Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Stara wiara tego forum, czy stara wiara exodusu...ciekawe, ciekawe...:szydera:  Aha...zapomniałam dodać, że tu za pytania nie gryzą, nie kopią i nie plują...pytaj....:dobrze:

Stara wiara exodusu.....starą wiarę tego forum będę poznawać......dzięki za mile przyjęcie w gościnnych progach.....:$

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.03.2018 at 13:30, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Jestem tutaj po raz pierwszy .....czy mogę wejść . Butki mam czyste ...jakby co ...

Baśka ale tutaj tragedia z chłopami, no nie wiem jak sobie poradzisz z różnymi zapędami :d xd  Wiek wiekiem ale .....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mąż napisał:

Dzień Dobry w sobotę.

Zapowiada się piekny, bo słonecny dzień. Ptaki za oknem śpiewają. Szpaki już przyleciały. Ale mróz za oknem.

Jestem uradowany, że jestem tu z Wami.

Spokojnej soboty.

Witamxda Ty to czyj mąż jesteś:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucyna1964 napisał:

 Brak mi wątku z codziennym dzień dobry.Czy to robimy w rozmowach przy kawie?

Tak Tereska ))

Lo matko udzielilam info , jakbym tu byla od dawna ))

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo oczy otworzyłam ,,a tu  nowy nalot,,,więc :witam::witam::witam::cześć3::cześć3:

Witam rozbujaną plejadę nowych forumowców:oklaski::oklaski::oklaski: ale jeszcze coś! muszę przyznać jedno-jesteście wspaniałą grupą pod względem solidarności,,poszedł jeden a za nim reszta,,,widzę ,że tworzycie zgraną bandę podwórkową,,a to lubię,,ludzi zgodnych i nie zawistnych i nie zazdrosnych ,,,buziaki dla wszystkich bandytków i bandytek :love::love:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry wszystkim.

Dziś ostatni dzień odwiedzin mojej pierworodnej,jutro z samego rana wraca do swojego studenckiego świata,a ja zaczynam powoli myśleć o pakowaniu. Od wielu lat ten sam dylemat: co zabrac?...:(

Miłego dnia kochani.

Nie dylemaj,,,jest temacik osobny -co zabrać-najlepiej wszystko! a ja tylko podpowiem,,nie zapomnij  ,,wibrator,,zabrac ,,zapakowac:oklaski:a reszta nie ważna:przekleństwa:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Konto tutaj założyłam już jakiś czas temu.

Niestety, zapomniałam i nick-u (bo inny jakiś se wymyśliłam), a jak mnie olśniło, to zaćmiło z drugiej strony tzn. hasła nie pamietałam. Parę razy źle wpisałam i mnie zablokowało.

Witam więc jako świeżynka, dla "desantowców" znana :)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Blondi napisał:

Ledwo oczy otworzyłam ,,a tu  nowy nalot,,,więc :witam::witam::witam::cześć3::cześć3:

Witam rozbujaną plejadę nowych forumowców:oklaski::oklaski::oklaski: ale jeszcze coś! muszę przyznać jedno-jesteście wspaniałą grupą pod względem solidarności,,poszedł jeden a za nim reszta,,,widzę ,że tworzycie zgraną bandę podwórkową,,a to lubię,,ludzi zgodnych i nie zawistnych i nie zazdrosnych ,,,buziaki dla wszystkich bandytków i bandytek :love::love:

Tak, potwierdzam. Dodam tylko, że nieszczęścia  wsspólnie przeżyte, Ludzi łączą..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Konto tutaj założyłam już jakiś czas temu.

Niestety, zapomniałam i nick-u (bo inny jakiś se wymyśliłam), a jak mnie olśniło, to zaćmiło z drugiej strony tzn. hasła nie pamietałam. Parę razy źle wpisałam i mnie zablokowało.

Witam więc jako świeżynka, dla "desantowców" znana :)

Cześć Basia. No kurna, jak miło.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Konto tutaj założyłam już jakiś czas temu.

Niestety, zapomniałam i nick-u (bo inny jakiś se wymyśliłam), a jak mnie olśniło, to zaćmiło z drugiej strony tzn. hasła nie pamietałam. Parę razy źle wpisałam i mnie zablokowało.

Witam więc jako świeżynka, dla "desantowców" znana :)

Ale jesteś --Witaj -nischt zu tragisch,,zaleglosci nadrobisz:witam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ty sie Mycha nie boj ....Malyna wczoraj zapodała wiadomość , że nawet w DM-ach wibrujące na półkach stojają ... Da sie radę ...a teraz na cugasa lecę i czekam na " prawną " , która w soboty ...niedziele i święta szychtę za mnie trzyma , kiedy zasłużoną pauzę uskuteczniam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...