Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

 

O 7.06.2016 at 22:47, Florcia napisał:

Witaj na forum  @Łukaszu:)

witam mam na imie Maria i pilnie szukam pracy jako opiekunka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że znajdę pracę. Jestem nowicjuszem, oczywiście nie w opiece, ale w takiej formie pracy. Niestety nie znam niemieckiego, może znajdę miejsce gdzie rozumieją język polski. Pozdrawiam wszystkich.

Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, adamos1 napisał:

witam,życzę powodzenia ,ale dostać się w szpony rodziny polskiej  tu w niemczech  to gehenna.Znam dwa przykłady. Może trafisz na fajną rodzinę,życzę Ci z całego serca.

Ej tam nie strasz @adamos1  ! Ma trafić na fajną rodzinkę  i tyle 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gosia53 napisał:

Witam, mam nadzieję, że znajdę pracę. Jestem nowicjuszem, oczywiście nie w opiece, ale w takiej formie pracy. Niestety nie znam niemieckiego, może znajdę miejsce gdzie rozumieją język polski. Pozdrawiam wszystkich.

Małgorzata

Witaj Gosia53 i powodzenia w poszukiwaniu pracy,napisz nam jak coś znajdziesz -pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie trzeba popracować, niestety my Polacy znani jesteśmy za granicą z niechęci do pomocy, zawiści i samolubstwa. Nie generalizuję, mam nadzieje, że sobie pomogę, bardzo tej pracy potrzebuję. Dziękuję za dobre słowo 'dziewczynki'

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...