Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,są,ale ja osobiście nie przepadam za galeriami.Znajoma,która też była kiedyś na opiece,ze mną,ale na innej szteli,i jak byliśmy w czasie wolnym na spacerze,zajrzała do KIK i w promocji kupiła spódniczkę,30 euro.Jakie było moje zdziwienie,gdy w KIK w PL,po powrocie takæ samą widziałem za 100 zł.Więc interesu nie ubiła. To pora na kawkę:kawa: i bananka. Aha,kuskać,to tu gdzie mieszkam w PL,znaczy całować,haha,tak więc Helmut ni ma kunia, buu,haha. Buziolki

Ale nie chcę do żadnego KIK ,KIK mam tutaj na wsi też,,ja chcę pospacerować po galeri ,wiesz jakie to jest podniecające? ja chcę co innego robić w tej galerii, nic się nie domyślasz ,,od razu mówisz ,ze nie lubisz galeri a właśnie byś polubił ,,,, 

Łukaszku od kuskania też się gubi kalorie i to wiesz ile??? ach ,teraz musisz przemysleć wszystko,,,

:kawa: i bananek ,a wiesz ? że bananek dzisiaj już zjadłam?? ale od Ciebie też skonsumuję -dzięki ,,,buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,domyślam się .. ciii. Dziś miałem wolne od gotowania,babcia sama zrobiła Fleischsuppe,bo czekamy na rodzinkę,oni po podróży,więc będą głodni,haha.Wnuczki przepadają za babciną zupką..Ale nie powaliła mnie na kolana,haha.Potem może impra będzie :wino:,ale nie dla mnie,rano trzeba jechać po pieczywo,haha. Jakby nie można dzisiaj było kupić,ale nie,muszą być dzisiejsze . Wspaniała rodzina,ale niektóre zasady drażnią.Tak myślałem,czy w czasie wojny albo zaraz po,też codziennie biegali do piekarni po frische broetchen,haha. Buziolki

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku ich zupy bardzo dobrze znam ,tutaj też gotują ,łyzka w nich stoi, normalnie gęstwina i z głodu idzie to zjeśc,ale ja bym też w życiu takiej nie gotowała,,,same-jarzynki w proszku -kapusta włoska ,szynka wędzona albo boczek ,ziemniaki i marchewka i to wszystko,,,

ale jakbym miała do wyboru swieże a wczorajsze  bułeczki ,to bym też wybrala świeże,,,już mam jedną drażniącą zasadę,,,ja codziennie biegłam w Monachium po bułeczki swieże,nawet w niedzielę ,tutaj mam wszystko mrożone i potem odmrażane,,ale nie narzekam,,inne trochę -chleb bardzo dobry ,,,zresztą jestem taka ,że wszędzie się dopasuje, wszystkim tutaj brakowało jedzenia a mi jest ,aż za dużo,,wybór bardzo duży,,

do mnie też zaraz rodzinka zląduje i zabiorą babcię na spacer, a ja do siebie na odpoczynek,,,bo i prawie przerwy nie miałam,,nie raz i tak bywa,,,chyba ,że jeszcze coś się zmieni,,ale chyba nie,,,wychodzi teraz nie przespana noc,,,kuśki -hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Blondi napisał:

Jakie słodkie powitanie-normalnie się rozpływam od tej słodyczy,,,az się chce pracować przy laptopie,,,Łukaszku ode mnie ogromny jak słonce -CAŁUS!

Ja mam dzisiaj poranek  inny ,jak wszystkie tutaj do tej pory-siedzę sobie z laptopem w kuchni i jem sniadanko -sama jak palec,,,babcia spi jeszcze ,niech sobie pośpi,,,ale nocy nie było,,nie było spania -chyba jednak ten rower Helmuta mi zawirował tam gdzieś-hahahhahaha

pilnowałam babcie -bo chodzi po nocy,,,a mojego kochanego mądrali nie ma:rozpacz:,niech już wraca ,,,brakuje mi tutaj jego,mówcie sobie co chcecie -ja lubię mądralę mojego,,mimo naszych małych zatargów ,,,,ale się narobiło,że ja tęsknię za moim mądralą,,,hahha ale i tak bywa ,,

Hej Kochani mówicie  o bułeczkach:) uwielbiam też:) ale ja kupuję te w opakowaniu plastikowym  i sama piekę :) do tego kakao  ach pycha:) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, mam ten sam problem, siedze teraz na wiosce prawie pod czeską granicą, rowerem prawie wszędzie już byłam, może jeszcze n jagody do pobliskiego lasku wyskocze, nuda, po prostu nuda, dziadki żyją sobie swoim utartym schematem, noramlnie co dzień mam dzień świstaka, jeden plus jest taki, ze jest tu bezpiecznie i nikt (mam nadzieję) się w netto nie wysadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

@erika a wiesz jakie to są zapchaj kluchy? ja też lubię ,ale nie za dużo,,,

co ja mam robić do 20 godziny,,jajo zniosę tutaj,,pół godzinki spania mi wystarczyło i mogę działać,,ale co???

Oj wiem @blondi haha a wiesz jak ja lubię mączne jedzonko !! a pierogi uwielbiam ,wole nie robić bo zjem z 15 sztuk haha ,ciacho tez lubie :) jeden plus co nie słodze kawy i nie lubie napojów słodkich:) Jak jestem z moim lubym to on na okrągło kupuje słodkości haha ale może wpierniczać bo spali ....ma taką prace ..dużo lubi hm ... .Pytasz co masz robić @Blondi chyba Ci tylko zostaje internet  Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

Oj wiem @blondi haha a wiesz jak ja lubię mączne jedzonko !! a pierogi uwielbiam ,wole nie robić bo zjem z 15 sztuk haha ,ciacho tez lubie :) jeden plus co nie słodze kawy i nie lubie napojów słodkich:) Jak jestem z moim lubym to on na okrągło kupuje słodkości haha ale może wpierniczać bo spali ....ma taką prace ..dużo lubi hm ... .Pytasz co masz robić @Blondi chyba Ci tylko zostaje internet  Buziaczki

i Łukaszek  na smutki,,,i nudę,,-hahahha

ja też lubię mączne a zresztą ja wszystko lubię,,,jestem wielożarłoczna,,,

oj erika piszesz że Twój luby dużo lubi i tak ma trzymac -dużo kochac i dużo lubić,,,dużo pragnąc i dużo dużo działac itditd,,,

ja kocham trufle ,takie trufle jak byly kiedyś,sa teraz podobne ale to nie to,,ale z braku laku jak się dorwę to pójdzie trochę,,,albo wedlowskie ptasie mleczko-zawsze biore do De z myślą ,że moze dam w prezencie komuś a kończy się na tym ,że sama je wpałaszuje i jestem cała heppi,,,a kg jakieś tam zgubię ,zacznę buziaki odwalać i to takie pełne to w sekundę wszystko zgubię,,już mnie coś bierze ,,,,

51 minut temu, elsli napisał:

Blondi, mam ten sam problem, siedze teraz na wiosce prawie pod czeską granicą, rowerem prawie wszędzie już byłam, może jeszcze n jagody do pobliskiego lasku wyskocze, nuda, po prostu nuda, dziadki żyją sobie swoim utartym schematem, noramlnie co dzień mam dzień świstaka, jeden plus jest taki, ze jest tu bezpiecznie i nikt (mam nadzieję) się w netto nie wysadzi

wiocha radocha -fajnie jest trochę w spokoju ,ale ja już ciągnę do gwaru,,,już mi wystarczy tej ciszy i ptaszków i szumu drzew,,,chodz mimo wszystko bardzo mi jest dobrze ,nie myslę o wariactwie zakupowym i chodz raz nie wrócę z nowymi butami do domu,,,,hahhaha,,, wytrzymamy elsli,,,

@erika a Ty byłas na sklepach i co tam widzialaś fajnego??? opowiadaj!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię kupować płaszczyki ,ubiorę raz do roku jakiś ale kupić muszę i ostatnio kupilam taki !! nie miałam go jeszcze na sobie bo było już za gorąco,ale teraz wezme do DE ,,,a co!!!

możecie krytykować -ale mi się  bardzo podoba,,,

i214^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

pudrowy róż!!! 

zaraz zrobimy rewie mody ,,ja zaczęłam,,,ale jestem rozrywkowa dziewczynka,,,pomysłow mi nie brakuje,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

i Łukaszek  na smutki,,,i nudę,,-hahahha

ja też lubię mączne a zresztą ja wszystko lubię,,,jestem wielożarłoczna,,,

oj erika piszesz że Twój luby dużo lubi i tak ma trzymac -dużo kochac i dużo lubić,,,dużo pragnąc i dużo dużo działac itditd,,,

ja kocham trufle ,takie trufle jak byly kiedyś,sa teraz podobne ale to nie to,,ale z braku laku jak się dorwę to pójdzie trochę,,,albo wedlowskie ptasie mleczko-zawsze biore do De z myślą ,że moze dam w prezencie komuś a kończy się na tym ,że sama je wpałaszuje i jestem cała heppi,,,a kg jakieś tam zgubię ,zacznę buziaki odwalać i to takie pełne to w sekundę wszystko zgubię,,już mnie coś bierze ,,,,

wiocha radocha -fajnie jest trochę w spokoju ,ale ja już ciągnę do gwaru,,,już mi wystarczy tej ciszy i ptaszków i szumu drzew,,,chodz mimo wszystko bardzo mi jest dobrze ,nie myslę o wariactwie zakupowym i chodz raz nie wrócę z nowymi butami do domu,,,,hahhaha,,, wytrzymamy elsli,,,

@erika a Ty byłas na sklepach i co tam widzialaś fajnego??? opowiadaj!!! 

@Blondi u mnie nie ma duzo sklepów :( Lidl ,Netto ,Butnikowscy , jestem tez na "pipiduwie:( ale przedwczoraj w Lidl fajną kieckę sobie kupiłam :) taka sexi na lato w promocji 3.50 E  i mój ulubiony kolor:orange w białe paski :)

10 minut temu, Blondi napisał:

Ja bardzo lubię kupować płaszczyki ,ubiorę raz do roku jakiś ale kupić muszę i ostatnio kupilam taki !! nie miałam go jeszcze na sobie bo było już za gorąco,ale teraz wezme do DE ,,,a co!!!

możecie krytykować -ale mi się  bardzo podoba,,,

i214^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

pudrowy róż!!! 

zaraz zrobimy rewie mody ,,ja zaczęłam,,,ale jestem rozrywkowa dziewczynka,,,pomysłow mi nie brakuje,,,

Lubię też ten kolorek:) ale szczerze to troche inny fasonek:) musisz mieć junge figurkę:) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Blondi u mnie nie ma duzo sklepów :( Lidl ,Netto ,Butnikowscy , jestem tez na "pipiduwie:( ale przedwczoraj w Lidl fajną kieckę sobie kupiłam :) taka sexi na lato w promocji 3.50 E  i mój ulubiony kolor:orange w białe paski :)

orange tez lubie i to jeszcze taki rażący,,,mam taką kieckę mini na lato orange,,,w tym kolorze ,,,z daleka mnie widac w tej kiecce,,,hahahha ,3,50 to nawet jak coś nie tak, to nie szkoda,,,żadne pieniądze,,,,no to poszalałaś-brawo,,dołożę ci jeszcze miśka też,,,

images (6).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

Wiesz ona kosztowała więcej , ale tak jak w de. przeceniają!

kocham też przeceny ,,,lubie kupić coś co kosztowało dużo ,za małe pieniądze,,,nieraz czekam na coś aby przecenili i wtedy myk i mam już w koszyku,,,to są baby,,,

mam tutaj fajne łóżko z takim miękkim oparciem i bardzo dobrze mi się siedzi i na nogach mam laptopa,trochę grzeje ale go schładzam -hahahhaha 

plecki odpoczywają,,,masażysta by mi się przydał,,,z jakimś balsamem,,i co jeszcze???już czuje te palce,,,,

mowie Wam muszę już wracać do domu bo dostaję na głowę,,,,

@Łukaszku nózki masz małe,bo już pisałeś a rączki??? do masażu się nadają? pisz mi tu szybko-muszę zarezerwować sobie termin masażu,,,

hahahhahaha zaraz mnie stąd wyrzucą!!! hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

kocham też przeceny ,,,lubie kupić coś co kosztowało dużo ,za małe pieniądze,,,nieraz czekam na coś aby przecenili i wtedy myk i mam już w koszyku,,,to są baby,,,

mam tutaj fajne łóżko z takim miękkim oparciem i bardzo dobrze mi się siedzi i na nogach mam laptopa,trochę grzeje ale go schładzam -hahahhaha 

plecki odpoczywają,,,masażysta by mi się przydał,,,z jakimś balsamem,,i co jeszcze???już czuje te palce,,,,

mowie Wam muszę już wracać do domu bo dostaję na głowę,,,,

tak tak richtig mówisz !!  s..x zdrowy dla ciała i umysłu ! popatrzmy jak się trzyma Agnieszka P. a juz po 70 ! 

21dd33ba2c552c6997c2193af9f214b6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,rączki mam większe i palców dziesięć,haha.Zapraszam na masaż, erika,plecki też masuje,haha,ups. Gości obsłużyłem,7 osób w domu,ale wnuczki od babci pomogły,a talerze i szklanki do zmywarki.

Kochany jesteś za te 10 palców!!! już je rozćwiczaj,,,hahahha 

no i sam zobacz ,kto obsługuje opiekun i nikt się nie burzy-prawda??? raz kiedy ja obsłużę wszystkich gosci bo wiem ,że mi korona z mojej pięknej glówki nie spadnie,,,jeszcze to robię z pięknym gestem,,

images (7).jpg

w koncu na czym staneliśmy na galerii czy na masażu,,,już wypadłam z obiegu,,,hahhaha

ale może być i to pierwsze   i to drugie -po kolei,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrane (7).jpg

a ja zamiast spać to żyję już pełną werwą od 5 rano,,a przecież jest niedziela,,pomalutku zaczynam jak adamos spac coraz mniej i zaraz dojdzie ,że 3-4 godziny snu mi wystarczy,,,powiem też,,nie chcę życia przespac",może i racja adamos,,,bo życie jest piękne,,,chyba na mnie dobrze lato wpływa ,,,buziaki i wstawać bo słyszę ciszę,,,Spokojnej niedzieli,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też zrobię niespodziankę dla wszystkich gości,codziennie nas czyta bardzo dużo gości więc poczęstuję wszystkich też kaweczką na niedzielę,,,kocham taką z maszyny świeżo zrobioną,,pycha!myślę,że wszystkim też będzie smakowac-Smacznego!

pobrane (8).jpg

Może i @Moderator się poczęstuje! Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...