Skocz do zawartości

Towarzyszenie osobie starszej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, awe59 napisał:

A...to nie wiedziałam, że papki je jak niemowlak....:szydera: to w takim razie leń z niego albo taki kutwa, że na zęby szkoda....:szydera: matko kochana....jak sobie pomyslę, że za pare lat....za lat parę....tez bede jadla jak niemowlak....ale ostatni grosz wydam na klawiaturę i klej....I niech mi tylko córka zabroni...!!! To wszystko przepiszę na Rydzyka.....:szydera: :szydera: :szydera:

:szydera: :szydera: :szydera:...genialne , jeszcze moich latorośli ojczulkiem nie straszyłam ,a to może być bardzo skuteczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, awe59 napisał:

A...to nie wiedziałam, że papki je jak niemowlak....:szydera: to w takim razie leń z niego albo taki kutwa, że na zęby szkoda....:szydera: matko kochana....jak sobie pomyslę, że za pare lat....za lat parę....tez bede jadla jak niemowlak....ale ostatni grosz wydam na klawiaturę i klej....I niech mi tylko córka zabroni...!!! To wszystko przepiszę na Rydzyka.....:szydera: :szydera: :szydera:

Lampiony i inne wiatraczki też ....dla Rydzyka ???....Szkoda trochę....nie szastaj majątkiem  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Wszystko....! Qźwa....latarnię, ozdoby świąteczne, szyszki co nazbieralam teraz....I torbę szmaciankę też.....:szydera:

W sumie ....masz rację . Nie będą wdzięczni ...pomocni ...goowno się należeć będzie .... Zrobię tak samo jak Ty ....na wszelki wypadek tony mosiądzu...cynku (? ) ...filiżanek i innych Ćmielowów ...też zastrzegę , że w razie " w " ...do Torunia pierdo...pierdyknę ..i już !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.09.2018 at 08:50, fioletowa.mysz napisał:

Mam szczęscie jedzenia w kuchni. Ciasnawo jakby jest i kształty me się duszą.:szydera: Nie ma opcji siedzenia przy jednym stoliczku. No to robię zwrot i...rura do siebie:oklaski:

Ale i tak się nadzieję na to wylizywanie. Zawsze! 

@fioletowa.mysz nooo to ja dziecko szczescia jestem.

Moja ma implanty :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...