Skocz do zawartości

Szukam pracy jako opiekunka .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, wiola12112 napisał:

Witam . Mam na imię Wioletta,mam 37 lat , poszukuję pracy jako opiekunka . Posiadam doświadczenie i kwalifikacje , język komunikatywny .

wiola a agencje? W agencji znajdziesz i dostaniesz od razu pracę!

czy Ty chcesz na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wiola12112 napisał:

Witam . Mam na imię Wioletta,mam 37 lat , poszukuję pracy jako opiekunka . Posiadam doświadczenie i kwalifikacje , język komunikatywny .

Witaj Blondi.Nie interesują mnie agencje,za dużo kasy zdzierają,a nam dają grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiola12112 napisał:

Mi agencja dała 950.

to bez zastanowienia pytaj w innej agencji ,,,,a dostaniesz i 1200 euro -nie patrz na jedną agencję -i już się domyslam nawet co to za agencja -bo jest jedna taka co placi nawet 700

1 minutę temu, wiola12112 napisał:

Możliwe.Ale jest jeszcze jedno,zwroty za bilety dają po odsiedzeniu minimum 2 miesięcy i to mi się też nie podoba.

agencja do dupy i tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. A co tu nagle taka miłość do agencji? Nie przesadzajcie. Na czarno zarobki są od 1200 do 1600 i dla wielu z nas to jedyna szansa na ominięcie komorników. Trzeba szukać. Agencje płacą max 1400 za niełatwe przypadki lub 2 osoby czyli ok 1100-1200 za zwykłe zlecenia. Jest różnica spora, ale za to zus od średniej o ile trafi się do normalnej agencji, ubezpieczenie i spokój. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emma.............ha ha ,już pisałem była oferta za 1400  i dla picu zadzwoniłem.Otóż panienka odebrała a jakże bardzo miła ...bla bla bla   ...Panie Adamie skieruje pana  do osoby ,która weryfikuje znajomość języka ........odpowiedziałem na pytania celująco......zostałem ponownie przekierowany do "panienki"  a Ona do mnie ......na dzień dzisiejszy możemy Panu zaproponować 850€ .....roześmiałem się ...powiedziałem tylko ...9 lat temu miałem 1500€ co prawda u małżeństwa ,ale tylko jedno potrzebowało pomocy a Pani mi teraz proponuje tą kwote???!!...roześmiałem się i odłożyłem słuchawke no bo o czym dyskutować.  Takich Agencji jest mnóstwo.Dlatego pracuje tylko na Gewerbe ,nieraz pośredniczy w tym Agencja .Zaznaczę ,że w tedy liczebniki tylko znałem !a byłem na tej steli 2 lata.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adamos1 napisał:

emma.............ha ha ,już pisałem była oferta za 1400  i dla picu zadzwoniłem.Otóż panienka odebrała a jakże bardzo miła ...bla bla bla   ...Panie Adamie skieruje pana  do osoby ,która weryfikuje znajomość języka ........odpowiedziałem na pytania celująco......zostałem ponownie przekierowany do "panienki"  a Ona do mnie ......na dzień dzisiejszy możemy Panu zaproponować 850€ .....roześmiałem się ...powiedziałem tylko ...9 lat temu miałem 1500€ co prawda u małżeństwa ,ale tylko jedno potrzebowało pomocy a Pani mi teraz proponuje tą kwote???!!...roześmiałem się i odłożyłem słuchawke no bo o czym dyskutować.  Takich Agencji jest mnóstwo.Dlatego pracuje tylko na Gewerbe ,nieraz pośredniczy w tym Agencja .Zaznaczę ,że w tedy liczebniki tylko znałem !a byłem na tej steli 2 lata.

9 lat temu niemieckie rodziny cieszyły się, że mają kogoś z PL. Ja jestem przez agencję i nawet nie słyszałam, aby ktoś zarabiał mniej niż 1050 e na mc i to jest minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamosie bo faceci mają z założenia gorzej. Jak ja dzwoniłem do agencji to mi powiedzieli 1050 a jak już zadzwoniła na tą samą ofertę żona to zaproponowali jej 1200 przy tym samym języku. Panienka powiedziała jej, że rodziny wolą kobiety a faceci za mniej chyba, że jest dźwiganie i nie mają wyjścia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emma napisał:

9 lat temu niemieckie rodziny cieszyły się, że mają kogoś z PL. Ja jestem przez agencję i nawet nie słyszałam, aby ktoś zarabiał mniej niż 1050 e na mc i to jest minimum.

to uważasz ,że wyssałem sobie z palca tą historyjke,do małżeństw i proponują 1200€!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

nie wspominałeś wcześniej o 1200 e tylko 1500 ;) !!!

moja droga to napisałem w czasie terażniejszym,że teraz nawet proponują do małżeństw po 1200€ chyba teraz jasno to brzmi-pozdrawiam.

Godzinę temu, Gość Sławek napisał:

adamosie bo faceci mają z założenia gorzej. Jak ja dzwoniłem do agencji to mi powiedzieli 1050 a jak już zadzwoniła na tą samą ofertę żona to zaproponowali jej 1200 przy tym samym języku. Panienka powiedziała jej, że rodziny wolą kobiety a faceci za mniej chyba, że jest dźwiganie i nie mają wyjścia.

 

 

klasyczny przykład --jak Agencje manipulują stawkami++potem ano premie i inne bajery ale kosztem czyim____?

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...