Skocz do zawartości

Mezczyzni marzen


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, violka napisał:

Lizuska :lanie: 

Miało być o obcych a Ci wyżej wymienieni są nasi :szydera:

Doopa nie lizuska ....realistka jestem ...o marzeniach głośno wypowiadać się nie będę ...Tylko ...te , które mają szczęście być zajętymi ...niech się lepiej pomodlą , żeby ich faceci tego nie przeczytali ....bo ...coś mi się widzi , że do tych wymarzonych ...amantów filmowych to pewnie im dalekoooooo ....:szydera:....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Doopa nie lizuska ....realistka jestem ...o marzeniach głośno wypowiadać się nie będę ...Tylko ...te , które mają szczęście być zajętymi ...niech się lepiej pomodlą , żeby ich faceci tego nie przeczytali ....bo ...coś mi się widzi , że do tych wymarzonych ...amantów filmowych to pewnie im dalekoooooo ....:szydera:....

 

Moja teściowa twierdzi , że jej koleżanki twierdzą , że jej synek mógłby w filmach grać .....taaaaki śliczny :haha: i co mi powiesz ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Moja teściowa twierdzi , że jej koleżanki twierdzą , że jej synek mógłby w filmach grać .....taaaaki śliczny :haha: i co mi powiesz ? :szydera:

No nic nie powiem ....Tyy..a może ma rację ...? Wrzuć mi foto na priv ...coooo ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nabazgralyscie tu o marzeniach haha  Qurczaki  zrobiłabym Wam zdjęcie sąsiada którego widzę przez okno w kuchni.Sniady tzn ładnie opalony:szydera: zbudowany haha z niewielkim zarostem takim 3 dniowym.Haha  właśnie przyczepkę drzewa rozładował w 20 minut:kopara: i nie wygląda na zmeczonego:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Zastanawiam się co może mieć do powiedzenia w tym temacie ktoś ,kto deklaruje się ,że z 10 latkiem tylko sypia :haha:.No ale o marzeniach tu właściwie miało być więc pomarzyć sobie można :p

Mogłabym odpowiedzieć Tobie ...żeee...noo...tak jak Ty mi kiedyś odpowiedziałaś na pewne pytanie..... Ale nie odpowiem ...a Ty zastanawiaj się dalej . Na zdrowie :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

Zastanawiam się co może mieć do powiedzenia w tym temacie ktoś ,kto deklaruje się ,że z 10 latkiem tylko sypia :haha:.No ale o marzeniach tu właściwie miało być więc pomarzyć sobie można :p

Nie o marzeniach a o gustach.O ideale męskiej urody :) 

A tak poza tym to ta Twoja uwaga powyżej ani śmieszna ani błyskotliwa.Inez zupełnie Ciebie nie rozumiem :( Niby chcesz,żeby Cię lubiano a jednocześnie obrażasz ostatnie osoby,które jeszcze z Tobą rozmawiają.Co masz do Baśki,że tak napisałaś?Czasami warto policzyć do dziesięciu zanim się coś powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Nie o marzeniach a o gustach.O ideale męskiej urody :) 

A tak poza tym to ta Twoja uwaga powyżej ani śmieszna ani błyskotliwa.Inez zupełnie Ciebie nie rozumiem :( Niby chcesz,żeby Cię lubiano a jednocześnie obrażasz ostatnie osoby,które jeszcze z Tobą rozmawiają.Co masz do Baśki,że tak napisałaś?Czasami warto policzyć do dziesięciu zanim się coś powie.

Dzięki Joy..stick ...:cmok:Wyluzuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzięki Joy..stick ...:cmok:Wyluzuj ;)

Basia mam genetycznie zakodowany luz :) Ja tylko pragnę pomóc forumowej koleżance,bo widzę,że zupełnie nieświadomie popełnia gafy :tak2:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Nie o marzeniach a o gustach.O ideale męskiej urody :) 

A tak poza tym to ta Twoja uwaga powyżej ani śmieszna ani błyskotliwa.Inez zupełnie Ciebie nie rozumiem :( Niby chcesz,żeby Cię lubiano a jednocześnie obrażasz ostatnie osoby,które jeszcze z Tobą rozmawiają.Co masz do Baśki,że tak napisałaś?Czasami warto policzyć do dziesięciu zanim się coś powie.

Mam do niej to samo co ona do mnie czyli nic :).Potrafię czytać ze zrozumieniem posty również w innych tematach .Jeszcze lubią ?nigdy nie napisałam,że ktoś mnie tu lubi nie znam nikogo z tego forum to jak może być mowa o jakimś lubieniu czy nie lubieniu :)Ja do nikogo tego nie pisałam tylko to takie moje lużne sugestie tak samo jak i Baśki w tym temacie .

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci faceci faceci:oklaski: temat każdej kobiety,,jaka by nie była to ma marzenia ,to myśli o facecie, :tak2: każdej się marzy gwiazdor,,ale co do czego to jest powiedzenie,,ładna miska jesć nie da", kiedyś jak byłam małolatą też kochałam się w nie jednym aktorze,,ale teraz to zapomnij,,wypucowane lale ,nie wiem czemu ale nic mnie nie rusza patrząc nawet na ładną mordeczkę faceta z obrazka, kojażą mi się takie lale z pedałami,,wypielęgnowane wszystko na maxa,strój najlepszego projektanta itd. włosy takie ,że mucha nie siada,więc najlepszego  modela  chyba szukac koło siebie ,,ja np, oglądając zdjęcie wcale się nie podnieciłam ,,ot taki sobie ,fotka może stara tak pomyślalam ,,ale jak zobaczylam w realu,oczy i ten uśmiech i te piękne zęby i ta mowa i ta budowa to od razu pomyślałam jak na zewnątrz tak się prezentuje to może pomarzyć można o takim mężczyznie,,niby nic a jednak coś jest i facet nie musi być pięknym,,ale miec właśnie to coś co nam się podoba,,te magnesy i te motylki:love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

faceci faceci faceci:oklaski: temat każdej kobiety,,jaka by nie była to ma marzenia ,to myśli o facecie, :tak2: każdej się marzy gwiazdor,,ale co do czego to jest powiedzenie,,ładna miska jesć nie da", kiedyś jak byłam małolatą też kochałam się w nie jednym aktorze,,ale teraz to zapomnij,,wypucowane lale ,nie wiem czemu ale nic mnie nie rusza patrząc nawet na ładną mordeczkę faceta z obrazka, kojażą mi się takie lale z pedałami,,wypielęgnowane wszystko na maxa,strój najlepszego projektanta itd. włosy takie ,że mucha nie siada,więc najlepszego  modela  chyba szukac koło siebie ,,ja np, oglądając zdjęcie wcale się nie podnieciłam ,,ot taki sobie ,fotka może stara tak pomyślalam ,,ale jak zobaczylam w realu,oczy i ten uśmiech i te piękne zęby i ta mowa i ta budowa to od razu pomyślałam jak na zewnątrz tak się prezentuje to może pomarzyć można o takim mężczyznie,,niby nic a jednak coś jest i facet nie musi być pięknym,,ale miec właśnie to coś co nam się podoba,,te magnesy i te motylki:love:

@Blondiooo wyladowalas!

Gdzie cie wcielo?

Jak bylam mlodsza to idealem byl dla mnie ten

 

uwielbialam serial Miami Voice ,

ON wydawal sie taaaki meski.

Ale wkrotce ujrzalam,ze jest niski, ma krotkie nozki   i male swinskie oczki.

Koniec zauroczenia.

 

 

 

Don Johnson.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondiooo wyladowalas!

Gdzie cie wcielo?

Jak bylam mlodsza to idealem byl dla mnie ten

 

uwielbialam serial Miami Voice ,

ON wydawal sie taaaki meski.

Ale wkrotce ujrzalam,ze jest niski, ma krotkie nozki   i male swinskie oczki.

Koniec zauroczenia.

 

 

 

Don Johnson.jpg

:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sayonara 52 napisał:

Gdzie cie wcielo?

Nigdzie mnie nie wcięło,,szukałam przecież laptopa,,aby kupic nowy i nie kupiłam bo mam za duże wymagania, tylko trzeba miec z 5 tys, ale takiego nie kupię,,zaczekam,,jeszcze mój przystojniak pracuje to ja popracuje jeszcze na nim,,dobiję go jeszcze ,,też się zestarzał ale ladnie wygląda:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wichurra napisał:

To ja mając 15 lat kochałam się na zabój w tym facecie. Nawet swojego pierwszego prawdziwego chłopaka dla Romario zostawiłam, bo przecież nie można kochać dwóch na raz :)  Teraz patrzę, że nawet ładnie się zestarzał. 

 

 

romario-l.jpg

Romario-480x300.jpg

Ma te kurwiki w oczkach ,,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...