Skocz do zawartości

Poszarpałam podopieczną i nie wiem co dalej


Gość Bożena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mieliście rację babcia ogólnie mówiła, że wszystkie opiekunki są złe i powinny pracować tu za darmo :). W poniedziałek wracam do polski i odpocznę 2 miesiące. Już się ciszę i jestem spokojniejsza po spotkaniu z rodziną. Agencja przekazała mi, że moja zmienniczka jest obyta z demencją i jeżeli ona sobie nie poradzi to zrezygnują z tej rodziny. Oby bo tu już jest agresja.

P.S. Ktoś wyżej dodał filmiki z przemocą. Moja reakcja na szczęście była jednorazowa i nie czułam satysfakcji. 

Dziękuje wam za wszystkie rady jesteście wspaniali! Wrócę tu po powrocie. 

Już uśmiechnięta Bożena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Bożena napisał:

Hej. Mieliście rację babcia ogólnie mówiła, że wszystkie opiekunki są złe i powinny pracować tu za darmo :). W poniedziałek wracam do polski i odpocznę 2 miesiące. Już się ciszę i jestem spokojniejsza po spotkaniu z rodziną. Agencja przekazała mi, że moja zmienniczka jest obyta z demencją i jeżeli ona sobie nie poradzi to zrezygnują z tej rodziny. Oby bo tu już jest agresja.

P.S. Ktoś wyżej dodał filmiki z przemocą. Moja reakcja na szczęście była jednorazowa i nie czułam satysfakcji. 

Dziękuje wam za wszystkie rady jesteście wspaniali! Wrócę tu po powrocie. 

Już uśmiechnięta Bożena

              Ciesze sie ogromnie, ze szybko wyjezdzasz z tej stelli. PO prostu bylas tam za dlugo. Niestety, nie brak starych  Niemek i Niemcow, ktorzy mysla ze z Polakami wolno wszystko. Jedna Babcia tez mnie miala za robotnika przymusowego - dokladnie tak i wprost. Kiedy wyksztalcony syn jej wyjasnial, ze ja tez mam swoje godziny nie potrafila tego pojac i wsciekala sie ... 3 tygodnie..  Nasluchalam sie, ale mlodsze pokolenie gleboko sie wstydzilo zachowaniem Babci...

             My same - opiekunki tez musimy sie nauczyc, ze nas trzeba szanowac i same o siebie doceniac i oszczedzac swoje sily.

           Generalnie jednak da sie znalezc normalniejsze miejsca. I tego Ci zycze na przyszlosc.

A do tej pracy z agresywna Babcia na pewno warto Ci i zadzwonic i sprawdzic co sie tam dalej dzieje.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serenity  ,masz racje  ,,stara nie stara ,jak nie ma kultury i jest chamem za młodu to i za staru będzie, taka jest prawda.Z tym czyms trzeba  się urodzić ,tytuły nie pomogą ani fakultety ,takich ludzi znam  w Polsce i tutaj. Rzecz jasna niektórzy mają sie za lepszych bo mają pieniądze i ich stać by pracowała opiekunka w Polsce jest inaczej,ja jednemu powiedziałem prosto z mostu...."czym Ty się różnisz tylko tym ,że stać Cię na opiekuna  a nawet szkołą mnie nie przewyższasz nie mówiąc o inteligencji  ...:   "   tylko się spojrzał i na drugi dzień był jak anioł ha ha....ja sobą pomiatać nie daje.To nie nasz wina ,że miliony polaków pracuje za granicą a  durnego Rządu  i durnych fanatyków co ich  wybierają -ostatnie wybory to znów pokazały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adamos1 napisał:

Serenity  ,masz racje  ,,stara nie stara ,jak nie ma kultury i jest chamem za młodu to i za staru będzie, taka jest prawda.Z tym czyms trzeba  się urodzić ,tytuły nie pomogą ani fakultety ,takich ludzi znam  w Polsce i tutaj. Rzecz jasna niektórzy mają sie za lepszych bo mają pieniądze i ich stać by pracowała opiekunka w Polsce jest inaczej,ja jednemu powiedziałem prosto z mostu...."czym Ty się różnisz tylko tym ,że stać Cię na opiekuna  a nawet szkołą mnie nie przewyższasz nie mówiąc o inteligencji  ...:   "   tylko się spojrzał i na drugi dzień był jak anioł ha ha....ja sobą pomiatać nie daje.To nie nasz wina ,że miliony polaków pracuje za granicą a  durnego Rządu  i durnych fanatyków co ich  wybierają -ostatnie wybory to znów pokazały.

Adamie, szanuje Twoje zaangazowanie. I zupelna racja co do starszych ludzi - jesli zli to juz tacy byli zawsze i tylko maska im spada, a prawda jest ohydna.

           Ale co do naszej polskiej biedy i tej tulaczki po swiecie -

to przeciez nie dlatego, ze mamy takie rzady, ale na sytuacje Polski sklada sie cala nasza historia...Wojny przerazliwe i na wyniszczenie Polakow i rzucenie nas pod kolana Ruskich w 45... W Polsce wymordowano inteligencje, a co zostalo schamiono komuna i nedza i brakiem perspektyw. Polska nie miala kiedy zebrac sil i kapitalow.

         A na obecny rzad nasz nie glosowalam, ale... najgorsi nie sa. Oby im cos wyszlo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha,jesteś optymistką ja nie  ,,,Polska jest na przegranej,pożyjemy zobaczysz.Gdybyśmy chcieli się odbić to byśmy to zrobili,ale fanatyzm religijny i polityczny na to nie pozwala rządzącym.Zobacz jak Polska weszła do UE  ,jak poładniały miasta ,miasteczka  itd.Bynajmniej ja to zauważyłem ,teraz im się marzy obalenie struktur UE! Szaleni.Dopóki będzie Polska miała trwałe zwiazki z klerem ,bedzie w Polsce syf-wybacz..Komunisci jeden syf oni drugi!

może nie na temat ,ale poruszyłaś to wiec odpisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha,jesteś optymistką ja nie  ,,,Polska jest na przegranej,pożyjemy zobaczysz.Gdybyśmy chcieli się odbić to byśmy to zrobili,ale fanatyzm religijny i polityczny na to nie pozwala rządzącym.Zobacz jak Polska weszła do UE  ,jak poładniały miasta ,miasteczka  itd.Bynajmniej ja to zauważyłem ,teraz im się marzy obalenie struktur UE! Szaleni.Dopóki będzie Polska miała trwałe zwiazki z klerem ,bedzie w Polsce syf-wybacz..Komunisci jeden syf oni drugi!

może nie na temat ,ale poruszyłaś to wiec odpisałem

To utworz moze Adamie , nowy temat: dlaczego Polska jest biedniejsza od Zachodu ? albo cos w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.01.2016 at 13:01, Gość Barbara napisał:

I dlatego powinny być dwie kategorie opiekunek młodsza opiekunka (do 2 lat pracy) i starsza opiekunka (powyżej 2 lat pracy). Chorobom i dolegliwościom powinny być przypisana dana grupa i odpowiednie stawki.

Agresja rodzi agresje to stara prawda. Jesteśmy tylko ludźmi i czasami instynkt obronny bierze górę nad rozsądkiem. Nie katuj się, bo to pierwszy raz. Zawsze w agencji możesz zastrzec, że nie interesują cię pdp z alzheimerem i demencją. Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się odpowiednio nastawić i nie brać wszystkiego do siebie. Ja kiedyś miałam pdp z zespołem Touretta co z demencją tworzyło mieszankę wybuchową. Ile ja się nasłuchałam na swój temat i co to on by nie zrobił :) Napiszę o tym osobno, bo to temat rzeka. Jedno jest pewne, że nie wszystkie nadajemy się do takich chorób i trzeba liczyć siły na zamiary i czasami odpuścić i poczekać na inną ofertę nawet mniej płatną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.01.2016 at 01:47, Gość Bożena napisał:

Witam.

Stało się najgorsze o co nigdy bym się nie podejrzewała. Moja podopieczna ma demencję a ja jestem wykończona po 2 miesiącach pracy gdyż agencja nie widzi problemu i twierdzi, że takie są osoby z demencją. Babcia jest złośliwa, agresywna i zrobiła sobie ze mnie niewolnika. Wieczorem przy zmianie pieluch opluła mnie i uderzyła łokciem w bark ze złością i nienawiścią w oczach a ja w odruchu złości zaczęłam krzyczeć, szarpać nią i pchnęłam parę razy w nerwach na poduszkę. Do tego stopnia, że się wystraszyłam się, że jej coś zrobię i wybiegłam z płaczem. Wróciłam po 30 minutach i skończyłam przebieranie. Babcia nie odezwała się ani słowem. Siedzę i nie wiem co dalej. Czy ja się nie nadaję do tej pracy i powinnam odpuścić. To mój drugi wyjazd, ale pierwszy przypadek był bez demencji .Zdarzyło się wam to kiedyś? Chcę jutro lub pojutrze wyjechać, ale boję się kary od agencji. Co ja mam robić? Boję się, że wyląduje u psychiatry. A co będzie jak babcia powie rodzinie? Boję się.

Bożena

Sprawa nie jest łatwa .

Piszesz że to 2-ga sztela.

Nie szkodzi.Moje zdanie.

Opiekowanie sie    nie narażanie zdrowia.

Agresja celowa jest karana.    Nie celowa izolowana.

Twoja wina że zostsłaś z takim przypadkiem.

Dzwoń do firmy i mów .

Że Pani jest nie bezpieczna,A ty przyjechałaś do pracy nie ryzykować życie czy zdrowie psyhiczne.

2 miesiąe. Dziewczyno!!!!!

Natychmiast list do firmy .

Konieczny!!!!!!.

To jest przypadek do opieki izolowanej.

Firma wysłała Ciè na psa terapeutycznego.

Czyli naraziła Twoje zdrowie.Zadzwiń do mnie jestem w DE 02461/2759

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gość napisał:

Sprawa nie jest łatwa .

Piszesz że to 2-ga sztela.

Nie szkodzi.Moje zdanie.

Opiekowanie sie    nie narażanie zdrowia.

Agresja celowa jest karana.    Nie celowa izolowana.

Twoja wina że zostsłaś z takim przypadkiem.

Dzwoń do firmy i mów .

Że Pani jest nie bezpieczna,A ty przyjechałaś do pracy nie ryzykować życie czy zdrowie psyhiczne.

2 miesiąe. Dziewczyno!!!!!

Natychmiast list do firmy .

Konieczny!!!!!!.

To jest przypadek do opieki izolowanej.

Firma wysłała Ciè na psa terapeutycznego.

Czyli naraziła Twoje zdrowie.Zadzwiń do mnie jestem w DE 02461/2759

  Pani Bożena już jest  w Polsce i ma się dobrze tak wynika z powyższego opisu,no cóż takie sytuacje są ,tylko jeszcze raz powtarzam za ten stan rzeczy jest odpowiedzialna rodzina ,no bo Ona mamusie nie bedzie faszerować medykamentami ,bo ot tego jest opiekunka by " warować jak pies" przy osobie niezrównoważonej-chorej a Agencje to "olewają"

  jeszcze jedno  ,być może dostane się do TV de   ZDF---jest tam cykliczny program poświęcony tym sprawom.Pewne sprawy bym chciał nagłośnić,zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, adamos1 napisał:

  Pani Bożena już jest  w Polsce i ma się dobrze tak wynika z powyższego opisu,no cóż takie sytuacje są ,tylko jeszcze raz powtarzam za ten stan rzeczy jest odpowiedzialna rodzina ,no bo Ona mamusie nie bedzie faszerować medykamentami ,bo ot tego jest opiekunka by " warować jak pies" przy osobie niezrównoważonej-chorej a Agencje to "olewają"

  jeszcze jedno  ,być może dostane się do TV de   ZDF---jest tam cykliczny program poświęcony tym sprawom.Pewne sprawy bym chciał nagłośnić,zobaczymy co z tego wyjdzie.

a jaki to program Adamie? i Oby sie udalo !!!

Napisz z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożeno raz mi się zdarzyło złapać podopieczną za rękę mocno bo złapała mnie za ramię i ścisnęła, a potem przeprosiła i już więcej tego nie robiła, a wiem że jej się to z poprzedniczkami zdarzało. Podopieczny też musi odczuć, że nie trafił na kogoś słabszego, ale oczywiście bez przesady. Ciebie poniosło za bardzo, ale się ty nie przejmuj, bo każdy na tego typu sytuacje zareaguje różnie. Teraz już wiesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.02.2016 at 19:50, adamos1 napisał:

  Pani Bożena już jest  w Polsce i ma się dobrze tak wynika z powyższego opisu,no cóż takie sytuacje są ,tylko jeszcze raz powtarzam za ten stan rzeczy jest odpowiedzialna rodzina ,no bo Ona mamusie nie bedzie faszerować medykamentami ,bo ot tego jest opiekunka by " warować jak pies" przy osobie niezrównoważonej-chorej a Agencje to "olewają"

  jeszcze jedno  ,być może dostane się do TV de   ZDF---jest tam cykliczny program poświęcony tym sprawom.Pewne sprawy bym chciał nagłośnić,zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tak to  jest    nasze ,,Firmy  w Polsce  kłamią dając nam kontrakt >>>  Oszukują  fałszywe  inf..mówią  jedziemy i zastajemy  co innego ...Na dzien  dobry  syn  starszej  Pani  mówi do nas zamknij  gębę  jestes tu  aby  opiekowac się  moją  mamą.. Agresywne zachowanie  Pani  rodziny  zwala nas juz w progu  z nóg  itd...Firma  trzymała  mnie tam  8  dni  a ja zadzwoniłam ze  mają  mnie natychmiast  zabrac  z tej  okropnej  agresywnej rodziny  ,ale  firma uważała   że  panikuję  ze  wymyslam ,,  MÓJ  KONTRAKT  PANI  MIAŁA  MIEC  LEKKĄ  DEMENCJĘ  STARCZĄ  ,MIŁA  ITD ..ok  !  pojechałam    ALE Kobieta  nie sypiała  w nocy  łaziła  jadła  paliła  fajki  a ja  musiałam  ja  pilnowac CAŁE NOCE  aby  domu  nie spaliła ,UCIEKAŁA Z DOMU  MÓWIŁA  dziwne rzeczy ,ciagle  wywalała wszystko  z szafek kobieta  może  i miała  demencje  ale  Lekarz  który  odwiedził  Panią  powiedział  że  Pani  ma     Alzheimera   ii  że  rodzina tego  nie przyjmuje do wiadomosci   (  Dziwne ))  Pani  powinna byc  leczona  inaczej ale  firma  zataiła  tą  chorobę  prze de mną  miałam  problem  ,pani  potrafiła  uderzyć  ,byc agresywną itd ,,Zjechałam  do Polski  po 8 dniach  obecnie  czuję  sie  fatalnie  wpadłam tam  w  nerwice  nieprzespane  noce,to  wszystko  spowodowało  że  jestem  nieufna  Firmą  które  kłamią

 oszukują  Kobiety  jadące  do pracy ..poz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech by mi to powiedział..!  a macie komórki .nagrywać takie sytuacje  i do TV.   nie bać się !!!Komórke włożyć gdziekolwiek  i nagrywać całą sytuacje.Ja raz tak zrobiłem PDP  zaraz umilkł ,bo nie był aż tak  niepoważny.(delikatnie to napisałem) Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.Trudno!Można kogoś kochać ale jak ktoś ma Cię za G...o  wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ilona grab napisał:

Tak to  jest    nasze ,,Firmy  w Polsce  kłamią dając nam kontrakt >>>  Oszukują  fałszywe  inf..mówią  jedziemy i zastajemy  co innego ...Na dzien  dobry  syn  starszej  Pani  mówi do nas zamknij  gębę  jestes tu  aby  opiekowac się  moją  mamą.. Agresywne zachowanie  Pani  rodziny  zwala nas juz w progu  z nóg  itd...Firma  trzymała  mnie tam  8  dni  a ja zadzwoniłam ze  mają  mnie natychmiast  zabrac  z tej  okropnej  agresywnej rodziny  ,ale  firma uważała   że  panikuję  ze  wymyslam ,,  MÓJ  KONTRAKT  PANI  MIAŁA  MIEC  LEKKĄ  DEMENCJĘ  STARCZĄ  ,MIŁA  ITD ..ok  !  pojechałam    ALE Kobieta  nie sypiała  w nocy  łaziła  jadła  paliła  fajki  a ja  musiałam  ja  pilnowac CAŁE NOCE  aby  domu  nie spaliła ,UCIEKAŁA Z DOMU  MÓWIŁA  dziwne rzeczy ,ciagle  wywalała wszystko  z szafek kobieta  może  i miała  demencje  ale  Lekarz  który  odwiedził  Panią  powiedział  że  Pani  ma     Alzheimera   ii  że  rodzina tego  nie przyjmuje do wiadomosci   (  Dziwne ))  Pani  powinna byc  leczona  inaczej ale  firma  zataiła  tą  chorobę  prze de mną  miałam  problem  ,pani  potrafiła  uderzyć  ,byc agresywną itd ,,Zjechałam  do Polski  po 8 dniach  obecnie  czuję  sie  fatalnie  wpadłam tam  w  nerwice  nieprzespane  noce,to  wszystko  spowodowało  że  jestem  nieufna  Firmą  które  kłamią

 oszukują  Kobiety  jadące  do pracy ..poz 

Droga Ilonko,

agencje przewaznie nie maja pojecia co sie dzieje na sztelach, chyba, ze mieli juz kogos kto im uciekl z danego miejsca, ale i takie info zignoruja, bo - faktycznie przy demencji niektorzy wysiadaja bardzo szybko i w agencji  mysla, ze ktos jednak bardzo zdeterminowany  szarpnie taka ciezka stele. Niektorzy ciagna rzeczywiscie w tragicznych miejscach i to kosztem zdrowia.

         Podziwiam, ze szybko sie wydobylas z takiego krytycznego miejsca. Ja oceniam taka sytuacje jako chrzest bojowy opiekunki. Ktora z nas   nie musiala jeszcze uciekac z tej pracy ta  jej w ogole nie zna. Szybkie wydobycie sie z takiej opresji to zdany egzamin.

          Twoje miejsce pracy bylo krytyczne, bo nie moglas sie wyspac, a to pogarsza maksymalnie sytuacje. Na szczescie, nie wszystkie miejsca sa takie tragiczne.

            Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia i lepszej pracy.

        

       

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tłumaczy takiego zachowania. Nie nadajesz się do tej pracy i lepiej odejdź z zawodu bo skończysz jak ta argentynka. Nie rozumiem tych co bronią takiego zachowania.  

Potem babcia mówi o tym rodzinie i pojawiają się kamery w domu, a następna opiekunka ma przewalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zauważyłem ,że ktoś broni ,takie zachowanie  ,ale jesteśmy też ludzmi ,mamy też nerwy,chodzi o to ,że nerwy to rzecz pozytywna ,ale trzeba też nad nimi panować...jak ktoś Tobą bedzie pomiatać to dasz mu jeszcze pochwałe i będziesz go za to chwalić-wybacz.Jest inną sprawą  ,pastwić się nad osobą chorą starą  jak na tym filmie a jest rzeczą odwrotną jak ktoś na Tobie się pastwi>Rzecz jasna nie mówie tu o wymierzaniu kar ,ale o umiejętności zażegnywania takich sytuacji.Pisałem już- miałem jedną taką sytuacje,gdzię PDP mnie uderzył ,strzeliłem w rekę i powiedziałem,żeby to było ostatni raz i tak było, byłem tam do końca jego życia.Po prostu sami musimy wychować PDP,to ,że stary ,czy chory to nie powód by PDP traktował nas jak ostatnie "G":.Wymierzanie kar nie powinno wcale wchodzić w gre,ale klaps nikomu nie zaszkodzi.,dziecku tak samo.Być może znów odbierzesz to jako aprobate z mojej strony wymierzania kar,jeszcze raz powtarzam nie.Nie miał bym sumienia uderzyć ojca czy matkę ,bo w tym wieku są Oni dla mnie,ale to nie znaczy ,że mamy dać się niektórym osobom zniewolić.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Dolaczylam do waszego grona dzis.Przeczytalam rozpaczliwy post Bozenki.Nie bede nikogo pouczac ale chce opowiedziec moja historie z taka Pacjentka.Od poczatku mojej wspolpracy z Nia nie bylo spokoju,miala niestety ta najgorsza strone Alzheimera.Byla agresywna ,krzyczala,dochodzilo do rekoczynow oczywiescie z Pacjentki strony.Nie jeste super spokojna osoba ale przy Niej staralam sie zachowywac jak baranek,nie tlumaczylam nie odzywalam sie poprostu wychodzilam z pomieszczenia w ktorym obecnie bylysmy razem.Coz do pewnego momentu,kiedy nie zauwaylam jej podejscia do mnie od tylu.Poczulam niemilosierny piekacy bol w plecach.Myslalam ze kregoslup mam pekniety na dwoje.Moja POdopieczna poprostu zdzielila mnie przez plecy swoja laska.Hmmmm i co mialam zrobic,zabraklo mi oddechu z bolu lzy ciekly same po policzkach i stal;am jak sparalizowana.Na szczescie w tym momencie weszla corka i zorientowala sie co sie stalo,Babcia stala nade mna i smiala sie a ja plakalam.Zostalam zawieziona do lekarza,zrobiono mi badania,na szczescie bylo to tylko stluczenie ktore pamietalam przez prawie dwa miesiace,nie moglam chodzic,siedziec,lezec.To nie wszystko ale nie bede opisywac innych przypadkow.Od tego momentu nauczylam sie nie spuszczac jej z oka jak sie to mowi potocznie.Bylo bardzo zle ale i byly fajne momenty.Miliony razy obiecywalam sobie ze nie wroce tam,wracalam.....wracalam przez 4-y lata.A kiedy Babcie oddawalismy do domu opieki (nie bylo innego wyjscia),prosto ze szpitala w moje urodziny plakalam jak dziecko,wiedzialam ze jestem ostatni raz.Wiem Bozenko ze jest ci ciezko ale nigdy sie nie poddawaj,Ci ludzie czasem wiedza doskonale co robia i tak jak adamos napisal do nas obcych czuja dodatkowa antypatie mimo ze czynimy dla nich tyle dobra.

Pozdrawiam wszystkich goraco i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena ja Ciebie podziwiam,za Twoją wytrwałośc i za wytrzymanie 4 lata u tej PDP.Po tych wydarzeniach chyba było już lepiej jak wrcałaś do niej przez 4 lata,ja sobie nie wyobrażam poczuc laski PDP na moich plecach,przecież mogła zrobic ona z Ciebie kalekę do końca życia.Dla mnie taka stela to szok.

Spytam tylko czy byłaś tam prywatnie czy przez agencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...