Skocz do zawartości

Ile kasy wydajecie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Agat napisał:

Witam

Ja dostaje 50 euro tygodniowo na dwie osoby i musi mi starczyc. Rodzina tylko kupuje napoje. Szału nie ma ale wyjścia nie mam:(   

@Agat Jak to wyjścia nie masz?

Masz, poprostu sztelę trzeba zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku byłam "na szteli" wydawałam około 100 euro na dwie osoby, bez napojów. Podopieczna "lubiała zjeść i wypić". Przyjechała zmienniczka na 4 tyg. wydawała 30 euro na tydzień, zaznaczam, że ja głupia zostawiłam jej zapasów co najmniej na tydzień. Wróciłam na swoja zmianę, a tu pdp mówi, że 30 euro, to jest akurat. Dobrze,że miałam umowe z niemiecką agencja, którą podpisała pdp. gdzie stało, ze 100 euro ma dawać na tydz. Wyobraźcie sobie jaka atmosfera się wytworzyła. Dodatkowo zmienniczka zaproponowała, że może być 3 msce. Rozstałysmy się bardzo kulturalnie. Teraz jestem na szteli, gdzie dostaję tyle gotówki ile trzeba, taki chyba mały bonus...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 10.04.2019 at 18:18, NNNdanuta napisał:

żyłam za 30 euro na dwie os. (to już skandal), za 50, teraz mam 100 (kupuję za to też chemię), a najwięcej miałam 120. Sama jestem drobna i małożerna. Mój brat ma w tej chwili 150 i samochód zatankowany do pełna i  nie kupuje za to chemii. Je i żywi bio + kawa i ciacho na mieście bo pdp tak lubi. )))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak już wcześniej wspomniałam byłam pierwszy raz na zleceniu 2 miesiące i pieniądze na zakupy mnie nie obchodziły,razem z córką  babci jeździłam na zakupy robiłam listę co potrzebuję i razem kupowałam i jak to na zakupach zwsze coś po za listy kupisz, albo co się przypomni,a to jeszcze.Rodzinnka bardzo pilnowala żeby niczego nie brakowało często córka już po paru dniach po zakupach pyta się czy czegoś potrzebuję.Teraz się zastanawiam się jak bym sobie poradzila?dobrze że trafilam na forum dużo tu się można dowiedzieć i trzeba mieć na uwadze co jeszcze może mnie spotkać i w sumie do dobrej rodzinki trafilam jak na 1 moje zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...