Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Skoro prawie wszyscy się tu witają, to ja tez. Mam na imię celina, 44 lata, oczywiscie jestem opiekunka. Bardzo tu przyjemnie (juz Was podczytywałam, a teraz postanowiłam też się poudzielać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witamy serdecznie :)

Tu firma Helpful Hand. Nasza firma powstała w 2006 roku i zajmujemy się zatrudnianiem opiekunek osób starszych w Niemczech.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy. Oferujemy legalne zatrudnienie i sprawdzone miejsca pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie :)

Tu firma Helpful Hand. Nasza firma powstała w 2006 roku i zajmujemy się zatrudnianiem opiekunek osób starszych w Niemczech.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy. Oferujemy legalne zatrudnienie i sprawdzone miejsca pracy :grin:

Dzień dobry. Ciekawa jestem czy moja agencja też tu się pojawi. Miło, że Państwo się odzywają. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani,

Z tej strony Aga :) Fajne jest to wasze forum i dużo tu ciekawych informacji :) Ja co prawda jestem stara wyga, bo od 12 lat w opiece, ale szukam wciąż za nowinkami (jak dziadziuś śpi). Pozdrawiam i liczę na dużo fajnych wiadomości :)

witam no to długi staż ..czekamy na Twoje spstrzeżenia o pracy z ludzmi z którymi się spotykałaś oraz o realacjach Agencja -Opiekun .POzdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata Gul

Dzień dobry wszystkim. Dołączam do Waszej społeczności. Udzielałam się na innym forum, ale użytkowniczki miłe to tam nie były. Chętnie pomogę nowicjuszką bo mam za sobą kilka dobrych lat pracy w opiece. Do zobaczenia w postach. Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Dołączam do Waszej społeczności. Udzielałam się na innym forum, ale użytkowniczki miłe to tam nie były. Chętnie pomogę nowicjuszką bo mam za sobą kilka dobrych lat pracy w opiece. Do zobaczenia w postach. Miłego dnia!

Witamy! a Tym to sie nie przejmuj, wszędzie mozna spotkać nieprzyjazen dusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór jeszcze z Polski. Mam na imię Beata i pracuję w niemczech od 2 lat. Zabrzmiało jak na spotkaniu aa. Przepraszam :) Trafiłam do jednej podopiecznej i przez cały ten czas u niej pracowałam ale zmarła w listopadzie i szykuje się na nową stellę. Zazdroszczę tym wszystkim obytym koleżankom bo czuję się znowu jakbym jechała pierwszy raz w życiu i nic nie wiedziała. chętnie pomogę ale i sama o wiele zapytam. Ściskam, Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...