Skocz do zawartości

Skarpetki złuszczające


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem po zabiegu metodą ocet-płyn do płukania ust-woda :haha: Jestem zachwycona :oklaski: 

Wypróbuję, jak będę w potrzebie.

Na razie jestem zadowolona z efektu skarpetek.

Za radą @Afryka i @Magdzie wymoczyłam lekko stopy w mydlinach i zszedł cały niepotrzebny naskórek.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, foczka63 napisał:

@Mirelka1965 Jutro sobie machnę ten zabieg:)

Dotychczas moczyłam w wodzie z sodą albo w tabsach Corega .Oba dają efekt wybielający pazurki ,ale wylinki już nie:(  

To nie będzie klasyczna wylinka jak po skarpetkach :haha: Ale mnie bardziej odpowiada ta metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do płukania ust, jakim dysponujesz. Ja mam zapasy Odolmed koncentrat i nie zamierzam ich chomikować....przydał się po latach :haha:

mam tez cos w zanadrzu a ocet rozumiem jakis najzwyklejszy w swiecie a mozesz zdradzic proporcje ? przyznam ze slysze o tej metodzie prierwszy raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

mam tez cos w zanadrzu a ocet rozumiem jakis najzwyklejszy w swiecie a mozesz zdradzic proporcje ? przyznam ze slysze o tej metodzie prierwszy raz 

Proporcje w oryginale 1/4 szkl. płynu do płukania ust, 1/4 szkl. octu i 1/2 szkl. gorącej wody. Mało tej mieszanki, więc ją zmodyfikowałam. Octu miałam tyle ile powinno, ale płynu do ust i wody nie żałowałam :haha:Tylko zaopatrz się w jakąś szpatułkę ( u mnie taka plastikowa od kremu do depilacji wystąpiła w roli głównej). Myślę, że brzeg pilniczka do paznokci też się sprawdzi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Proporcje w oryginale 1/4 szkl. płynu do płukania ust, 1/4 szkl. octu i 1/2 szkl. gorącej wody. Mało tej mieszanki, więc ją zmodyfikowałam. Octu miałam tyle ile powinno, ale płynu do ust i wody nie żałowałam :haha:Tylko zaopatrz się w jakąś szpatułkę ( u mnie taka plastikowa od kremu do depilacji wystąpiła w roli głównej). Myślę, że brzeg pilniczka do paznokci też się sprawdzi :haha:

mocze az kosci widac bedzie czy pol godziny styknie?? a na co mnie ta szpatulka?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

mocze az kosci widac bedzie czy pol godziny styknie?? a na co mnie ta szpatulka?

Mnie starczyło 15 minut :haha: Kości nie ujrzałam :haha:W artykule napisano o szorstkim ręczniku, ale nie sprawdził się przy grubszej warstwie naskórka, jak w moim przypadku. Szpatułką ściąga się całe płaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie starczyło 15 minut :haha: Kości nie ujrzałam :haha:W artykule napisano o szorstkim ręczniku, ale nie sprawdził się przy grubszej warstwie naskórka, jak w moim przypadku. Szpatułką ściąga się całe płaty. 

uhm....to se wyprobuje te diabelska mieszanke a jak mnie but uwierac bedzie to by znaczylo ze kosci naruszone :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proporcje w oryginale 1/4 szkl. płynu do płukania ust, 1/4 szkl. octu i 1/2 szkl. gorącej wody. Mało tej mieszanki, więc ją zmodyfikowałam. Octu miałam tyle ile powinno, ale płynu do ust i wody nie żałowałam :haha:Tylko zaopatrz się w jakąś szpatułkę ( u mnie taka plastikowa od kremu do depilacji wystąpiła w roli głównej). Myślę, że brzeg pilniczka do paznokci też się sprawdzi :haha:

Długo stópki trzymałaś  w misce,zanim zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Teresadd napisał:

No to faktycznie.Kupię co potrzebne i za moczenie się biorę.

Chciałam zacytować a w twój profil wlazłam :szydera:Teresa ...jeszcze koniecznie proszek " Ixi " ...o " E " nie słyszałam , czy ma podobne działania :szydera:

Próbujcie pierwsze ....ja na efekty  poczekam . Bądźcie ostrożne , bo tak samo jak z jakiegoś gotowca (np. skarpety złuszczające ) skutki nie dość , że nie pomoże , mogą być opłakane . Każda skóra jest inna , niejedna na coś uczulona i wcale nie musimy o tym wiedzieć ....jeszcze .

Poczytałam o tabsach Corega i tak sobie podumałam , że może skuteczny byłby klej do protez , bo to maznęłoby się stopy , skarpety na noc założyło i .....raniutko ściągając skarpety może by skóra razem z nimi zlazła ...jakby się ostro szarpnęło ? Na pewno nie polecałabym kleju do protez , którego używał " doktor " , bo musi marny jakiś był , bo zęby mu bez przerwy wylatały ...słabowity jakiś :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Teresadd napisał:

Nie w tym temacie,ale płyn do płukania ust ma szerokie zastosowanie.Sama znam około 15 i czasami prostota i dostępność zaskakuje.Na opryski,do usuwania kleszczy,mycia kibli,prania,przemywania twarzy.No i oczywiście na nóżki.

Skojarzyło mi się z takim baniakiem płyny z Herbalife-koleżanka tym się kiedyś zajmowałą-teżbyło do wszystkiego ,ha ha ha I do włosów i do podłogi i do mnóstwa innych rzeczy,w dodatku drogi był masakrycznie.

A co do tabsów Corega to kolezanka moja niemiecka zza płota mi ten sposób zapodała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam piling chemiczny i już. W gabinecie. Spokój na rok. 

Odnośnie sprawdzonego preparatu na wszelkie plamy, przypalone gary itp. to tylko tabsy do zmywarek. Nózi nie da się w tym wymoczyć ale do wszystkich innych trudnych rzeczy-niezły "zajzajer". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...