Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A stele nie wszystkie są bogate i na bogato, ale o tym też można pisać i pisac, bo nie musi być bogato ale normalnie i z fajną atmosferą, fajni PDP i aby co do gęby włożyć,aby nie brakowało ,nawet bez szaleństw można fajnie przebyć stele, ja nie narzekałam a inna opiekunka byla wręcz zakochana w tym miejscu ,po mnie ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kris napisał:

Ja dalej kibicuję tu:

DO MAŁŻEŃSTWA W WALTROP,  

Termin rozpoczęcia: 21 sierpnia 2019

Okres: 2 miesiące

Podopieczni: Pani, 83 lat, demencja, leżąca, Pan 93 lata, problemy z poruszaniem się , transfer, wózek inwalidzki. (to w skrócie...)

Wynagrodzenie: 1300€ >:(

Szukają od co najmniej półtora miesiąca - ale twardzi są, nie podniosą płacy ani o 1 €.

Bardzo ciekawa oferta dla głupka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
28 minut temu, INEZ napisał:

Oferta z dzisiaj z której możemy się dowiedzieć, że możliwe jest wstawanie do pacjenta uwaga!!!!! 

Kilka razy w nocy!!!!!!! 

Słów mi chyba zabrakło i może to i dobrze :smutek:

Matko  i córko lepiej przemilczec cuś takiego, chyba sami powinni pojechać i sprawdzić jak to się pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

To chyba ktoś zdeterminowany pojedzie, aż strach się bać

Czy zdeterminowany to nie wiem ale na pewno cierpiący na bezsennosc bo tylko taki tam by się nadawał  :płacz:

Firmę od razu odnotowuje na czerwono w moim notatniku osobistym :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Matko  i córko lepiej przemilczec cuś takiego, chyba sami powinni pojechać i sprawdzić jak to się pracuje

Wszyscy pracownicy tej firmy powinni pojechać bo wyraźnie tam jest napisane, że kilkakrotne wstawanie w nocy to w kilka osób daliby  radę może????? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Jeszcze jeden kwiatunio-w domu gosposia a opiekunka ma poza opieką nad panem ,sprzątać,gotować ,prasować itd.Pytanie -czym zajmuje sie gosposia?Gosposieniem???A może w dworku straszy,he he 

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość donia
W dniu 8.10.2019 o 12:04, foczka63 napisał(a):

Jeszcze jeden kwiatunio-w domu gosposia a opiekunka ma poza opieką nad panem ,sprzątać,gotować ,prasować itd.Pytanie -czym zajmuje sie gosposia?Gosposieniem???A może w dworku straszy,he he 

Bo to opieka nad panem i gosposią. Co za różnica czy to żona czy siostra czy gosposia Cracking Up Lol GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...