Skocz do zawartości

pieski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Piekna!

Kucnela do sikania?;)))

PS Czy ta para bedzie miec dzieci?

To córka Rinjiego Bonsai. Nie wziąłem kasy za krycie championki z Czech, tylko tą dziewuchę ❤ Tak to zdjęcie wygląda, bo przysiadała do pozowania, ale na dobre nie usiadła. Lubię to zdjęcie, bo pokazuje jak mocna jest Bonsai ❤

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Mam takie ulubione z moim najmądrzejszy suczydłem na świecie, najwierniejszym i najukochańszym, z Bonsai ❤

FB_IMG_1539375782727.jpg

No i ciumkam teraz do monitora.:777_revolving_hearts::love:

Piekny psowy usmiech!!!

Bozszsz jak ja tesknie,zeby miec ,,stworzonko,,:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno,dawno temu miałam w domu rodzinnym pannę rasy owczarek nizinny polski.Żyła 16 musieliśmy ją uśpić bo miała liczne guzy nowotworowe,utraciła zęby i cierpiała.Ona wyczuwała ,że czeka ją śmierć-tak myślę-bo nie chciała wsiąść do auta.Po jej śmierci postanowiłam,że nie chcę więcej tak cierpieć.Jednak marzę o kanapowym dogu arlekinie.Kto wie,jak zaokrętuję na stałe w domu...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BabaJagusia napisał:

Dawno,dawno temu miałam w domu rodzinnym pannę rasy owczarek nizinny polski.Żyła 16 musieliśmy ją uśpić bo miała liczne guzy nowotworowe,utraciła zęby i cierpiała.Ona wyczuwała ,że czeka ją śmierć-tak myślę-bo nie chciała wsiąść do auta.Po jej śmierci postanowiłam,że nie chcę więcej tak cierpieć.Jednak marzę o kanapowym dogu arlekinie.Kto wie,jak zaokrętuję na stałe w domu...

Moje dopiero dwu i trzylatek wiec nie myślę o tym jeszcze.

Chyba jednak przygarnialabym następne, zeby uratować od niehybnej zagłady, jak sznaucerke /nie czysta/, która z lasu została przygarnieta.

Co się toto da kochać to siok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krista napisał:

Moje dopiero dwu i trzylatek wiec nie myślę o tym jeszcze.

Chyba jednak przygarnialabym następne, zeby uratować od niehybnej zagłady, jak sznaucerke /nie czysta/, która z lasu została przygarnieta.

Co się toto da kochać to siok

 

 

20170918_103220-1.jpg

Edytowane przez Krista
Tu z lasu trafiła do SPA i takie cudo sie ukazało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.12.2018 at 19:18, sayonara 52 napisał:

No i ciumkam teraz do monitora.:777_revolving_hearts::love:

Piekny psowy usmiech!!!

Bozszsz jak ja tesknie,zeby miec ,,stworzonko,,:smutek:

W czym problem ? Na przykład pchełka . Malutkie toto , miejsca niewiele zajmuje . Tania w transporcie ...za bilet nie trzeba płacić , przewiezie się ją na gapę . Wyżywi się sama ...karmić nie trzeba ...No ...same tylko zalety  z hodowli stworzonka tego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W czym problem ? Na przykład pchełka . Malutkie toto , miejsca niewiele zajmuje . Tania w transporcie ...za bilet nie trzeba płacić , przewiezie się ją na gapę . Wyżywi się sama ...karmić nie trzeba ...No ...same tylko zalety  z hodowli stworzonka tego :szydera:

dowcip First class

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W czym problem ? Na przykład pchełka . Malutkie toto , miejsca niewiele zajmuje . Tania w transporcie ...za bilet nie trzeba płacić , przewiezie się ją na gapę . Wyżywi się sama ...karmić nie trzeba ...No ...same tylko zalety  z hodowli stworzonka tego :szydera:

Jak byłam dzieckiem i nie chciałyśmy z siostra wychodzić z psem,mama nas straszyła ,ze go odda a nam patyczaki kupi ,bo niewymagające:)Ewentualnie kibelek zamykała na klucz:)Działało jak trza:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W czym problem ? Na przykład pchełka . Malutkie toto , miejsca niewiele zajmuje . Tania w transporcie ...za bilet nie trzeba płacić , przewiezie się ją na gapę . Wyżywi się sama ...karmić nie trzeba ...No ...same tylko zalety  z hodowli stworzonka tego :szydera:

I szczepień na wściekliznę nie trzeba co roku obstalowywać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

Moich dwoje: biały to paniczyk a pieprz i sól to panieneczka

Uwielbiane i rozbisurmanione przeze mnie

20170918_112147-1.jpg

Witaj @Krista :d Masz śliczne dzieci :love: 

Mam nadzieję , że jutro o tej godzinie będę pieścić już swoją psinkę kochaną , choć pewności nie mam , czy znowu nie będzie udawała obrażoną , że tak długo mnie nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

I szczepień na wściekliznę nie trzeba co roku obstalowywać :szydera:

 

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cieczki i te inne bzdety nas nie obchodzą . Nie wiadomo skąd ...nie wiadomo kiedy i już maleństwa po nas skaczą :szydera:

Zapomniałyście o glutach :p       :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Witaj @Krista :d Masz śliczne dzieci :love: 

Mam nadzieję , że jutro o tej godzinie będę pieścić już swoją psinkę kochaną , choć pewności nie mam , czy znowu nie będzie udawała obrażoną , że tak długo mnie nie było .

Dziękuję Violka, ja moje chyba zacaluje po ponad dwumiesiecznej rozlace, za 10 dni już, ale z kolei tylko przez 4 dni i znów rozstanie, buuuuu

Moglabym tu wziąć jednego bo pdp przyjazna ludziom i pieskom ale ich nie rozdziele, dwa w podróży to se ne da, córka też nie pozwoli. Ehhhh trzeba z tym żyć von zeit zu zeit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

Dziękuję Violka, ja moje chyba zacaluje po ponad dwumiesiecznej rozlace, za 10 dni już, ale z kolei tylko przez 4 dni i znów rozstanie, buuuuu

Moglabym tu wziąć jednego bo pdp przyjazna ludziom i pieskom ale ich nie rozdziele, dwa w podróży to se ne da, córka też nie pozwoli. Ehhhh trzeba z tym żyć von zeit zu zeit.

Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

 

Zapomniałyście o glutach :p       :haha:

@violkate maluchy nie faflaja:tak2:

a corcia na pewno strzeli focha:1007_hearts:

Jak mialam koty, to potrafily smiertelnie sie obrazic jak wyjezdzalam,

co prawda nie sikaly mi do butow, ale traktowaly jak powietrze

A tu chlopcy pozostawieni sobie na 2 dni,,,

Wlascicielka uradowana byla po powrocie.

Kwiatki jakos zemdlaly i lezaly na ziemi, smieci byly wyciagniete z kosza...

earl and Eaglet2.jpg

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@violkate maluchy nie faflaja:tak2:

a corcia na pewno strzeli focha:1007_hearts:

Jak mialam koty, to potrafily smiertelnie sie obrazic jak wyjezdzalam,

co prawda nie sikaly mi do butow, ale traktowaly jak powietrze

A tu chlopcy pozostawieni sobie na 2 dni,,,

earl and Eaglet2.jpg

Kochane chłopaki :haha::love: Moja córeczka , to prawdziwy aniołek :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...