Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kris napisał:

Znajdź sobie miejsce pracy które będzie Cię satysfakcjonowało! Jeżeli wtedy będziesz miała jakieś problemy, postaramy się pomóc.:| A tak to gadanie po próżnicy!:p

Postawiłam pytanie nie, żeby mnie interesowały rady, o które Cię nie prosiłam. Tylko , by zachęcić Cię do autorefleksji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ex_opiekunka napisał:

Postawiłam pytanie nie, żeby mnie interesowały rady

To po co tu jesteś...:p

 

3 minuty temu, ex_opiekunka napisał:

Tylko , by zachęcić Cię do autorefleksji... 

Od kilkunastu lat cały tabun Niemców zachęca mnie do autorefleksji...:p Jak jeszcze udaje mi się pisać, że mnie rozumiecie to jeszcze chyba do czubków mi daleko...:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Do czubków bym Cię nie zaliczyła bo czasami podobają mi się Twoje wypowiedzi ale do złośliwych to niestety tak ogólnie nie jest jeszcze z Tobą tak żle więc pisz jak najwięcej:hahaha:

Masz świętą rację!:) Złośliwy to ja jestem!:p Ale jak tu nie być, czytając niektóre posty... No jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Bożena. Pochodzę z Elbląga. Od 2010 r. pracuję jako opiekunka. Od ponad 2 lat mam fajne stałe miejsce. Jednak 1 - 2 x w roku chętnie zastępuję kogoś, by nie zapomnieć, że nie wszędzie jest różowo i dreszczyk emocji związany z nowym miejscem nie stał się dla mnie powodem do paniki...

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...