Skocz do zawartości

Stela z rodziną czy bez rodziny?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wpisywania swoich uwag na temat steli.Czy wolicie stele z rodziną ,jak mieszka córka czy syn z PDP czy wolicie aby PDP mieszkał sam.

Ja wiem jedno ,chcę stele gdzie PDP mieszka sam,żadnych synków i córeczek i synowych.

Przychodzą się tylko na wymądrzać i pokazać jak strasznie oni się interesują PDP, a tak naprawdę to wszystko w d...e mają.

Wystresują PDP i pójdą,nie lubię jak ktoś mi zagląda do garnków .a paszoł ,,,

Jak nie ma rodzinki ,są w pracy to i u nas w mieszkaniu jest super,spokój i aby tak do końca.

Piszcie jak Wy macie i jak byście chcieli mieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, generalnie zgadzam się z powyższymi opiniami. Niedobrze jak dzieci mieszkają bardzo blisko.

ale... bywają wyjątki i to bardzo pozytywne. Właśnie po raz kolejny wracam na stelę, gdzie córka mieszka na parterze i dobrze się nam współpracuje. Były np. budzenia w nocy i właśnie córka bez szemrania przejęła te nocne obowiązki. Przyzwoici ludzie. Jest to jednak południe Niemiec, na północy trudniej o takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Serenity napisał:

Tak, generalnie zgadzam się z powyższymi opiniami. Niedobrze jak dzieci mieszkają bardzo blisko.

ale... bywają wyjątki i to bardzo pozytywne. Właśnie po raz kolejny wracam na stelę, gdzie córka mieszka na parterze i dobrze się nam współpracuje. Były np. budzenia w nocy i właśnie córka bez szemrania przejęła te nocne obowiązki. Przyzwoici ludzie. Jest to jednak południe Niemiec, na północy trudniej o takie przypadki.

miałem i ja taki przypadek,gdzie córka była bardziej za mna jak za matką i ojcem....tylko proszę zaraz nie myśleć nie wiadomo  co    ...ha ha,ale tak jak pisze Serenity   to wyjątkowe sytuacje,Najlepiej jak PDP  są sami,w tedy jest  spokój.No  i nie mobilna kobieta-żona-tragedia!

18 godzin temu, Gość Renata napisał:

Nigdy żon! Wszystko wiedzą lepiej i zawsze cię pouczają myśląc że jesteś służącą. 

dokładnie   ...ja zawsze pytałem-samotny?  jak z żoną (mobilna)  odmawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

to jest mój pierwszy wpis tutaj

od 4 lat pracuję w opiece w de

miałam różne przypadki,ale wyjazd do samotnej osoby...zdecydowanie TAK.

wtedy można decydować o wielu sprawach samodzielnie ,oczywiście biorąc pod uwagę dobro pdp.

ostatni koszmar przeżyłam przy pani na wózku z demencją i mieszkającym na piętrze konkubinem ww...praca pod dyktando...dzień i noc...a jak nie miałam siły w nocy na dzwonek w pokoju wstać,to on schodził z góry i mówił do mnie ,że to jest moja praca itd...

zjechałam po 5 tygodniach ponieważ firma 4 tygodnie szukała zastępstwa...

nikomu nie życzę takiej stelli.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.12.2015, 12:23:46, Binga napisał:

Witam wszystkich 

to jest mój pierwszy wpis tutaj

od 4 lat pracuję w opiece w de

miałam różne przypadki,ale wyjazd do samotnej osoby...zdecydowanie TAK.

wtedy można decydować o wielu sprawach samodzielnie ,oczywiście biorąc pod uwagę dobro pdp.

ostatni koszmar przeżyłam przy pani na wózku z demencją i mieszkającym na piętrze konkubinem ww...praca pod dyktando...dzień i noc...a jak nie miałam siły w nocy na dzwonek w pokoju wstać,to on schodził z góry i mówił do mnie ,że to jest moja praca itd...

zjechałam po 5 tygodniach ponieważ firma 4 tygodnie szukała zastępstwa...

nikomu nie życzę takiej stelli.

pozdrawiam

sprawdza się to co piszę od zawsze ,są wyjątki ,ale to są wyjątki ,ale norma jest taka ,że rodzina jak najdalej w tedy jest psychiczny komfort.Jeżeli ktoś jest tak mądry ,że opiekun  ma być do dyspozycji 24 godziny to nic innego jak tylko taką stele zgłosić do odpowiednich organizacji a jest ich sporo w tedy taki cwaniaczek (a)  się przestraszy.Agencja nigdy nie pomoże bo się boi stracić steli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Szteli, gdzie moja podopieczna mieszka w tym samym domu ale osobnym mieszkaniu. To duże ułatwienie, bo często mam czas wolny. Córka w weekendy opiekuje się swoją mamą a ja w tym czasie mogę wyjść na miasto. Mam z rodziną podopiecznej bardzo dobry kontakt więc bardzo pasuje mi takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I dalej potwierdzam jedno -nigdy nie wezmę PDP z rodziną ,po wczorajszym wymądrzaniu jak najdalej od tych prostaków, nie choroba wykończy babcię tylko jej kochana synowa ją wykończy ,chytre babsko ,tak chytre ,że by g.... spod  zjadła.Tak mi babcię zestresowała ,że sama aż się zdenerwowałam ,jak tak można ,dlatego nigdy nie chcę rodziny,bo rodzina jak ja widzę ani tyciu tyciu nie pomoże a tylko szkodzi i to im wychodzi bardzo dobrze.

Z rodziną mam bardzo dobry kontakt ,ale nie chcę ich widziec,jak najdalej od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...