Skocz do zawartości

Pozytywy: dziś wypłata !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

 

od tygodnia czytując nasze forum o złodziejstwie itp.   zastanawiałam się czy i mnie w końcu  moja,  nowa zresztą dla mnie agencja  nie okradnie ?

 

I dziś -  tak  jest - otrzymałam wynagrodzenie w ustalonej wysokości.  Hip hip hurra !!!

 

Piszmy o pozytywach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

 

od tygodnia czytując nasze forum o złodziejstwie itp.   zastanawiałam się czy i mnie w końcu  moja,  nowa zresztą dla mnie agencja  nie okradnie ?

 

I dziś -  tak  jest - otrzymałam wynagrodzenie w ustalonej wysokości.  Hip hip hurra !!!

 

Piszmy o pozytywach.

Fakt, że nie czytasz ze zrozumieniem, to już zauważyłam. W stosunku do rodzin niemieckich jesteś przepełniona uprzedzeniami i stereotypami. Gloryfikujesz polskie agencje, uważasz, że jak otrzymałaś wynagrodzenie, to jest to czymś wjątkowym i pozytywnym? Może powinnaś wysłać prezent albo kwiaty swojej agencji z podziękowaniem za wypłatę?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru agencji i swojego podejścia. Nie sprawdzałaś wcześniej z kim wyjeżdżasz? Wyjechałaś z firmą prowadzoną przez złodzieja?

Zawsze otrzymałam wynagrodzenie i przeważnie chyba tak jest w naszym fachu.

 

Po prostu wpisałam ten temat,  żeby było tu trochę pozytywniej, bo dość ponure tu wiatry.... i niezdrowe czasem...

 

Masz fajną ksywkę : Olaboga. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niezdrowe klimaty tutaj -odechciewa juz mi się tutaj zagladac!!! taka prawda-zamiast się wspierac i naprawdę cieszyc -nawet z malych rzeczy -to większośc się tylko wymądrza i chce być lepszym i dogryśc i szpilkę wetkać-dziewczyny wyluzujcie !!!

Ja też się cieszę jak dostanę dobrą wypłatę-za mój miesiąc poza domem a u mnie dużo zależy od kursu Euro.Ja jestem w opiece malutkim stażem -zaczęłam z agencją której tez tak naprawdę nie znam ,ale wyplata jest na czas.

Serenity -szybciutko masz kasę ,ja dopiero 15 . Pozdrawiam wszystkich na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, są firmy, które szybciej płacą. My musimy poznawać różne agencje.

i walczyć o swoje jak się da i co się tam ta wyrwać: pół godziny snu więcej czy trochę spokoju za dnia,

 

bo faktycznie tu normalny człowiek musi być sfrustrowany.

 

Spokojnego dnia wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A co ja mam teraz powiedzieć ,jak za częśc stycznia dostanę dopiero 15 marca?

to jest pozytyw dla agencji  ,a może już czas wszystko zmienic a zwłaszcza agencję.,toż to rozbuj w biały dzień ,robisz i pieniędzy nie widzisz, szlak mnie trafia równo .Dobrze ,że człowiek nie jest goły i wesoły i coś tam ma i to jest mój pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Serenity napisał:

A ja nadal otrzymuje wyplate regularnie przed 10tym nastepnego miesiaca i to w calosci.

Z tym, ze teraz w euro, a nie zlotowkach.  

Z kiepska agencja co to placi po miesiacu to slubu lepiej nie brac.

I tak powinno być ,do 10 każdego miesiąca  ,będzie rozwód -niestety. teraz od tego roku takie zmiany,masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale jest pozytyw, bo teraz w marcu lawina kasy  wpadnie na konto ,za cały mój pobyt w DE ,ale poszaleje ,,nie poszaleje ,muszę bardzo oszczędzac bo nigdy nie wyjdę na prostą tym swoim siastaniem,zawsze sobie mówię ,już nic narazie nie kupuję a jak coś zobaczę to znowu mówię ,raz się żyje i nie będę sobie żałować i też racja ,bo kiedy to potem kupię jak znajdę się w urnie? :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florcia ani małą ani dużą sknerą chyba nie będę, bo jakbym miała być to bym już miała jakies zadatki na sknerusa a nie mam ich.Jak wróce do domku to znowu codziennie kupa ludzi będzie u mnie i jedzonko i pichcenie i częstowanie i znowu zycie wstąpi w moim mieszkaniu i to lubię,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co , są mieszkania gdzie jak się wchodzi nie czuje się ciepła rodzinnego ,one mogą być prześlicznie urządzone, ale nie czuje się tej rodzinnej  atmosfery ,te mieszkania są zimne,

lubię jak roznosi się zapach gotowanego rosołu i zapach warzyw i w ogóle zapachy z kuchni,czy to obiad czy kawa czy pieczone ciasto i wtedy w takim miejscu czuje się człowiek dobrze i dla mnie jest to ciepło rodzinne ,czuje się to życie w takim mieszkaniu ,no ja takie klimaty kocham,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też tak myślę Blondi, w domu czy mieszkaniu czuje się lub nie taką energię, takie życie, które oznacza, że jego mieszkańcy rzeczywiście żyją: rozmawiają, pracują, jedzą i śpią, ale są zawsze blisko siebie. To jest po prostu piękne i nigdzie tego nie kupisz:):serce::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...