Skocz do zawartości

pieski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Jak pisałam ten post , to przez moment też o tym pomyślałam , ale nie znam osobiście osła ( po za niektórymi ssakami na dwóch nogach :haha:) to stwierdziłam , że nie będę odbierać im tego zaszczytnego miejsca  Może zostańmy przy tym , że nasze pieski są baaardzo asertywne :d

Asertywnosc to dobre slowo. I nawet branzowe dosyc ;))):haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

I tego właśnie nauczył mnie mój pies :haha:tylko nie robię wtedy takich oczu maślanych , raczej bardziej przypominam Rottweilera 

No pacz! A ze mnie taki rottweiler jak z koziego tylka rakieta. Nawet ktos mi powiedzial, ze potrafie zrobic mine taka( gdy czegos bardzo chce) , ze wygladam jak basset. Chcialam sie obrazic ale sie nie udalo, z powodu napadu nieopanowanego smiechu:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

No pacz! A ze mnie taki rottweiler jak z koziego tylka rakieta. Nawet ktos mi powiedzial, ze potrafie zrobic mine taka( gdy czegos bardzo chce) , ze wygladam jak basset. Chcialam sie obrazic ale sie nie udalo, z powodu napadu nieopanowanego smiechu:szydera:

Jak bardzo czegoś chcę , to przypominam Pitbula :haha:image.png.fdfb8fb14c9de0480b94a6a12e409548.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Przedstawiam Wam Benny'ego (po mojemu Benek).

Staruszek, lubiący słońce i ciepło (nawet, jak jest +30, to się trzęsie z zimna xd ).

Połowa sofy jest moja, połowa jego; choć próbuje zawładnąć całością ;) 

 

 

29547085_1790531294333163_1564179358_n.jpg

Serdeleczek, serdenio!:love::769_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Metodę odkurzaczową to my też znamy :d Tyle , że nasza gwiazda nie jest nią zachwycona O.o woli być wciągana przez odkurzacz , dmuchanko jej się nie podoba i koniec :haha: Sama wiesz , że z nowofundlandem nie ma dyskusji , tylko osły są bardzie uparte :szydera:

Ja jak nawiedzona, calymi latami odwiedzalam psie wystawy,

I ku mojemu zdumieniu obserwowalam jak Nowofunlandy znosily zabiegi kosmetyczne na specjalnym stole:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

No pacz! A ze mnie taki rottweiler jak z koziego tylka rakieta. Nawet ktos mi powiedzial, ze potrafie zrobic mine taka( gdy czegos bardzo chce) , ze wygladam jak basset. Chcialam sie obrazic ale sie nie udalo, z powodu napadu nieopanowanego smiechu:szydera:

@fioletowa.mysz ty po prostu robisz minke taka mysia ,

a tego co ci powiedzial o podobienstwie do Basseta, kopnij w dooope, tak zeby mu sie oranzada z komunii odbilo:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

@violkaa moze damskie stringi,

mowie serio.

Albo pampek taki XXL?

PS czy ona pozwala sobie takie cos wogole zalozyc?

Jesli tak, to jak dlugo utrzymuje sie garderoba spodnia na psicy?

Utrzymuje się tak długo jak piesek ma na to ochotę . :d ale moja jest zbyt leniwa , żeby walczyć z gaciami :szydera:              Co do stringów ,to jeszcze nie widziałam w takim rozmiarze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

Pan Yogisław :)Co się psisko wczoraj nacieszyło,naskuczało,napłakało z radości,ze pańcia wreszcie wróciła:)Siedzi na tarasie i oczu ze mnie nie spuszcza:)

591.jpg

O mateczko :love: jaki rozmarzony :love: coś Ty mu zrobiła ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

:love::769_heart: Napisz cos wiecej o niej!

Charakter?

 

Jeśli chodzi o charakter to sporo wysiłku kosztowało nas ukształtowanie. Jako dzieciak była niesforna i z ADHD :d. Kiedy osiągnęła już psią pełnoletność ,można spokojnie powiedzieć,że to człowiek w psim ciele. Nigdy nie była uczona agresywnych zachowań,a jednak zachowywała się jak pies obronny.

Była bardzo wierna,do tego stopnia,że jak szła luzem po terenie,któregio nie znała,uderzała nosem w moją nogę,pokazując ,że chce być wzięta na smycz.

Umiała też nas rozśmieszać,podszczypywała przednimi zębami nas w miejsca,w których mamy łaskotki,ale tylko wtedy,kiedy widziała ,że mamy dobry nastrój.

Mogłabym tak godzinami o niej opowiadać,bo był to jedyny pies,którego kochaliśmy jak nasze dziecko.

Bullteriery są cudownymi psami,poczytaj na ich temat opinie,nie znajdziesz nikogo,kto by narzekał.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...