Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Serenity napisał:

@jolantapl. pewnie, takie młode jak my, ale z dużymi umiejętnościami np w zmienianiu pampersów to już jesteśmy bardzo pożądane przez ... wszystkie agencje.

     Zresztą ta praca mnie tak  odmładza, że hej !

Nie wiem czy ja jestem pożądana przez agencje czy nie ale faktem jest ,że pampersów się trochę w życiu nazmieniałam.Wolałabym być pożadana przez kogoś innego.;) A agencji nie należy się bać bo co oni mogą nam zrobić najwyżej wywalą nas na zbity pysk:płacz::hahaha: po tyłku mnie wyklepać nie mogą bo za duża jestem:hahaha:

8 minut temu, Serenity napisał:

@jolantapl. pewnie, takie młode jak my, ale z dużymi umiejętnościami np w zmienianiu pampersów to już jesteśmy bardzo pożądane przez ... wszystkie agencje.

     Zresztą ta praca mnie tak  odmładza, że hej !

Ja w tym momencie to odmłodniałam o dobre parę lat a jaka poczułam się pozadana:serce::love: A tylu komplementów na raz to dawno nie słyszałam;) Dzięki kochana na dobry poczatek tygodnia :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jutro jadę do demencyjnej babci, referencje działają, haha.Na kłopoty ... Bednarski, haha.

 Miałem jechać do dziadka, ale mnie nie zaakceptowali:hahaha: Agencja nie doczytała oferty, rodzina potrzebowała opiekunKI, a nie faceta:( Ale Kolonia już cała moja:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Ja już jutro jadę do demencyjnej babci, referencje działają, haha.Na kłopoty ... Bednarski, haha.

 Miałem jechać do dziadka, ale mnie nie zaakceptowali:hahaha: Agencja nie doczytała oferty, rodzina potrzebowała opiekunKI, a nie faceta:( Ale Kolonia już cała moja:hahaha:

Myślałam,ze napiszesz na kłopoty ....forum opiekunka radzi rozczarowałeś mnie trochę:) No to życzę Ci pięknych widoków z samego szczytu  katedry:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. mam Ciebie pożądać? :płacz::hahaha:

Nieeee  chyba jednak wystarcza mi te agencje ;)

Ale mam prośbę nie bądz już taki nieśmiały od razu jak wsiądziesz do Sindbada przedstaw się ładnie i powiedz,że jak ktoś ma jakieś ciekawe informacje o agencjach albo stelach to chętnie posłuchasz:hahaha: Nie wiem jaki będa tego efekty ale na pewno by Ci się nie nudziło w podrózy:)

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co to jest nie subordynacja bo czytam oferty na opiekunki24 pl i tam piszę,że opiekunki były zniesubordynowane dlatego potrzebują 2 nowe już zsubordynowane:(

:hahaha: dobrze tak tej firmie bo pracowników uszanować nie potrafią,żeby nawet jednej zsubordynowanej nie znależli:hahaha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam pytanie co to jest nie suburdynacja bo czytam oferty na opiekunki24 pl i tam piszę,że opiekunki były zniesubordynowane dlatego potrzebują 2 nowe już zsuburdynowane:(

:hahaha: dobrze tak tej firmie bo pracowników uszanować nie potrafią,żeby nawet jednej zsubordynowanej nie znależli:hahaha:

subordynacja - podporządkowanie się wymogom dyscypliny

ha... moze tak ujeli to, ze opiekunka miala swoje zdanie, a nie chciala chodzic jak kon pociagowy pod dyktando rodzinki pdp... jakos tak mi od razu to przyszlo do glowy... nie chciala dac sie podporzadkowac rodzince....

Edytowane przez Betty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

nieodpowiedzialne i nieposłuszne, a nie wiem jakie jest dokładne znaczenie na sjp.pl.

Jadę rano busem, bo boją się, że młoda dziewczyna im pitnie ze szteli

Dasz radę masz już mega doświadczenie z demencją.Powodzenia trzymam kciuki a jakby to dziewczyna miała problemy ze strony agencji to postaraj się jej pomóc jako starszy kolega:):serce:

Ciekawa jestem co te dziewczyny tam nawywijały:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widac jakie sa opiekunki ,,nie grzeczne i nie chcą się słuchac i chcą wprowadzać swoje rządy w obcym domu itd, drą się na koty, a takich co chcą rządzić jest bardzo dużo,,a tu niestety trzeba przychamowac swoje ,,Ja" ,,,dobrze ,że ja nie mam takiego problemu:hahaha:

Fajnie się Was czyta ,,Ta praca mnie odmładza " a mnie jak,,sami widzicie co wyprawiam,,hahahha,,że nie jedną co czyta ,,szlak trafia z zazdrosci i potem nie wie ,na czym się ma wyżyć,,,bo nigdy sama nie miala takich szalonych pomyslów,,nigdy nie cieszyła się z dupereli,,nigdy nie żartowala ,,ciągle tylko problemy widzi i wszystko nie tak,,,,a życie jest takie piękne,,,cudowne,,:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Blo:hahaha:ndi, jak zwykle kochana:love: dba o kolegę

Jasne ,że dbam ,jeszcze Ci mieloniaki na drogę zapakuję i jaja gotowane abyś narobił zapachów w tym busie,,aby wszyscy wiedzieli ,że jestes panisko opiekun,,,że na głodnego nigdzie się nie wybierasz ,że masz na bogato nawet w busie:hahaha:

1 minutę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. jedna tam jest, nie radzi sobie z babcią:) jak będę na miejscu, to potem napiszę. I kaska wyjątkowa, 1300 plus stówka za " pilne"

uuuuu! pilne !!! w razie co! wiesz gdzie masz uderzać,,,ale dasz radę,,spoko!!! jesteś przecież karateka forumowy-:hahaha: przecież Ty jestes stworzony do babć,,,w oczach masz ten blysk ,co babcia zobaczy i już przepadła ,,bo zauroczona bedzie na maxa Tobą,,będzie dobrze,,:love::serce: serducho bije ,,,bije ciepłem,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Serenity napisał:

@Beata Giz @jolantapl. Dziewczyny, ludzi straszycie ! Agencje na prawdę nie mogą tak przebierać w opiekunkach. Miałam tu przed rokiem zmienniczkę, która :

zjechała wcześniej ze szteli,

ukryła , że pali i mówiła słabo po niemiecku ,

a mimo to - i to w dużej agencji - pisała mi później jaki ma problem z wyborem kolejnej szteli... I miała 3 niezłe oferty. I nie czekała nigdy na kolejne.  Agencje nie mogą przebierać.

Jak mają w Niemczech klientów, to muszą się dostosować i brać jak leci zgłaszające się opiekunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl.Pewnie, pożądają nas mocno i płacą też dobrze, a zwłaszcza jak nie każemy im czekać.. Ale jakąś subordynacje musimy zachować na tych sztelach... Chociaż to dziwne słowo : subordynacja. Lepiej jak już napiszą : obowiązkowość jest wymagana ! Bo subordynacja to raczej w wojsku. A tu szefostwo to nieraz już nieraz niezły misz masz ma w głowie. Coś mi się przypomniało, ale to w innym temacie napiszę. Bo tu o sztelach różnych do wyboru  piszemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Ja już jutro jadę do demencyjnej babci, referencje działają, haha.Na kłopoty ... Bednarski, haha.

 Miałem jechać do dziadka, ale mnie nie zaakceptowali:hahaha: Agencja nie doczytała oferty, rodzina potrzebowała opiekunKI, a nie faceta:( Ale Kolonia już cała moja:hahaha:

A pamietasz Marysię z filmu Poszukiwany poszukiwana?:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam tutaj o pampersach i ja miałam PDP gdzie 3 razy w ciągu doby i te 3 razy to w dzień ,były zmieniane pampersy,,nawet namawiałam ,aby w ciągu dnia inne godziny obrać na zmianę i robić to z 4 razy,,bo strasznie były zalane,,ale babcia jak uslyszała o takiej rozrzutnosci,to od razu ,że nie,,,mowy nie ma,,za dużo zużyje w ciągu doby,,,:płacz: zobaczcie sami jeden chce nawet co gdzina aby zmieniac a inny za nic w świecie ,,może demencyjni inaczej to odbierają,,bo moja babcia świadoma w 100%,,większośc rzeczy ludzie starsi od razu przeliczają na kasę,,:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Tak czytam tutaj o pampersach i ja miałam PDP gdzie 3 razy w ciągu doby i te 3 razy to w dzień ,były zmieniane pampersy,,nawet namawiałam ,aby w ciągu dnia inne godziny obrać na zmianę i robić to z 4 razy,,bo strasznie były zalane,,ale babcia jak uslyszała o takiej rozrzutnosci,to od razu ,że nie,,,mowy nie ma,,za dużo zużyje w ciągu doby,,,:płacz: zobaczcie sami jeden chce nawet co gdzina aby zmieniac a inny za nic w świecie ,,może demencyjni inaczej to odbierają,,bo moja babcia świadoma w 100%,,większośc rzeczy ludzie starsi od razu przeliczają na kasę,,:(

To co lepiej chodzić z mokrym pampersem czy wkładką przy tyłku niż zapłacić parę groszy więcej tego to ja już zupełnie nie rozumie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

To co lepiej chodzić z mokrym pampersem czy wkładką przy tyłku niż zapłacić parę groszy więcej tego to ja już zupełnie nie rozumie :(

Ja też,,ale nie mój dom i nie moje rządy,,rodzina wiedziała ,,ale w dupie mieli ,,i to taka wspaniała rodzina i jaka wdzięczna itd, a babci  jakby przetłumaczyli to by się zgodzila,,ale każdy chyba liczy ,liczy to euro, rodzina też,,,szkoda gadać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...