Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wszystkim za powitanie.

Trudno w godzinę poznać nowe Forum, zapoznać się z wątkami,

ale bardzo miło mi widzieć tu tylu Starych Dobrych Znajomych, 

Jeszcze raz Pozdrawiam Was.

Do (usłyszenia, spotkania, napisania)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Dziękuję Wszystkim za powitanie.

Trudno w godzinę poznać nowe Forum, zapoznać się z wątkami,

ale bardzo miło mi widzieć tu tylu Starych Dobrych Znajomych, 

Jeszcze raz Pozdrawiam Was.

Do (usłyszenia, spotkania, napisania)

 

Witaj witaj   a jakie foto masz śliczne-orginalne,,,:święty: ja też mogę być Twoją znajomą,,czemu nie? prawda? :love: pozdrów też tą panią z fotki,,od Blondi-:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Dziękuję Wszystkim za powitanie.

Trudno w godzinę poznać nowe Forum, zapoznać się z wątkami,

ale bardzo miło mi widzieć tu tylu Starych Dobrych Znajomych, 

Jeszcze raz Pozdrawiam Was.

Do (usłyszenia, spotkania, napisania)

 

Witaj Darku:zdrówko:

 jak dodales zdjęcie profililowe? męczę się od wczoraj...umiałam się dodać do mapki,a takiego prostego niepotrafie...durna baba..klikam w dodaj zdjecie,pokazuje mi sie zielony prostokat z duzym białym s i co dalej???

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:witam: i od razu pytanie mam...czy ty jesteś ten Beethoven od Elizy? :szydera:

Jestem z innego forum jak i wiele Ludzi, których tu spotkałem z tamtego portalu.

Nie jestem jeszcze w temacie, żeby odpowiedzieć na to pytanie,

Nie znam wcześniejszych postów,

ale miło się zaczyna i zauważyłem tu wiele Wartościowych Osób,

z którymi przeważnie znam się tylko wirtualnie, ale od wielu lat.

Miło mi być z Wami :love: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Witaj witaj   a jakie foto masz śliczne-orginalne,,,:święty: ja też mogę być Twoją znajomą,,czemu nie? prawda? :love: pozdrów też tą panią z fotki,,od Blondi-:love:

Ta Pani też już tu jest.

ale nie wiem jeszcze jak przyjmuje się do znajomych :szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, scarlet jola napisał:

Witaj Darku:zdrówko:

 jak dodales zdjęcie profililowe? męczę się od wczoraj...umiałam się dodać do mapki,a takiego prostego niepotrafie...durna baba..klikam w dodaj zdjecie,pokazuje mi sie zielony prostokat z duzym białym s i co dalej???

 

jak wejdziesz na Swój profil

w dolnym lewym rogu tego zielonego kwadracika masz inny malutki kwadracik - taki malutki kliknij na niego i dodaj zdjęcie z dysku, aleuprzedzam - zdjęcie może mieć tylko 49KB.

Próbowałem dodać zdjęcie z poprzedniego portalu - ale nie udało mi się zmniejszyć go do tej wartości.

Witam Cię również :love:

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, Darekr napisał:

zdjęcie może mieć tylko 49KB

Witam. Limit został zwiększony do 150kB. Mamy nadzieję, że ułatwi zadanie. Pozdrawiamy!

40 minut temu, Darekr napisał:

ale nie udało mi się zmniejszyć go do tej wartości.

Proszę dawać nam znać, gdy coś nie działa lub mogłoby działać lepiej. Zmniejszanie zdjęć może być problematyczne dla wielu osób.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Darekr napisał:

Ta Pani też już tu jest.

ale nie wiem jeszcze jak przyjmuje się do znajomych :szept:

Nie ma czegoś takiego, wszyscy się kumplujemy, czasem mniej, czasem bardziej. Można obserwować wątki albo osoby ale to chyba bezcelowe bo powiadomień o nowych wpisach i tak jest masa. 

Pooglądaj działy, poszukaj lupką a jakby coś to pytaj. Tutaj tylko @Mirelka1965 gryzie i po głowie wali. :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Moderator napisał:

Witam. Limit został zwiększony do 150kB. Mamy nadzieję, że ułatwi zadanie. Pozdrawiamy!

Proszę dawać nam znać, gdy coś nie działa lub mogłoby działać lepiej. Zmniejszanie zdjęć może być problematyczne dla wielu osób.

A jak ja o coś proszę, to się doczekać nie mogę :trele::smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie ma czegoś takiego, wszyscy się kumplujemy, czasem mniej, czasem bardziej. Można obserwować wątki albo osoby ale to chyba bezcelowe bo powiadomień o nowych wpisach i tak jest masa. 

Pooglądaj działy, poszukaj lupką a jakby coś to pytaj. Tutaj tylko @Mirelka1965 gryzie i po głowie wali. :szydera::szydera::szydera:

Wiszę,że mocno zapadłam ci w serce :trele::szydera: Już nie tylko po nocach, ale i w dzień masz moje imię, tfu...nick na ustach :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...