Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jeszcze...:szydera: Ale zaraz po świętach naprawimy ten błąd i sesja wiosenna się rozpocznie...:szydera:

Tyś się już sesję zrobiła i co teraz my!? A w życiu , nie zrobię ,nie zapłacę centa i w ogóle....zarobiona jestem.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Tyś się już sesję zrobiła i co teraz my!? A w życiu , nie zrobię ,nie zapłacę centa i w ogóle....zarobiona jestem.:d

To inna sesja, przedświąteczna...:szydera: A poświąteczna to....:wino: i Jazz Sesion dazu....:szydera: I choćbyś nie chciała, to wysupłać na to i owo musisz....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ORIM napisał:

Szkalujesz,zaraz szkalujesz :d harpie w akcji jak malowane :szydera:

Cwaniak jesteś, bo legitymację masz podbitą. A i tak mogą cię na sesji wyhaczyć.

One są nieoblicdzalne :o

Edytowane przez MisiekFfm
Błąd
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Zewnętrzna powłoka niewiele znaczy.

ORIM wielkim znawcą jest i dotarł do waszych wnętrz :p

Aha....znaczy strzec się należy....albo nie...wracam do pierwotnej postaci...image.png.10f1d85fe678bd1e9fcb722e291712cd.png....I teraz się bójcie...:szydera: A miało być tak pięęęęęknie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To inna sesja, przedświąteczna...:szydera: A poświąteczna to....:wino: i Jazz Sesion dazu....:szydera: I choćbyś nie chciała, to wysupłać na to i owo musisz....:trele:

Ja sroce spod ogona nie wypadłam i wiem jak się zachować , także będę kopać w drzwi ,bo przecież ręce zajęte będą.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry wszystkim, znanym i nieznanym:cześć2::witam:.

Mam nadzieję, że tym razem dobrze trafiłem.

Przedwczoraj, po ponad trzymiesięcznej przerwie,  poszedłem do "dziekanatu" w Oxfordzie, żeby podbić legitymację.

A tam okazało się, że pieczątki już inne, zmienił się kierunek i tok nauczania, wykładowcy jacyś dziwni się zrobili i studenci w większości nowi.

Na domiar złego jedna pani, notabene całkiem niezła "foczka", dała mi do zrozumienia, że tam, to teraz podbijają piłeczkę paletką i uczą, jak gotować mleko, żeby nie wykipiało, a mnie mogą najwyżej podbić oko. Powiedziała, że teraz elita studentów przeniosła się do innej uczelni i podała mi ten adres.

Pokonawszy strach i uprzedzenia staję w niskich progach z tą moją legitymacją.

556c135b731a6-300x379.jpg

Misiek?! Ale fajnie Cie widziec! Juz myslalam, ze nie masz spadochronu a tu widze, tylko male opoznienie. Pewnie smalczyk oraz % przed swietami degustowales? No nic to. Grunt, ze juz jestes z nami:d

 

Ajjj, bym zapomniala! Andrea dzwonila do mnie, aby zyczenia na okolicznosc Wielkanocy zlozyc, i prosila abym was wszystkich pozdrowila i zyczyla wam

WESOLYCH SWIAT !

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Aha....znaczy strzec się należy....albo nie...wracam do pierwotnej postaci...image.png.10f1d85fe678bd1e9fcb722e291712cd.png....I teraz się bójcie...:szydera: A miało być tak pięęęęęknie...:szydera:

Nareszcie Cię znalazłem :d gdzie byłaś do tej pory kochanie ?:dlatest?cb=20150802101629&path-prefix=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Misiek?! Ale fajnie Cie widziec! Juz myslalam, ze nie masz spadochronu a tu widze, tylko male opoznienie. Pewnie smalczyk oraz % przed swietami degustowales? No nic to. Grunt, ze juz jestes z nami:d

 

Ajjj, bym zapomniala! Andrea dzwonila do mnie, aby zyczenia na okolicznosc Wielkanocy zlozyc, i prosila abym was wszystkich pozdrowila i zyczyla wam

WESOLYCH SWIAT !

Dzięki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Misiek?! Ale fajnie Cie widziec! Juz myslalam, ze nie masz spadochronu a tu widze, tylko male opoznienie. Pewnie smalczyk oraz % przed swietami degustowales? No nic to. Grunt, ze juz jestes z nami:d

 

Ajjj, bym zapomniala! Andrea dzwonila do mnie, aby zyczenia na okolicznosc Wielkanocy zlozyc, i prosila abym was wszystkich pozdrowila i zyczyla wam

WESOLYCH SWIAT !

Oj tam, zaraz smalczyk i procenty. Nie mierz mnie swoją miarą :trele:.

Ostanio, to post był. Ja tam specjalnie pobożny nie jestem, ale Pani Misiowa pościła i w ramach solidarności nie spożywałem % :(.

Desantowałem się dopiero teraz, bo nie było spadochronu na moją wagę. Dopiero u ruskich wyczaiłem tanio taki komplet, co to Sojuzy na nich lądowały. No i udało się :cześć3:.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MisiekFfm napisał:

Oj tam, zaraz smalczyk i procenty. Nie mierz mnie swoją miarą :trele:.

Ostanio, to post był. Ja tam specjalnie pobożny nie jestem, ale Pani Misiowa pościła i w ramach solidarności nie spożywałem % :(.

Desantowałem się dopiero teraz, bo nie było spadochronu na moją wagę. Dopiero u ruskich wyczaiłem tanio taki komplet, co to Sojuzy na nich lądowały. No i udało się :cześć3:.

 

Na majtkach Alaski też byś tutaj wylądował...bezpiecznie. 

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MisiekFfm napisał:

Oj tam, zaraz smalczyk i procenty. Nie mierz mnie swoją miarą .

Ostanio, to post był. Ja tam specjalnie pobożny nie jestem, ale Pani Misiowa pościła i w ramach solidarności nie spożywałem % :(.

Desantowałem się dopiero teraz, bo nie było spadochronu na moją wagę. Dopiero u ruskich wyczaiłem tanio taki komplet, co to Sojuzy na nich lądowały. No i udało się :cześć3:.

 

Wiesz co Misiu? No procenty to ja rozumiem, czasami lepiej nie spozywac tych darow bozych, ale zeby smalczyku sobie odmawiac? No to juz po prostu jakis skandal!!:trele:. A z tym spadochronem nie wydziwiaj mi tu, na pewno od Pani Misiowej nie chciales sie "oderwac":trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Paolo napisał:

Na majtkach Alaski też byś tutaj wylądował...bezpiecznie. 

I tu się mylisz , niestety nie posiadam wielkiej dupy....ale na moich " czapkach dla bliźniaków " jak  mój BH nazywa zaprzyjaźniony kolega ..to spokojnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...