Skocz do zawartości

Do narzekających opiekunek


Gość Anna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Anno naprawde zenada jak taka dobra niezastapiona opiekunka z duzym doswiadczeniem moze pracowac za 1250e.mysle ze nie znasz jezyka i wcale nie jestes idealna.poprostu sie nie rozwijasz a zazdroscisz ze ktos moze zarabiac na rekie 1600 e i wiecej przy 1 osobie.Wlasnie wrocilam z takiej szteli.nie trzeba doswiadczenia z geriatri aby dobrze zarabiac w niemczech.Jestes w swoim miemaniu czysta jak Lza a wszystkie inne sa nic nie warte.mysle ze powinnas sie leczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wallmarii napisał:

Droga Anno naprawde zenada jak taka dobra niezastapiona opiekunka z duzym doswiadczeniem moze pracowac za 1250e.mysle ze nie znasz jezyka i wcale nie jestes idealna.poprostu sie nie rozwijasz a zazdroscisz ze ktos moze zarabiac na rekie 1600 e i wiecej przy 1 osobie.Wlasnie wrocilam z takiej szteli.nie trzeba doswiadczenia z geriatri aby dobrze zarabiac w niemczech.Jestes w swoim miemaniu czysta jak Lza a wszystkie inne sa nic nie warte.mysle ze powinnas sie leczyc.

Nie obrazaj kogos kto ma inne zdanie niz ty ,ona nie pisala ,ze jest niezastapiona a po 9 latach pracy z pewnoscia zna jezyk. Nie wiem co masz na mysli z tym rozwijaniem chetnie bym podyskutowala na ten temat .Ja chodze stopami po ziemi i nie bujam w oblokach .Jak masz szczescie duzo zarabiac to brawo ty -moze nastepna stella dla ciebie bedzie za 2000 powodzenia :)

Poczytjcie ciekawa lektora:)

http://www.arbeitlandia.eu/2016/08/03/czarne-listy-opiekunek-istnieja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze pracujecie za takie stawki 1200-1250.majac gewerbe samej szukam sztel .taka stawke mialam 10 lat temu  i zawsze znajduje bo w ogloszeniu podaje kwote za ile na gewerbie podejmie prace.i dzwonia tylko osoby naprawde zaintresowane..Mysle ze brak wam wiary w to zemozecie tyle zarobic.zaznaczam nie wspolpracuje z polskimy firmamy.Dobre niemieckie firmy nie martwia sie o pracownikow dobrze placa i tam nie ma rotacji pijanstwa kradziezy.jak opisano to w Arbejtlandi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, @ANIA@ napisał:

Nie obrazaj kogos kto ma inne zdanie niz ty ,ona nie pisala ,ze jest niezastapiona a po 9 latach pracy z pewnoscia zna jezyk.

Jakbyś przeczytała dokładnie post Anny, to wiedziałabyś, że to jej post ma formę obraźliwą i jest napisany w tonie "wszystkowiedzącej opiekunki"  z pogardą dla innych opiekunek i opiekunów.

Jak można wejść na forum i w pierwszym poście obrazić wszystkich?!

Sam fakt, że przebywa w Niemczech 9 lat nie daje pewności, że zna dobrze język niemiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie rok nie wchodzę na stronę Arbeitlandii, bo nie było tam nic interesującego do czytania a przede wszystkim nie było nic aktualnego. Poza tym ta strona należy do jednej z firm opiekuńczych, może dlatego jest artykuł o czarnej liście opiekunek a nie ma na temat czarnej listy agencji??!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Florcia napisał:

Już prawie rok nie wchodzę na stronę Arbeitlandii, bo nie było tam nic interesującego do czytania a przede wszystkim nie było nic aktualnego. Poza tym ta strona należy do jednej z firm opiekuńczych, może dlatego jest artykuł o czarnej liście opiekunek a nie ma na temat czarnej listy agencji??!!!

 

@Florcia , ja weszłam wczoraj na tę stronę pierwszy raz .Z zainteresowanie czytałam .. osobiście wzięłam udział w komentarzach , są opiekunki które mają problemy itd ..a ja dodałam komentarz dlatego ,że właśnie "ja" rozwiązałam dany problem:) i może innym pomogę:serce:Te czarne listy to tak jak dla mnie to nie istotne,dlatego,że ja też tam mogę się znaleźć ... miałam i mam dużo do powiedzenia mojej Agencji! .. nie zależy mi na tym co "Oni" o mnie myślą i mówią! ..Długi temat , nie mogę opisać bo "mogę być rozpoznana" Ważne ,że ja swoje obowiązki jako opiekunka wykonuję sumiennie i mogę z tego powodu spać spokojnie.Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doti napisał:

Nie wszyscy są tacy hop do przodu ,,,ktos pracuje za 1200 aby ktoś mógł pracować za 1600 i wychwalać się tym na forum.

Wlasnie Doti tak jest jak piszesz brawo:).Tylko gewerba sie wiaze tez z kosztami tego juz pani wallmarii nie napisala bo musi sama placic ubezpieczenie i tez rozliczac sie z podatku i na koniec roku szybko zauwazy zmiane z zarobku brutto a netto  i juz nie bedzie 1600€ netto :( chyba ze ta gewerba jest patykiem pisana i dla pani brutto jest netto:) oby nie zachorowala i nie zostala zlapana bo wtedy sie do konca zycia nie wyplaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florcia ,,Sam fakt, że przebywa w Niemczech 9 lat nie daje pewności, że zna dobrze język niemiecki.

i tu się zgadzam , moja zmienniczka 12 lat jako ,że pracuje w DE a język niemiecki u niej to pojedyncze słówka połączone jeszcze z językiem polskim,,,bardzo byłam zdziwiona ,bo oczekiwałam ,że mnie przegada a tu okazuje się ,że ja byłam tłumaczem ,kulawo bo kulawo gadam ale jestem  krótkim stażem w opiece,,,ja myślę ,że po jeszcze roku czy dwóch to ogarnę więcej tego języka,,,,a po 12 latach jak dożyje to będę prawie niemką-hahahhahaha  -nie chcę ,nie chcę,,,

dlatego tez nie wyobrażam sobie siedzieć gdzies 2 miesiące bez internetu,,,jak tam jest  tyle lekcji z języka niemieckiego,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blondi napisał:

@Florcia ,,Sam fakt, że przebywa w Niemczech 9 lat nie daje pewności, że zna dobrze język niemiecki.

i tu się zgadzam , moja zmienniczka 12 lat jako ,że pracuje w DE a język niemiecki u niej to pojedyncze słówka połączone jeszcze z językiem polskim,,,bardzo byłam zdziwiona ,bo oczekiwałam ,że mnie przegada a tu okazuje się ,że ja byłam tłumaczem ,kulawo bo kulawo gadam ale jestem  krótkim stażem w opiece,,,ja myślę ,że po jeszcze roku czy dwóch to ogarnę więcej tego języka,,,,a po 12 latach jak dożyje to będę prawie niemką-hahahhahaha  -nie chcę ,nie chcę,,,

dlatego tez nie wyobrażam sobie siedzieć gdzies 2 miesiące bez internetu,,,jak tam jest  tyle lekcji z języka niemieckiego,,,

Zgadzam się z Wami ,jeśli chodzi o znajomość języka.Ja jak słucham jak moja zmienniczka mówi do PDP ..to nie dziwię się ,że nie może sobie z nią poradzić!:( a mnie pyta co "ona " mówiła:( takie podstawowe np." my" -to aż słychać to wirrrr!    A jest długoletnią opiekunką   ..... :(:(     Kochani pracując przy chorych powinniśmy znać język , a wtedy nam się też lepiej pracuje.                                                                                                                  A  Wiecie a wczoraj się pytam mojego lubego:) powiedz prawdę,czy ja dobrze mówię po niemiecku? bo mam zamiar zmienić Agencję żeby otrzymać więcej kasy:) tak dobrze mówisz :).., ale żeby to była prawda co on mówi ,haha.On zasuwa dialektem  ... a więc dlatego ja muszę się uczyć po swojemu:)   @Blondi:) jets geje ich cigarete rauchen :) byte warten fynf minuten gut? haha może mnie poprawi nasza @Betty  kusss bis dann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, erika napisał:

Zgadzam się z Wami ,jeśli chodzi o znajomość języka.Ja jak słucham jak moja zmienniczka mówi do PDP ..to nie dziwię się ,że nie może sobie z nią poradzić!:( a mnie pyta co "ona " mówiła:( takie podstawowe np." my" -to aż słychać to wirrrr!    A jest długoletnią opiekunką   ..... :(:(     Kochani pracując przy chorych powinniśmy znać język , a wtedy nam się też lepiej pracuje.                                                                                                                  A  Wiecie a wczoraj się pytam mojego lubego:) powiedz prawdę,czy ja dobrze mówię po niemiecku? bo mam zamiar zmienić Agencję żeby otrzymać więcej kasy:) tak dobrze mówisz :).., ale żeby to była prawda co on mówi ,haha.On zasuwa dialektem  ... a więc dlatego ja muszę się uczyć po swojemu:)   @Blondi:) jets geje ich cigarete rauchen :) byte warten fynf minuten gut? haha może mnie poprawi nasza @Betty  kusss bis dann

Jetzt werde ich eine Zigarette zu rauchen-ich auch,,,erika bardzo dobrze,bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamos1 napisał:

ha ha       besser ein Glas Wodka zu trinken  (kleine schnaps)

ich trinke nicht bei der Arbeit
kein Wodka
es ist schlecht

Bardzo mi się podoba to: ,, mein Schatz"

a może zaczniemy pisac po niemiecku i wszyscy się będą uczyć-super pomysł,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Wo ist meine Schatz ??? er arbeit noch? mir ist traurig,,,

juz zboczyliśmy z tematu i bardzo dobrze,lubimy takie  bałagany odstawiać,,, 

tak zboczyliśmy :) narzekamy czego pragniemy w pracy:całus: Gość Anno :) dołącz do Nas byte:)

2 minuty temu, Blondi napisał:

für mich ist es regnet ,Sturm :rozpacz:

u mnie słońce świeci.. ach nie chce mi się tłumacza otworzyć  :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

tak zboczyliśmy :) narzekamy czego pragniemy w pracy:całus: Gość Anno :) dołącz do Nas byte:)

hahahhahahaha ale mnie rozsmieszylaś i nasze narzekania są na wagę złota -bardzo ważne i bardzo potrzebne,,,,buziak erika

jeszcze erika potrzebne jest foto-jesteś specjalistką od zboczen ,więc do roboty coś wyszukać-hahahha

ale zaraz nam się oberwie od jakiegos gościa-hahhahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...