Skocz do zawartości

PRAWO WYBORCZE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, foczka63 napisał:

A może Muminek też jest prawicowym narodowcem?Tego nie wiemy.:kopara:

Muminek jest niewinny. On nigdy takich pogladow nie glosil. porzadny z niego byl gosc a tu mu sie gebe dorabia>:(

Ale jak sie wlasnych slow nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hillary napisał:

Witam,a ja mam jeszcze nadzieję że jak spłyną wyniki z zagranicy to przewagi niebędą mieli

Łudziłam się ,że będą musieli mieć koalicjanta ,a tu władza absolutna.Dyktatura z Duce.( małym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

To się okaze najwcześniej we wtorek ,po zliczeniu wszytkich głosów i rozdzieleniu mandatów.Na razie wg wstępnych wyników exit poll ,mają a jesli Konfederacja znajdzie się pod progiem wyborczym to ich głosy proporcjonalnie przejdą na inne partie ,także na PIS.Na PSL bym nie liczyła,Kamysz to choragiewka ,skłania się tam gdzie przychylny wiatr dla niego i nie chce z KK zadzierać ,głosy na te partię to głosy dla PIS,niestety:(Kolejne 4 lata demolki państwa,demolki naszego życia,demolki prawa i sądów:(Koleje 4 lata  nieustannego socjalu,martwicy służby zdrowia itd itp.Grozi nam finansowe bankructwo na niespotykaną skalę.Grecja przy tym to małe miki:(Ale jako,ze jesteśmy narodem debili i lubimy żyć w szambie to mamy wynik jaki mamy:( 

Jestem załamana tym wynikiem:(

Kasiu, do wtorku, to będą mieli dużo czasu na kolejne fałszerstwa. Nie wierze w uczciwość tych wyborów. Śledziłam nastroje i zdanie obywateli. Co zaś do pewnego postu skierowanego do Ciebie, to nie mogę się wypowiedzieć, bo nie znajduje cenzuralnych slow. Jednakże pokolenie starych niespełnionych dziadów tak ma i nic nie zrobisz.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Delikatnie to nazwałaś Kasiu

Bo ja jestem delikatna ,kulturalna osoba choć rozmiarów sporych,he he.To, co zaprezentował kolega jest charakterystyczne dla prawicy-obrażać,z braku racjonalnych argumentów.A ja się nie obraziłam,bo musiałby kolega być na moim poziomie ,żeby mnie to dotknęło jakoś:)No i te jego foty-fajne są i to chyba jedyna fajna rzecz w nim.Szkoda:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maras1 napisał:

jak to możliwe?większośc ludzi których znam nie jest za pisem,a w wyborach mają przeszło 40 %,:love:

Moje, niemałe grono znajomych, też głosowało przeciw. Fejsbukowe informacje też wskazywały na inną tendencję. Dlatego tym bardziej mnie dziwi, skąd wziął się ten wynik? >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@maras1 O matko, lepiej nie, bo go zabalsamuja i przymusowe wycieczki do kaczomauzokeum będą robić Przecież taki Więc, taki mąż stanu musi mieć atencję , nawet po śmierci.

Obwiozą po stolicy najpewniej.Na jego stołek jest wielu ochotników,ale jak znam posuniecia kurdupla już namaścił następcę,na wszelki wypadek.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To samo pomyślałam >:( I już wiadomo? Po trzydziestu minutach od zamknięcia komisji? >:( 

Podane wyniki to wyniki tzw.exit poll.Może się jeszcze sporo zmienić.I oby.

Exit poll – sondaż przeprowadzany przez agencję badawczą w dniu wyborów, w którym wyborcy wychodzący z lokali wyborczych odpowiadają na pytanie, na kogo głosowal

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...