Skocz do zawartości

Jak wybrać agencję, jakie pytania zadawać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Andreaa Czy Ty się jeszcze nie nauczyłaś, że 80% opiekunów płci męskiej, z powodu wykonywania bardzo niemęskiego zajęcia jakim jest opieka nad osobami starszymi, gotowanie i sprzątanie, dodaje sobie powagi i nie wiem czego tam jeszcze, głownie dowartosciowywaniem się przez pisanie bredni o zmiennikach i zmienniczkach i nie tylko? No prawie kazdy Pan Opiekunek tak ma, chociaż....znam osobiscie kilka chlubnych wyjątków, ale oni pierdół na forum nie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

@Andreaa Czy Ty się jeszcze nie nauczyłaś, że 80% opiekunów płci męskiej, z powodu wykonywania bardzo niemęskiego zajęcia jakim jest opieka nad osobami starszymi, gotowanie i sprzątanie, dodaje sobie powagi i nie wiem czego tam jeszcze, głownie dowartosciowywaniem się przez pisanie bredni o zmiennikach i zmienniczkach i nie tylko? No prawie kazdy Pan Opiekunek tak ma, chociaż....znam osobiscie kilka chlubnych wyjątków, ale oni pierdół na forum nie piszą.

Piszesz głupoty i tyle. >:( Nikt nas nie zmusza do tej pracy. I nie musimy się dowartościowywać! Niemęskie zajęcie? Kim są najlepsi kucharze? Mężczyźni! Gotowanie i sprzątanie to niemęskie zajęcie? Nie muszę sobie dodawać powagi - robię to za co mi płacą. I staram się robić to dobrze. A o zmienniczkach mam swoje zdanie. Gotować każdy może, tylko czy powinien!>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem,gdzie umiescic ten post.

Czy zauwazyliscie ze niektore agencje podniosly stawki?

Dawno nie zagladalam do ogloszen,a tu prosze:kopara:

lekka raczka 1600 netto i jeszcze cos o premii pisza.

Cholerka,dlaczego nie bylo takich stawek wczesniej?

Czyzby  mniej placace agencje zaczynaja miec klopoty?

Oczywiste jest,ze opiekunki beda aplikowac do tych lepiej placacych.

Ja jednak poczekam,az pokaza sie ogloszenia o 200 ojro wyzsze, wtedy od reki bede zmieniac adres.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, sayonara 52 napisał:

Nie bardzo wiem,gdzie umiescic ten post.

Czy zauwazyliscie ze niektore agencje podniosly stawki?

Dawno nie zagladalam do ogloszen,a tu prosze:kopara:

lekka raczka 1600 netto i jeszcze cos o premii pisza.

Cholerka,dlaczego nie bylo takich stawek wczesniej?

Czyzby  mniej placace agencje zaczynaja miec klopoty?

Oczywiste jest,ze opiekunki beda aplikowac do tych lepiej placacych.

Ja jednak poczekam,az pokaza sie ogloszenia o 200 ojro wyzsze, wtedy od reki bede zmieniac adres.:cześć2:

Te wyższe stawki dają agencje płacące minimalny ZUS, bądź opłacające tylko składkę zdrowotną. Coś za coś :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Nie bardzo wiem,gdzie umiescic ten post.

Czy zauwazyliscie ze niektore agencje podniosly stawki?

Dawno nie zagladalam do ogloszen,a tu prosze:kopara:

lekka raczka 1600 netto i jeszcze cos o premii pisza.

Cholerka,dlaczego nie bylo takich stawek wczesniej?

Czyzby  mniej placace agencje zaczynaja miec klopoty?

Oczywiste jest,ze opiekunki beda aplikowac do tych lepiej placacych.

Ja jednak poczekam,az pokaza sie ogloszenia o 200 ojro wyzsze, wtedy od reki bede zmieniac adres.:cześć2:

Racja @Mirelka1965 rozmawiałam z kilkoma agencjami.Nic w przyrodzie nie ginie.Jak stawka na rękę wysoka ,Zus malutki.Wedle życzenia na czym komu zależy.Ale łapią chętne osoby wysokimi zarobkami.Reszta już jest trochę ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić. W Niemczech wzrastają pensje minimalne i coraz częściej trąbią o brakach personelu w domach opieki. Część osób wybiera tą formę zatrudnienia również ze względu na stawki. Agencje zapobiegają odpływowi opiekunek do domów opieki podnosząc stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć :) Widzę, że sporo wiecie na temat pracy w Niemczech jako opiekunka.. planuję w tym roku wyjechać za pracą, natomiast jest tyle agencji, ze nie mam pojęcia którą z nich wybrać? Właściwie to zastanawiałam się nad REKLAMA z tego względu, że oferują ciągłość zatrudnienia, odprowadzają wszystkie składki do zusu itd. Co myślicie?

Nazwy agencji mogą padać tylko i wyłącznie w klubie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, opelka napisał:

Cześć :) Widzę, że sporo wiecie na temat pracy w Niemczech jako opiekunka.. planuję w tym roku wyjechać za pracą, natomiast jest tyle agencji, ze nie mam pojęcia którą z nich wybrać? Właściwie to zastanawiałam się nad Promedicą z tego względu, że oferują ciągłość zatrudnienia, odprowadzają wszystkie składki do zusu itd. Co myślicie?

Cierpisz na rozdwojenie jaźni , czy jaki sosna ?Nawet nie potrafię ci współczuć  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2019‎-‎02‎-‎05 at 21:46, Mirelka1965 napisał:

Jest ich legion :tak2: Ale faktem jest, że twoja stawka, to naprawdę malutko :(

Zarabiam mniej>:(.Może jak język załapię to coś się zmieni.

Jestem przez agencję.

Jestem od roku emerytką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alina0610 napisał:

Zarabiam mniej>:(.Może jak język załapię to coś się zmieni.

Jestem przez agencję.

Jestem od roku 

Z każdym kolejnym zleceniem będziesz mądrzejsza i bardziej obcykana :tak2:. Bez nerwacji, czasu szkoda. Jest wątek moje pierwsze zlecenie. Polecam. :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, opelka napisał:

Cześć :) Widzę, że sporo wiecie na temat pracy w Niemczech jako opiekunka.. planuję w tym roku wyjechać za pracą, natomiast jest tyle agencji, ze nie mam pojęcia którą z nich wybrać? Właściwie to zastanawiałam się nad Promedicą z tego względu, że oferują ciągłość zatrudnienia, odprowadzają wszystkie składki do zusu itd. Co myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LACH napisał:

@alina0610

Ten wątek to: "Ile zarabiałyście na 1 wyjeździe"( str. 1-4) reszta, to śmietnik;) i nie w temacie.

Wiesz,mnie to nie chodzilo o to ile sie zarabia ,tylko ktoras z dziewczyn napisala,ze 1300 to jest malo ale,ze jest duzo osob,ktore zarabiaja mniej , tylko nie ujawniaja sie.To ja sie ujawnilam:d,A na ten polecany watek wejde za chwileczke.Z ciekawosci!

Pozdrowionka i dobrej nocki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alina0610 napisał:

Wiesz,mnie to nie chodzilo o to ile sie zarabia ,tylko ktoras z dziewczyn napisala,ze 1300 to jest malo ale,ze jest duzo osob,ktore zarabiaja mniej , tylko nie ujawniaja sie.To ja sie ujawnilam:d,A na ten polecany watek wejde za chwileczke.Z ciekawosci!

Pozdrowionka i dobrej nocki!

Nie bierz wszystkiego, co tu czytasz 

zaprawdę powiadam Ci... :szydera:

Edytowane przez LACH
,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...