radę. Już obcykałam, jakie wycieczki można zaliczyć ;) 

Oj tam, oj tam, kiedyś musi być ten pierwszy raz :d. Ja się tam lubię "mordować" w luksusie. :haha:. I prawdę powiedziawszy cóś mnie d**a swędzi i chętnie bym ją jeszcze raz w tym roku w ciepłym morzu wymoczyła... lasty się nieśmiało pokazują, a ja dość odważnie do nich zaglądam. :haha:. Pełnego wypasu z nutą dekadencji życzę. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, violka napisał:

A ja się pochwalę , że nie miałam dzisiaj czasu na forum ponieważ byłam bardzo , ale to bardzo zapracowana :haha:

O to owoc mojej pracy :d

 

2135082745_WhatsAppImage2019-08-19at21_51_36.thumb.jpeg.06f2d4827061b563d769f249bb3dc15b.jpegPs. Anielica również żyje i ma się dobrze :d

Jaka z Ciebie pracowita pszczółka,-brawo:tak: zdolniacha z Ciebie,:tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Blondi napisał:

Jaka z Ciebie pracowita pszczółka,-brawo:tak: zdolniacha z Ciebie,:tak2:

Nie przesadzałabym z tą pracowitością :haha:ale za słowa uznania dziękuję ślicznie  :cmok: Będąc w domu , żadna siła nie zmusiłaby mnie  do spędzenia tylu godzin z szydełkiem w łapie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Nie przesadzałabym z tą pracowitością :haha:ale za słowa uznania dziękuję ślicznie  :cmok: Będąc w domu , żadna siła nie zmusiłaby mnie  do spędzenia tylu godzin z szydełkiem w łapie . 

 

Wez sama zobacz jakie pozytywne korzysci daje praca opiekunki, nawet Anielica Ciebie nie rusza,jak jesteś z szydełkiem, super wyjscie,  a w domu to wiadomo, mamy co innego do roboty, czasu na takie dłubanie nie ma,,,ale jest to bardzo pracowite i myślące zajęcie, aby oczko w oczko trafić:szydera: aby nie wypasc za bardzo na lewo czy prawo, a ciągle liczyć itd, :szok: zu viel

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Wez sama zobacz jakie pozytywne korzysci daje praca opiekunki, nawet Anielica Ciebie nie rusza,jak jesteś z szydełkiem, super wyjscie,  a w domu to wiadomo, mamy co innego do roboty, czasu na takie dłubanie nie ma,,,ale jest to bardzo pracowite i myślące zajęcie, aby oczko w oczko trafić:szydera: aby nie wypasc za bardzo na lewo czy prawo, a ciągle liczyć itd, :szok: zu viel

Mówią , że szydełkowanie to joga dla umysłu . Osobiście efektów jeszcze nie widzę :haha: Może to nastąpi jak wyrobię do końca te pół kilo kordonka , które zakupiłam . Zostało jeszcze 100g :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłam pracę na tym zleceniu. Godzinę temu. Potem poszłam na spacer w deszczu oczywiście z nagłej potrzeby zakupienia papierosów. Myślałm jak zwykle, że mi wystarczy do jutra ale jak widać nie doceniam samej siebie :haha:

Teraz tylko ostatnie piwko z dziadkiem. Syn przywiozl z wizyty u kuzyna we Francji. Dzisiaj zrobiłam wyjątek tak jak na dziadka urodzinach napiję się z nim piwa na pożegnanie. Ciekawe czy kot będzie za mną tęsknil :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marta B napisał:

Ja już nudna będę z moją ?️

Ale tak,muszę się jeszcze raz pochwalić że znalazłam sobie sztelę idealną ( a podobno takowe nie istnieją).

Wszystko absolutnie wszystko jest tu idealne, uśmiechnięta babcia,kochająca się rodzina,sposób zorganizowania opieki (  opiekunka jest tylko do pomocy a nie do zastąpienia rodziny).

No i przede wszystkim cudownie piękna wyspa,bez aut,w dużej części niezamieszkała,oaza spokoju dzikiej przyrody ,z niekończącymi się plażami.

Nad naszym morzem już nie uświadczy się dzikich plaż- tutaj jak najbardziej!

Czasem się tu czuję jak na innej planecie...

Jak mój dziadek przejdzie za TM to Cię na skoczka zastąpię...;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to fajnie nie mieć ani poprzedniczki ani nastepczyni :)

Wyszłam na opiekunkę prawie idealna :hura:

Dostałam super referencje :)

Przy okazji muszę pozdrowić moje ukochane królowe steli, które bardzo chętnie zastępuje i nawet na mnie nie narzekają (za bardzo) :cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...