Skocz do zawartości

Staruszkowie kradną?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Staruszkowie kradną-tak i jak to sprytnie im wychodzi.Babcia na wózku inwalidzkim ogląda chleb i tak bardzo czyta co tam napisane i tak go przebiera w rączkach i maca i myk do kieszeni,,,a ,że była w kurtce z głębokimi kieszeniami to taki chlebek mały wszedł lekko.Potem babcia ogląda pasztecik  z żurawiną ,mały kawałeczek ,zamknięty próżniowo i cena ponad 2 euro i tak ten pasztecik macała aż pasztecik wylądował pod kurtką,dopiero w domu zobaczyłam ze pasztecik przemyciła też i schowała sobie ten pasztecik do szafki abym ja nie zobaczyła .Powiem Wam ,że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy ,nic nikomu nie powiedziałam ,bo i po co,demencja ,ona sama już nie pamiętała ,że była w sklepie .A jak bym rodzince powiedziała ,to by z pyskiem na nią skoczyli i tak by to nie pomogło, potem już ani razu nie byliśmy razem w sklepie.ale jak sobie przypomnę babcię w akcji to zawsze śmiać mi się chce ,staruszkowie są niemożliwi. gdzie nie pójdą  w gości czy do restauracji ,to nawet serwetka ląduje w torbie bo się przydaCzy komuś się coś takiego przytrafiło? PDP w akcji -capcarapca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha :) no tak, ale z demencyjnym to przepadlo :) on nie odpowie nawet za swoje czyny... skojarzylo mi sie: bylismy 3 tyg temu nad solina cala rodzinka, porzychodzimy do lokalu, a tam 3 zgrzewki solniczek na ladzie, pytam sie po co pani tyle, a ona mowi, ze w sezonie turysci z lokalu okolo 40 solniczek wynosza i musi miec zapas...  przeciez nie wszyscy demencyjni, nie? ale po co komus kolejna solniczka?.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystkim wszystko się przyda ,zobacz jakie ludzie mają lepkie ręce,no wezmie taki jeden z drugim solniczkę do ręki i już ta solniczka zostanie u niego ,no bo się sama przykleiła ,co ma biedak zrobić ? zabiera ją z sobą,,oj dużo człowiek widział i słyszał -a i nawet opiekunki co potrafią wynieśc -zdrowe umysłowo i bez demencji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to dopiero....dlaczego?   po wojnie zgineło  mase niemców  ,nie mieli  co jeść i gdzie żyć (to ich wybór) obrali  nieświadomie Hitltera za swojego przywódce,taki im los zgotował (to czeka i Polske)     zmierzam do tematu,nie dziwie się zachowań  tych staruszków,nasze zachowania by by były podobne.

musieli kraść  by przeżyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przyjechała za mnie zmienniczka i mówię polskim językiem,masz tu portfel i kasę i trzymaj to przy sobie bo się rozliczasz z tej kasy,,,przecież to normalne ,że trzeba pilnować ,,ale ona taka wylewna i chciala być taka szczera i portfel kładła pod nos babci,,,a u babci długo nie trzeba było czekac -babcia zobaczyła kasę i 5 euro sobie wzięła,,,a co tam,,zaraz miałam wiadomośc ,,co ona ma teraz zrobić ? babcia jej gwizła 5 euro" śmiac mi się chciało ,bo wiem jakie babcia miała lepkie rączki,,,

babcia potrafiła wdrapać się na piętro aby wysmarować się moim kremem,,,hahhaha 

taka ciekawska babcia,,,jeszcze mało tego to pogrzebac w mojej torbie ,,a nuż jest tam coś ,co by się jej przydało,,,ale mimo tych wszystkich wyskoków jej ,bardzo ją lubiłam a ona mnie,,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie brudzik, posmarowala swoja buzke, ale jak ja mam potem tego uzywac, jak palucha mi tam wsadzila i wykopala spora czesc hehe... a babcia byla z tych co to raczek raczej nie myja. Sprezentowalam kremik , dostalam w zamian stare perfumy o dziwnym, chemicznym zapachu  i zaschniety lakier do paznokci hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Barrakuda napisał:

Nie, nie brudzik, posmarowala swoja buzke, ale jak ja mam potem tego uzywac, jak palucha mi tam wsadzila i wykopala spora czesc hehe... a babcia byla z tych co to raczek raczej nie myja. Sprezentowalam kremik , dostalam w zamian stare perfumy o dziwnym, chemicznym zapachu  i zaschniety lakier do paznokci hahaha.

hahahhaha dobre!!!!  ale mnie rozbawiłaś!!!  hahhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...