Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Że też ci się chciało tak głęboko grzebać.....toż to prehistoria....:szydera:

Ha ha @violka jest niezawodna. Meble drapie, to i tu problemow nie miala:haha:. Szampan na powitanie, a właściwie to dlaczego tak cienko miałoby być: bombę zaraz Tobie podrzucę:cmok:. W  Gdyni :1001_bell: juz biją, :wino:strugami się leje:)

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
4 minuty temu, zego987 napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Witaj!! Bolesław,,miło że masz syna,,napisz coś więcej  pozdrawiam!!:witam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zego987 napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Hmm. No witam. Mam na imie Anna, jestem pomocą domową w DE. Nie mam dzieci więc nie moge podac adresu szkoły ich, ale za to mam brata, który szkolił sie na inżyniera. Liczy się? :kopara:

Edytowane przez fioletowa.mysz
Jak zwykle literówka.
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zego987 napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Witaj Bolesław ...nazywam się Baśka i .....też jestem doopomyjcem ....Ogrodnik ...piękny fach :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Hmm. No witam. Mam na imie Anna, jestem pomocą domową w DE. Nie mam dzieci więc nie moge podac adresu szkoły ich, ale za to mam brata, który szkolił sie na inżyniera. Liczy się? :kopara:

Pewnie liczy się , inżynier czego ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zego987 napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Witaj....szkoła ogrodnicza była kiedyś na ul. Bełskiej ale to stare dzieje....:d 

Fajnie, że dolączyleś do nas  :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zego987 napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Wszyscy to wszyscy ja też ...Witam Cię...Analityka medyczna w Krakowie.Obecnie fruwam między UK a Germany..acha  a Polską .Zobaczymy gdzie mnie zrzucą.. Haha pogadaj z nami

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zego987 napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Następny z pocztu Królów Polski. Witaj Bolesławie bardzo Śmiały. Na bank jutro zaloguje się Stefan Batory. Pozdrowienia dla syna Mieszka co w ogrodnictwie począł  nauki pobierać w Alma mater owej by konopie na chwałę Królestwa hodować. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po bardzo długiej nieobecności.W sumie,to jestem trochę leniwa,trochę zmęczona,trochę zakręcona.Napiszę tu a potem jeszcze raz przy kawie.Bardzo dziękuję w imieniu Kingi za pomoc,której jej udzielono.Ponieważ ja rozpętałam tę burzę,to...Jeszcze raz dziękuję.:serce:.I zapomniałabym...Dobrego i spokojnego dnia.

dziecko i kwiaty.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Następny z pocztu Królów Polski. Witaj Bolesławie bardzo Śmiały. Na bank jutro zaloguje się Stefan Batory. Pozdrowienia dla syna Mieszka co w ogrodnictwie począł  nauki pobierać w Alma mater owej by konopie na chwałę Królestwa hodować. 

:szydera:     Królu Zygmuncie .... :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Witam opiekuje się osobami starszymi, nazywam się Bolesław. mam syna który chodzi do szkoły na Ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie , szkoli się na ogrodnika.

Następny z pocztu Królów Polski. Witaj Bolesławie bardzo Śmiały. Na bank jutro zaloguje się Stefan Batory. Pozdrowienia dla syna Mieszka co w ogrodnictwie począł  nauki pobierać w Alma mater owej by konopie na chwałę Królestwa hodować.

Co ty za bajki piszesz, zastanawiasz się co wypisujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...