Skocz do zawartości

Na wakacje nad polskie morze...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się czas wakacji i odpoczynku..Ja jestem wielbicielką polskiego morza.polecam wszystkim Kołobrzeg.A Wy gdzie spędzacie wakacje?Gdzie warto pojechac i co zwiedzić?No i może ktoś poleci jakieś hotele , domki , kwatery????Ceny i warunki są bardzo ważne...Połowa sukcesu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Kiedyś jeżdziłam z rodziną tylko nad polskie morze i uwazam,że plaze nad naszym morzem są najpiękniejsze przynajmniej dla mnie.Tylko właśnie ta niepewna pogoda ale ja lubię aktywnie spędzać czas więc spacery ,wycieczki rowerowe jak dla mnie to raj.Nie preferowałam wiekszych miejscowosci typu Kołobrzeg i trójmiasto chyba,że tak na 1 dzień pozwiedzać.Zawsze starałam się wybierać ośrodek albo kwaterę,które miały basen bo jak wiadomo temperatura wody w bałtyku pozostawia wiele do życzenia.Potem przez pewien czas wyjeżdzalismy tam gdzie pogoda gwarantowana szczególnie ze wzgledu na dzieci .Teraz modny kierunek to Albania i Słowenia a ja mogę polecić Bułgarię ,szczególnie okolice Neseberu i Złotych Piasków nie lubię Słonecznego Brzegu :( Z Bułgari obowiąkowo przyważę chałwę,przetwory z róży i rózane kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nad morze..to jade w polowie sierpnia...do domku...i to doslownie bo do plazy  jakies 500 metrow

ale zgadzam sie w calej rozciaglosci...cud natury i tylko u nas...najlepiej poza sezonem jak szrancza juz wyjedzie a niedobitki szukaja wtedy ciszy i miejsc doo zadumyy..najpiekniej o swicie..albo poznym wieczorem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sobie obiecuję, ze pojadę nad morze późnym latem bądź wczesną jesienią, gdy jeszcze ciepło, ale już nie upalnie...i na obietnicach się kończy.

Dwa lata temu byłam w ostatnich dniach sierpnia (jakoś po 26) i trafiłam na upały +32 stopnie :( 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o naszym morzu, to pochwałę  się , że byłam tam jeszcze 2 tygodnie temu .Konkretnie w Kołobrzegu . Porównywałam je sobie często z M. Śródziemnym , gdzie przez ostatnie lata miałam okazję bywać,kilka razy w roku, z racji pracy. Tam też pięknie, ale  nasz Bałtyk jest najpiękniejszy, słońce najpiękniej wschodzi i zachodzi, krzyk mew wyzwalał we mnie szaloną radość, plaża bezkresna , piasek czysty , no i ta cała otoczka

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Margaritka napisał:

Jak już mowa o naszym morzu, to pochwałę  się , że byłam tam jeszcze 2 tygodnie temu .Konkretnie w Kołobrzegu . Porównywałam je sobie często z M. Śródziemnym , gdzie przez ostatnie lata miałam okazję bywać,kilka razy w roku, z racji pracy. Tam też pięknie, ale  nasz Bałtyk jest najpiękniejszy, słońce najpiękniej wschodzi i zachodzi, krzyk mew wyzwalał we mnie szaloną radość, plaża bezkresna , piasek czysty , no i ta cała otoczka

KOCHAM CIĘ ZA TO!!! :hura::tak2::hura:

Jak w sierpniu będziemy w Unieściu u Gwiazdy Morza, to poprosimy, żebyś zawsze i szczęśliwie znalazła drogę do domu. :cmok:

Screenshot_20180704-172323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Skorpionka napisał:

Eee....to sporo nas tu  - miłośników Bałtyku :d a jak założycie jakiś fanklub,   to wstępuję :cool:

Nigdzie piasek tak nie pachnie i również nigdzie nie spędzi się tak cudownych nocy we dwoje na plaży jak tu.

:hura::love::hura:

No i u swoich trzeba wydać te zarobione dieńgi nie u swoich

:tak2:

Screenshot_20180704-232527.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...