Skocz do zawartości

Gosia54

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

280 wyświetleń profilu
 1. Witam pilnie muszę wyjechać do Polski, firma szuka zmienniczki ja też wstawiam ogłoszenie gdzie mogę, ale bez odzewu. Pani jest osobą leżącą sama mieszka w domku jednorodzinnym,bezproblemowa.Zastepstwa szukam do 19 września w Bonn, pozdrawiam
 2. Gosia54

  Gosia54

 3. I Z tego co dziś się dowiedziałam to mam ubezpieczenie zdrowotne do rozwiązania umowy ,umowa jest Polska jak jestem w Niemczech to mam dodatkowe ubz.rentowe-wypadkowe i zdrowotne składki są odprowadzane w Polsce.
 4. Pytanie jak jest z ubezpieczeniem??wracam do Polski ze zlecenia jestem ubezpieczona ,trzeba prywatnie sie ubezpieczyć czy firma opłaca składki???
 5. Witam, jak to wszystko wyglada z ubezpieczeniem jesteśmy na zleceniu to wiem ,że jestem ubezp.jak wracamy do kraju to też firmy opłacają składki do ZUS.???
 6. Tak,rozumiem nowe firmy,rekrutację ,wolałam bym być z jedną firmą i nie zmieniać bez przerwy,właśnie dzwonili zAterimy jutro będzie rekrutacja,jestem w kontakcje z SCG .Pomóżcie co myślicie o tych firmach?
 7. Czekam na zlecenie,dzwonię koordynatorka mówi że ciężko znaleźć miesięczny wyjazd,wiem że łatwiej wyjechać 2 miesiące więcej ofert,albo zgłosić się do drugiej firmy i znowu przechodzić rekrutację.
 8. Coś takiego!!ja chyba,bym się załamała i jak człowiek nie zna dobrze języka,nie ma znajomych i gdzie uciekać,założyli jakieś kary???
 9. Jak wspomniałam brakuje mi 6 lat do emerytury,wcześniej byłam ubezpieczenia w Krusie i jak rozumiem żeby mieć ciągłość pracy trzeba mieć umowę zlecenie,wpłacone składki ubezpieczenie emerytalne,wypadkowe czy składki wam płacą w agencjach każdego miesiąca nawet jeśli maci wolne,jestem w tym temacie na bakier jak byłam w kursie zapłaciłam co kwartał i nic mnie nie pokoiło,teraz muszę dopilnować żeby mniec ciągłość pracy i jakąś emeryturę.

 10. Witam,ja do emerytury mam jeszcze 6 lat i postanowiłam zmienić swoje życie,długo myślałam co robić ? Gdzie pojechać ,być nie zależna finansowo .Rok temu nie pomyślałam że tak przewrotne jest życie.Pojechałam na pierwsze zlecenie z kiepskim niemieckim, najważniejsze że dla rodziny najważniejsze była opieka przy babci,jak coś chciałam powiedzieć tłumaczyłam w goglach ,różne zapiski,notatki ,muszę się przyznać że miałam blokadę i bałam się coś powiedzieć od siebie że zle powiem,uczę się cały czas,czekam na zlecenie.Zmieniłam firmę i jak to powiedziała koordynatorka za mój język komunikatywny z minusem zaproponowała1200€.pozdrawiam
 11. Witam,jak już wcześniej wspomniałam byłam pierwszy raz na zleceniu 2 miesiące i pieniądze na zakupy mnie nie obchodziły,razem z córką babci jeździłam na zakupy robiłam listę co potrzebuję i razem kupowałam i jak to na zakupach zwsze coś po za listy kupisz, albo co się przypomni,a to jeszcze.Rodzinnka bardzo pilnowala żeby niczego nie brakowało często córka już po paru dniach po zakupach pyta się czy czegoś potrzebuję.Teraz się zastanawiam się jak bym sobie poradzila?dobrze że trafilam na forum dużo tu się można dowiedzieć i trzeba mieć na uwadze co jeszcze może mnie spotkać i w sumie do dobrej rodzinki trafilam jak na 1 moje zlecenie.
 12. Oczywiście,przed wyjazdem szukałam w internecie opini i chyba nie ma takiej firmy żeby wszyscy byli zadowoloni,rekrutację przeszłam z 3 firmami ,jeny niemiecki jest taki trudny,jak byłam na zleceniu prawie nic nie rozumiałam, ale myślę żebym dłużej została to dużo można się nauczyć i rozumieć jak składać zdania,uczę się cały czas, ale to nie takie proste i w tym wieku zmieniać swoje życie,jeszcze rok temu nie myślałam o wyjeździe,jakie życie jest przewrotne?
 13. Chciałam dopisać,że z firmą umowę rozwiązałam, może macie dobre firmy z którymi pracujecie i szanują opiekunkę i dobrze płacą?


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...