Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

eeeeeeeeeeeeeee  nie śpią,u mnie też padało i siedze w domu  sam jak ten kołek  hi hi ,ale poszukam jakiś film.

 Mam tu lipę bo nie mam netu :( tylko kom.swój .żre jak diabli a mam jeden taki  portal do ogarnięcia . film wino poduszka -

Marzenie :) haha za to nie karzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zaria napisał:

 Mam tu lipę bo nie mam netu :( tylko kom.swój .żre jak diabli a mam jeden taki  portal do ogarnięcia . film wino poduszka -

Marzenie :) haha za to nie karzą :)

znam ten "ból"  teraz ostatnimi laty zaraz dopominam się o net  tj.raptem nie całe 5€ na m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krystyna Majak napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Życzę miłej pracy i liczę na dobre przyjęcie :) Pracuję w de 3 lata z 10 zaplanowanych hihi. Krysia

 

Witam Cię serdecznie Krysiu,,,10 lat piszesz!!! chocho cho ,,,zleci i 10 lat ,,,ja narazie nie planuję ile lat,,co będzie to będzie,,,bo nieraz planuje i guzik z tych planów jest,,,Pozdrawiam i baw się znami dobrze,,,pół żartem i pół serio,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krystyna Majak napisał:

W najlepszym bo w domu a do tego po udanym urlopie. Zakończyła się moją misja u ostatniej podopiecznej i szukam nowego wyzwania, ale jestem za gruba hahaha.

co ty piszesz za banialuki!!! Krysiu jest tyle agencji ze jest w czym wybierać i się nie poddawaj,,,jedne agencje wymyślają aż za dużo ,a inne są normalne,,,jak jesteś sympatyczną osobą to nawet gabaryty nie będą przeszkadzac ,,,szukaj i się nie poddawaj,,,nie na jednej agencji się świat konczy-powodzenia,,, a ja jestem za chuda i nie dam rady babki 130 kg pociągnąc na wózku -hahahaha  i tak zle i tak nie dobrze,,,głowa do góry i aplikuj i wyjeżdzaj do pracy -powodzenia Ci zycze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi dobrze prawi ;) Ja znowu niska jestem i zawsze poruszające się pdp biorę. Jak już babcia za bardzo przysiada, to na drugi raz już mnie nie zobaczy. Cóż jak sama nie zadbam o swoje zdrowie, to później tylko płacz i lament zostanie. Głowa do góry i działaj :)

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, elba23 napisał:

Witam.

Jestem od roku opiekunką, za tydzień wyjeżdźam w okolice Hamburga ,może jest ktoś blisko.Pozdrawiam

 

 

Witaj elba23 -my jesteśmy najbliżej Ciebie ,,sama się przekonasz,,wpadaj do nas a zobaczysz ,że nikogo bliżej nie znajdziesz ,,,spokojnej steli Ci życzę i powodzenia ..Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, elba23 napisał:

Witam.

Jestem od roku opiekunką, za tydzień wyjeżdźam w okolice Hamburga ,może jest ktoś blisko.Pozdrawiam

 

 

Wtaj @elba23:) Lepiej będzie jak podasz kod Hamburga :) to wtedy może ktoś się zgłosi .Pozdrawiam :love:

O 24.08.2016 at 15:08, Krystyna Majak napisał:

W najlepszym bo w domu a do tego po udanym urlopie. Zakończyła się moją misja u ostatniej podopiecznej i szukam nowego wyzwania, ale jestem za gruba hahaha.

Haha , kochanego ciałka nigdy nie jest za dużo:love: witam w klubie puszystych:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jestem zainteresowana praca w Niemczech jako opiekunka.

Do tej pory opiekowalam sie jedynie moja stara, schorowana babcia.

Babcia byla po wylewie i miala poczatki demencji.

Lubie towarzystwo starszych ludzi i znam dobrze jezyk niemiecki.

Mieszkam w Opolu, obecnie jestem bez pracy.

Nie mam pojecia do ktorej firmy posredniczej mam sie zglosic,

by wyjechac na dobrych warunkach i nie zostac oszukana.Jest ich ostatnio multum.?.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Agnieszka Mrowska poczytaj trochę nasze forum a dużo się dowiesz,,np. dzisiaj pisaliśmy trochę o agencji na ,,Opłaca się przyjrzeć róznym stelom" -poczytaj oferty po prawej stronie ,,,podzwoń do agencjii popytaj,,albo wypełnij formularz ktory jest tutaj na stronie do kilku agencji i zobaczysz ,która agencja ma najlepsze warunki i która Ci najwięcej zaproponuje-powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agnieszka Mrowska napisał:

Hej,

jestem zainteresowana praca w Niemczech jako opiekunka.

Do tej pory opiekowalam sie jedynie moja stara, schorowana babcia.

Babcia byla po wylewie i miala poczatki demencji.

Lubie towarzystwo starszych ludzi i znam dobrze jezyk niemiecki.

Mieszkam w Opolu, obecnie jestem bez pracy.

Nie mam pojecia do ktorej firmy posredniczej mam sie zglosic,

by wyjechac na dobrych warunkach i nie zostac oszukana.Jest ich ostatnio multum.?.

Pozdrawiam:)

Witaj  @Agnieszka Mrowska fajnie ,że przybywasz do Nas:love: Agnieszko jak zdecydujesz się na pracę , nie zapomnij wspomnieć Agencji  o swoim doswiadczeniu nad Twoją babunią! to jest tez ważne:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka na Stelli obok mówiła mi, że przed nią była 19-letnia dziewczyna, ale pdp po tygodniu jej nie chciała, ponieważ nie tak gotowała. I tak pusty śmiech mnie wziął, bo pdp wiedziała, że przyjedzie młodziutka dziewczyna i uczy się życia, też gotowania, a pdp miała wymagania względem jej jak od wprawionej gosposi ;)

9 minut temu, emma napisał:

Kolezanka na Stelli obok mówiła mi, że przed nią była 19-letnia dziewczyna, ale pdp po tygodniu jej nie chciała, ponieważ nie tak gotowała. I tak pusty śmiech mnie wziął, bo pdp wiedziała, że przyjedzie młodziutka dziewczyna i uczy się życia, też gotowania, a pdp miała wymagania względem jej jak od wprawionej gosposi ;)

chciałam dodać wpis do rubryki związanej z wiekiem opiekunki i weszłam w nie tą co chciałam. Przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agnieszka Mrowska napisał:

Dzieki za cieple przyjecie:całus:...,porozgladam sie tu troche, poczytam..

Tak ciekawe posty jak co niektore moga duzo pomoc.

Lepiej chyba zdecydowac sie jednak na wspolprace z wieksza firma,ktora juz troche jest na rynku.?.

@Agnieszka Mrowska Agnieszko :) nie zgadzam się z Tobą ,te większe Firmy "obrosły w piórka" i nauczyły się kantować, może nie wszystkie ale większość z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

@Agnieszka Mrowska Agnieszko :) nie zgadzam się z Tobą ,te większe Firmy "obrosły w piórka" i nauczyły się kantować, może nie wszystkie ale większość z nich. 

tak jest -zgadzam się z Tobą @erika -własnie napisałam w temacie o agencjach do Agnieszki to samo-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agnieszka Mrowska napisał:
30 minut temu, Agnieszka Mrowska napisał:

 

Slyszalam ze mozna tez bezposrednio wspolpracowac z firma posrednicza w Niemczech, na niemieckich warunkach i niemieckim ubezpieczeniu i to sie lepiej oplaca.

Wie ktos cos o tym

 

@Agnieszka Mrowska też tak słyszałam a nawet się przymierzam ,bo pracuje na zlecenie. Śledząc oferty na takich warunkach jak pytasz :) to nie są płace rewelacyjne, a szczególnie dla nowicjuszy:) Druga sprawa, to musisz mieć naprawdę kogoś zaufanego,żeby "pilotował" Twoje gewerbe 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...